Tanışma, Selamlaşma, Hal Hatır Sorma ve Cuma Tebrikleri

.:CHECHEN

Banned
Selamunaleyküm.=)
Kardeşler İslam ve İnsan bölümü içinde düşündümki birbirimizi biraz daha tanıyalım.Nedenmi çünkü İslam ve İnsan bölümünü takip eden kardeşlerimiz Muhabbet(afedersiniz)Geyik peşinde olmayan insanlar olduğunu düşünüyorum.Misalen;

İsminiz.."Paylaşım için teşekkürler .:CHECHEN" demek biraz abes kaçıyor gibi=)
Bunun yerine:
"Paylaşım için teşekkürler Mehmet" demek biraz daha hoş gibi geliyor kulağa.Araya Sıcaklığı sokuyor.Misalen (abim okuyorsa hakkını helal etsin)

"Emeğine sağlık Photoshopc kardeş" demektense
"Emeğine sağlık abi" demek çünkü abimizin yaşı bizden çokça büyük.

Ben bu bölümde emeğini paylaşan bir çok kişiyi yakından tanıyorum ve Allah için hepsini seviyorum.Daywalker olsun innuendo olsun Photoshopc olsun.(Gerçi pek göremiyoruz artık onu=) )

Tabiiki bu seçim size ait.İstemeyen kardeşimiz yazmaz olur biter Hakkını helal etsin(Benden yana varsa helal olsun)=)

Benden başlayalım.
Ben Mehmet Özdemir.20 yaşındayım.Mardinde yaşıyorum ve Güzel sanatlar fakültesine hazırlanıyorum.Ayrıca Daywalker kardeşimin bana söylediği gibi "Diplomasız Grafikerim" :D

Yorumlarınızı bekliyorum.Dediğim gibi katılmak şart değil=)

Rahmet ve Şefaat dileklerimle.Selamunaleyküm

Swat_TR

Altın Üye
Memnun oldum. Demek benim memleketimdesin :) Mardinliyim bende :)Bence gerçekten çok güzel bir düşünce olmuş. İlk ben yazayım o zaman ismim Mehmet. İstanbulda yaşıyorum yaşım 19 Budapeşte'de Bilgisayar mühendisliği okuyorum. İnşallah yeterli derecede bilgi vermişimdir.

Banned
:D
Mardinli Mehmet....Daha başka ortak noktamız varmıdır acaba(Çeçenmisin?:D)
Neresindensin Mardinin?
Yorum için teşekkürler Mehmet kardeşim=)

Swat_TR

Altın Üye
.:CHECHEN' Alıntı:
:D
Mardinli Mehmet....Daha başka ortak noktamız varmıdır acaba(Çeçenmisin?:D)
Neresindensin Mardinin?
Yorum için teşekkürler Mehmet kardeşim=)
Mardin merkezliyim. En büyük ortak noktamız Müslüman olmamız

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Güzel olmuş mehmet kardeşim..Allah razı olsun..Sana ben diplomasız mı dedim demek..=)..Kusura bakma..Amacım kırmak değildi bilesin..

Neyse efendim ben DayWalkerr İsmim Gökçe...Ispartalıyım ve Antalya da Resim Öğretmenliği yapmaktayım şimdilik...Antalyaya gelen arkadaşlarımı beklerim ziyaretime..

Banned
DayWalkerr' Alıntı:
Güzel olmuş mehmet kardeşim..Allah razı olsun..Sana ben diplomasız mı dedim demek..=)..Kusura bakma..Amacım kırmak değildi bilesin..

Neyse efendim ben DayWalkerr İsmim Gökçe...Ispartalıyım ve Antalya da Resim Öğretmenliği yapmaktayım şimdilik...Antalyaya gelen arkadaşlarımı beklerim ziyaretime..
Yok kardeşim Estağfurullah ne kırılması canın sağolsun=)
Şaka mahiyeti falan ama bana kimlik gibi oldu o:D

bLue__qirL

Banned

ben bLue__qirL yani Seda İstanbulluyum doğma büyüme öss moduna qeçtm yani össye hazırlanıorum :)...
kısa olsun :)

angel_ina

Altın Üye
tanışalım bakalım :)

ben yagmur.. ..hemsolarımda burdaymış =) aslen mardınlıyım bende ama d.bakırda oturuyorum :melek
atatürk üni.de fizik ögret. okuyorum.. bu sene 4 oldum hayırlısıyla, alttan ders vermeden geçmiş bulunmanın sevincini yaşıyorum :p

T

Banned
S.a
24 yaşındayım Aslen konyalıyım 24 senedir istanbuldayım Eyüp Karagümrük Kasımpaşa Arasında İkamet etmekteyim
Yolu düşen herkezi beklerim..

