Techstar TCS-2200PVR cihaz yazılımı -yardım??

crazyari

New member
Merhaba Arkadaşlar techstar,tcs2200 cihazıma yazılım arıyorum ama bir türlü bulamıyor.Hangi marka modellerlede uydugunu bulamadım.Usb girişide olduğunda internet üzerinden yazılım yuklemek istiyrom.Yardımlarınızı bekliyorum....

mchasso

New member
Merhaba Arkadaşlar techstar,tcs2200 cihazıma yazılım arıyorum ama bir türlü bulamıyor.Hangi marka modellerlede uydugunu bulamadım.Usb girişide olduğunda internet üzerinden yazılım yuklemek istiyrom.Yardımlarınızı bekliyorum....
http://www.hackhell.com/dvb-s-programlar/552408-techstar-guncel-yazilimlar.html

zaten bu konuda bılgı vermıstım...iyi forumlar daha detaylı yazılım atmak ıcın bılgı ıstersen tıkla resımlı anlatım mevcut

crazyari

New member
Dostum sağolasın ama ben onu yükledim benim istediğim nextstarda oldugu gibi aylık yazılım yüklemek ve şifreli kanalları açmak istiyorum.Buna uyan model varmı?

mchasso

New member
Dostum sağolasın ama ben onu yükledim benim istediğim nextstarda oldugu gibi aylık yazılım yüklemek ve şifreli kanalları açmak istiyorum.Buna uyan model varmı?
Şifreli kanal dediğin hangi kanallar mesela? şifreli izlenebilen kanal pek kalmadı dostum elle keyle açılıyor artık kanallar ...hotbirdde şifreli izlenebilen kanalların hepsi şifreleme sistemlerini değiştirdi?

HTML