Teşekkür edemiyorum....

ava_orion

New member
Arkadaşlar çıldırcam ya. Geçen gün bilgisayara format attım ve doğal olarak bütün ayarlar gitti. Gerekli yüklemeleri yaptım. Ama nedense foruma girdiğim de, bir konuyu okuduğum zaman teşekkür et butonunu göremiyorum ve doğal olarak da teşekkür edemiyorum. Bunun nedenini bilen warsa ve yazarsa sewnirim....

shawshank

New member
aziz yıldırımla akrabalığın olmasın o da teşekkür edemiyorda ondan dedim ...

yamakası

New member
shawshank' Alıntı:
aziz yıldırımla akrabalığın olmasın o da teşekkür edemiyorda ondan dedim ...

durumu biraz ciddiye alallım;) aziz yıldırım tartışmakla bitmez:)

neyse walla kardeşim bi firefox ve internet explorer da ayrı ayrı dene bakalım bişey değişecekmi!!!

RuTH

Altın Üye
sadece teşekkür butonu mu yoksa diğerleri de mi görünmüyor.
java da sonrun olabilir

gotcha78

New member
Saka falan ama gercekten de bugun kimseye tesek.edemedim. Benim tesek.butonum da gorunmez oldu. Sanirim forum serverlerlarinda bugun baya bir agirlik da var ondan olabilirmi acaba. İnternet Explorer/Firefox iki tarayiciyida denedim ama degisen bir sey olmadi.. Tesek.butonum halen yerinde yok...

Edit : Problemi duzelttim. Birden fazla frewall(duvenlik duvari) 'acik olmasindan kaynakli idi. Bir tanesini devre disi birakinca sorun cozuldu..

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
sayfa ta açılmayınca olablir mi?

ava_orion

New member
Sayfa tam olarak açıldığında sadece alıntı yazıyor, yanında teşekkür et butonu görünmüyor. Bu format attığımdan beri böyle bu arada bazı arkadaşlar gereksiz espriler yapıp da konuyu şişirmeseler iii olur...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
ilginç bir durum aslında.

Şimdiye kadar teşekkür alamıyorum dıye konu acan cok olmuşdu ama

Edemiyorum dıye acan ilk kişi sensın ;)

Tabi ciddi olmak gerekırse neden böyle oldugu hakkında hiçbir fikrim yok :eek:

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
alıntının yanına mousu getirince ne oluo

kady

Kurucu Üye
pm ye bakarmısın arkadasım

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
hadminimiz devrede hemen arkadaşımızın soru nunu çözer inşallaj

yu_yu

New member
ben de de aynı sorun var ( ne teşekkür ne de alıntı butonu görünmüyor)
pm yerine buraya yazsaydınız ben de sorunumu çözseydim iyi olacaktı
sorunumla ilgili başlık açmadan önce bu başlığı görüp sevindim
ama sorunumu çözemedim. Aynı konuda yeni başlık açmak istemiyorum
bana da yardımcı olurmusunuz?

butonlar yerine sadece 3 adet küçük beyaz nokta var
onlara da mausu denk getirmek çok zor oluyor
mesajımı da o küçük noktaya basarak editleyebildim

gotcha78

New member

dun den beri tesek.butonum benim de yok. server yogunlugundan fln dedim ama bekledim halen de duzelmedi. Konu ile ilgili caps da koydum bir bakarsiniz sewinirim. Sanirim bir kac kisi daha var bu durumla karsilasan.

Edit: Bir sey daha dikk.cekti az once yazdigim bu konu ile ilgili capsi on izleme ile gordum ama mesajimi gonderdikten sonra verdigim caps'larida goremiyorum. bu konuda yardimlarinizi bekliyorum pls...

yu_yu

New member
3 gün oldu yardım isteyeli
ilgilenen kimse çıkmadı
aynı konuda yeni başlık mı açalım?

gotcha78

New member
Kendi sistemimde sorunun cozumunu buldum ve hatayi duzelltim umarim ayni prob.yasayan kullanicilarada faydali olur. Sorun kisaca Windows guvenlik duvari disinda 3.parti bir frewall kullanimdan kaynaklaniyor. Hem windows guvenlik duvari acik hem de (zone alarm v.s.) gibi ikinci bir frewall acik ise sistemde kararsizlik ortaya ciktigindan sistem stabiletisini bozuyor. Microsoft'dan benzer bir aciklama yapilmis tek bir frewall(guvenlik duvari) kullanilmasi onerilmektedir. Size tavsiyem tercihinizi yapin ve guvenlik duvarinin bir tanesini devre disi birakin. Anti-virus prog.buna benzer sistemde tek bir anti-virus prog.calistiriniz. Unutmayin "Bir Dalda İki Cambaz Oynamaz"

yu_yu

New member
ben hala çözemedim sorunu
burada kendi kendimize konuşup duruyoruz
bu bölümde mod yok mu acaba?

yamakası

New member
bölümün bir modu war ama bu konuda bir fikri yok gerçekten olsaydı esirgemezdi sanırım!...yukarda yapılan açıklamayı bi gözden geçir bence sende kurulu bir programdan kaynaklanıyor olabilir..tek ve en büyük ihtimal bu arkadaş firewall dan bahsetmiş . bundan kaynaklanıyor olabilir... bizde herşey gayet normal yani sorun sizin pc nizde veya uygulamalarınızda!...bir de benim aklıma internet explorer ve firefox geliyor yani ikisinde de deneyelim!...

ava_orion

New member
gotcha78' Alıntı:
Kendi sistemimde sorunun cozumunu buldum ve hatayi duzelltim umarim ayni prob.yasayan kullanicilarada faydali olur. Sorun kisaca Windows guvenlik duvari disinda 3.parti bir frewall kullanimdan kaynaklaniyor. Hem windows guvenlik duvari acik hem de (zone alarm v.s.) gibi ikinci bir frewall acik ise sistemde kararsizlik ortaya ciktigindan sistem stabiletisini bozuyor. Microsoft'dan benzer bir aciklama yapilmis tek bir frewall(guvenlik duvari) kullanilmasi onerilmektedir. Size tavsiyem tercihinizi yapin ve guvenlik duvarinin bir tanesini devre disi birakin. Anti-virus prog.buna benzer sistemde tek bir anti-virus prog.calistiriniz. Unutmayin "Bir Dalda İki Cambaz Oynamaz"
Evet arkadaslar gotchanın önerdiği çözüm yolunu benim pc de uyguladım ve başarılı sonuç aldım. Şu an farkettiyeseniz artık teşekkür edebiliyorum. Bu sorunu yaşanlar gotchanın önerdiği yolu deneyebilirler....

HTML