Arada çıkan trojanlarıda takmayın derim Hazmedemesede bazıları

Müslümanları birbirine bağlayan bağ, Kelime-i Tevhiddir. Kelime-i Tevihde bağlı gönüllerden İslâm kardeşliği ortaya çıkar. Nitekim Allah (C.C);"Ancak müslümanlar kardeştir (Hucurat 10)")diye buyurur. Resulullah (SAV) ise;"Müslüman müslümanın kardeşidir."diyor. Allah'a cc.bağlı olan her mümin Rabbinin katında Kardeştir.

Başkaları anlamasada kızmayalım biz bunu bu şekilde bilelim yeter
Hadi s.a

EDİT=Hadi bakalım ağalar sıra sizde yazın bakalım kimin nesiymişsiniz innuendo türkocağı free crazyboy nickel_tecnichan mmustang ibrahimdag ishnyum siyah sende bi klonlamı yazıcan napıcan:D bilmem ama hade bakem beklemedeyim

aslansmh

New member
s.a. Konu İçin Bence Parazitlerin Aksine Gerekli Bir Konu Teşekkürler...
Bende Semih 17 Yaşındayım İstanbul'da Büyüdüm Ama Erzincanlıyım :D Allah (C.C) İzin Verirse de Bu Sene Turizm Meslek Lisesi'nden Mezun Oluyorum...

by.erce

New member
ben erce aslen konyalıyım fakat istanbulda oturuyorum yaşım 17 lisede sayısal bölümü okuyorum(ölüm):D
resımdekı yüzümün karanlık hali diğer resimlerimin boyutu uygun olmadığı ıcın koyamadım konyalı arkadasları bekleriz bu başlık altında

türk ocağı

serdengeçti

Selamünaleyküm gönüldaşlarım..

Birliğiniz ne muhteşem ne ala
Bu birlikle defedilir her bela
Sohbete başlamadan evvela.
merhaba merhaba yine merhaba.

Hazarda seferde hep duacılar
Onun için bizi yıkmaz acılar
İffet abidesi nazlı bacılar
merhaba merhaba yine merhaba.

Gençlere bak nurlu nurlu yüzlere
Gözlere bak çakmak gibi gözlere
Türk Ocağı kurban olsun sizlere
Merhaba merhaba yine merhaba

Onsekizbin alemleri yaratan
Allahın aşkıyla yüreği atan
Ey iman sembolü Ey ehli vatan
merhaba merhaba yine merhaba..​

Konuyu açan gönüldaşım darılmasın ismimi bilen bilir ifşa etmek istemem bilmeyen Türk Ocağı bilsin. 31 Yaşındayım, Tokat / Zileliyim, Bursada ikamet ediyorum. Yolu düşen gönüldaşlarıma kapım açıktır.
Büro makinaları satış ve servis hizmeti veriyorum...

Allaha emanet olunuz...

innuendo

HANZALA
S.a msn de tanışmadığımız kimse kaldımı yahu :goz:
Aslen Giresun, doğma büyüme istanbulluyum.
29 yaşındayım ist. üniversitesinde sürünmekteyim :D
İsmim konusunda çeşitli rivayetler var :saskin
Özellikle isimle hitap etmek isteyen arkadaşlar Bülent'i kullanabilir.:goz:
Arkadaşlar genelde "dayı" derler ama neyse:cool:

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
S.A. arkadaşlar.Ahanda bir Konya'lı daha buldunuz.Ama şu an Çanakkale'de yaşamaya alışmaya çalışıyorum.Çünki; bu şehitler diyarını toprağın altındakiler değil üstündekiler yüzünden sevemedim.Nedenleri burada açıklanamaz.Ancak özel den.O da daha sonra.İsmime gelince
Yüce Yaradan ilk olarak adını taşıdığım peygamberimizi yaratmış.Bu arada yaş:37
Meslek:Elektrik santrali teknisyeni

Not:Forumda dolaşan degazor18 adındaki şahıs benim 10 yaşımdaki oğlumdur.Kollayıp gözetilmesi ricası ile
ALLAH'A EMANET OLUN.

T

Banned
Adem abi hadi Bi konyalı daha bulursak masa tamamdır
He yok olmazsa şu giresunluyu alalım araya sevaptır :D
Gerçi oda tehlikeli birine benziyo dayı falan takma isimler
Tam çözemedim bi ara tarifini verdiğin güllaçtan yolla dayı bize
Yoksa bütün bildiğim isimlerini açıklarım 50 küsür ismi olan hhnin en kıdemli kademeli mod adayı seni I love You :D

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
Selams Mıllet...
Adım Selim Ama lisede fılan Bakkal derlerdı..Nedenını hıc sormayın gecelım orayı :D
Memleketim Denizli..Ama İzmirde 6 yıl Yaşadım Bı 6 yıl daha Ankarada yasıcam..Neden dıceksını Hacettepe tıp Fakultesı Ogrencısı Olarak aldılar benı okula..Ben temızlıkcı olarak gırerım dıe tahmın edıyodum Nasıbımız burdaymıs...