Teşekkür edemiyorum....

yu_yu

New member
yaMaKaSi' Alıntı:
bölümün bir modu war ama bu konuda bir fikri yok gerçekten olsaydı esirgemezdi sanırım!...yukarda yapılan açıklamayı bi gözden geçir bence sende kurulu bir programdan kaynaklanıyor olabilir..tek ve en büyük ihtimal bu arkadaş firewall dan bahsetmiş . bundan kaynaklanıyor olabilir... bizde herşey gayet normal yani sorun sizin pc nizde veya uygulamalarınızda!...bir de benim aklıma internet explorer ve firefox geliyor yani ikisinde de deneyelim!...

öncelikle bölüm modu arkadaşa teşekkür ediyorum.

sorun tabiiki benim bilgisayarımda. bundan eminim zaten. evde problem yok , işyeri bilgisayarında problem var. yukarıda açıklanan yöntemlerle sorun çözülmedi.
sanırım java ile ilgili bir problem var ama hala çözemedim.

fatu

Banned
Teşekkür Et Butonu Hiç Gözükmüyor..!

Sanırım 2,5 3 saat öncede edemiyordum..!

Bazen oluyordu ama açılmasını tamamen bekleyince düzeliyordu yada bi ara sadece buton yerine yazısı vardı..! Şu anda sayfalarını normale yakın bi hızla açabilmeme rağmen teşekkür et butonu hiç yok..!

Saygılar..!

Mephisto

R€B€L
int explorerdan dene bide bakalım fatu orda oluomu aynısı
bendede yok böle bi sorun
site cok yawaşken tşk butonu cıkmıo ama yinede basılabilio

lastdream

New member
fatu' Alıntı:
Sanırım 2,5 3 saat öncede edemiyordum..!

Bazen oluyordu ama açılmasını tamamen bekleyince düzeliyordu yada bi ara sadece buton yerine yazısı vardı..! Şu anda sayfalarını normale yakın bi hızla açabilmeme rağmen teşekkür et butonu hiç yok..!

Saygılar..!
bende fazlası var bu sayfada yardım başlıklı konuda yazdım hala yardım yok ama en azından sorun bende değilmiş onu öğrendim

fatu

Banned
Firewall'ları ben kapatmıştım zaten..! Gerçi bu sebepten dolayı kapatmadım ama kapalı şu anda veben hala teşekkür edemiyorum..!

Şu anda açık olan hiçbişey yok..! Valla çok ciddiyim..!

Firefox'u kapatıp IE'den giriş yapmak istedim yapamadım..! Siteye dolaşıyorum ama misafir olarak..!

RuTH

Altın Üye
lastdream' Alıntı:
bende fazlası var bu sayfada yardım başlıklı konuda yazdım hala yardım yok ama en azından sorun bende değilmiş onu öğrendim
üste vermiş olduğum linke tıklayın ne yapman gerektiği yazılı olarada:sigara:

yamakası

New member
arkadaşlar butonları veya resimleri görememe durumu bazen benimde başıma geliyor ama sayfayı yeniledikten sonra geçiyor ben ce sizde böyle yaparak bi deneyin..ha sürekli ne kadar yenilersen yenile hala gelmedi ise o zaman firewall gibi etkinlikleri devre dışı bırakın başka da ne gibi sebeplerden yapar bilemem..

lastdream

New member
yaMaKaSi' Alıntı:
arkadaşlar butonları veya resimleri görememe durumu bazen benimde başıma geliyor ama sayfayı yeniledikten sonra geçiyor ben ce sizde böyle yaparak bi deneyin..ha sürekli ne kadar yenilersen yenile hala gelmedi ise o zaman firewall gibi etkinlikleri devre dışı bırakın başka da ne gibi sebeplerden yapar bilemem..
dostum dediklerini yaptım ama olmuyo şimdi kafayı sıyırcam ya bu konuya ilk mesaj yazdığımda konuyu açan fatu gözüküyodu yemin ya

deadman

New member
ben firewall u komple kaldırıp java yüklemiştim problem düseldi, fakat sadece birini yapmak yeterlimi bilmiyorum..

βèŁĩéVê ™

New member
Arada Bende de Oluyor. Sonra Düzeliyor Sayfayı Yenileyince Falan.

HTML