Tüzmen BDP için 'şerefsiz' ifadesini kullandı

OceanGray

>EbruzeN
uzatmaya gerek yok helal olsun iyi söylemiş :D

ghost031

New member
şu bir gercekkı akplılerın %60 ından cogu tayyıp dıyosa bır bıldıgı vardır mantıgında. hatta kımılerı onları ALLAH adamı ılan edıp bıyat etmıs durumda. yanı koru korune ınanc aklın önüne gecmıs. bu saglıklı bır durum deıl yarın öbürgün akpnınde foyası ortaya cıkacak ozamn napıcaklar cok merak edıyorum. gorduk bunların ağababası müslüman erbakan besmele cekip trilyonları iç ederken onada mücahit diyolardı. bunlardan bırıde sımdı cumhurbaskanı oldu gorevı bitsin bakalım kayıp trilyon davasında nasıl savunucak kendısını. demek ıstedıgım bunlardan ülkeye hayır gelmez cumhuriyet ve ordu düşmanı fetoş un ızınden gıdenler bu ülke çıkarına iş yapmaz. sadece ve sadece yapmıs gıbı görünür ve üç maymunu oynayanları kandırır.
Bak Aybars kardeş. Verdiğin örnek çok yapmacık. Nasıl mı.? Birkere Akpartililerin % 60'ından çoğu Tayyip diyorsa bir bildiği vardır mantığında demişsin doğrudur buraya kadar. Zaten bu Akparti 7-8 yıllık bir geçmişi olan bir parti ve Oyverenlerin hiçbiri Baba dede partisi diye oy vermiyor. Yani bundan 10 yıl önce Tamamı başka partilere oy vermiş insanlar. Yani doğruyu gördüklerinde gidip oy verirler ama yanlışı gördüklerinde bırakıp başka partilere gitme eğilimindeler.

Oysaki CHP'yi irdeleyelim son 30 yıldır % 20-30 bandında gezen bir CHP (yada bazen SHP , bazen Sodep bazende DSP) daha üç ay öncesine kadar Deniz Baykal ne diyorsa doğrudur diyen CHP seçmeni partinin başına kılıçdaroğlu geçince bir anda Deniz Baykalı bırakıp kılıçdaroğluna sarıldı. Bir zamanlar sarıgül CHP'den şişli belediye başkanıyken Adamların hasıydı , Ne zaman genle başkanlığa adaylığını açıkladı Hırsızlar kıralı oldu. Yani demek istediğim CHP seçmeni için Adamların ,programların , tüzükleri , icraatların önemi yoktur. Altı ok sevgisi herşeyin üzerindedir.

Aynı örneği MHP içinde verebiliriz.

sherlock_holmes

New member
Aslanım Benim, Seni Boşuna Mersinden Milletvekili Çıkarmadık :)

aybars24

New member
Bak Aybars kardeş. Verdiğin örnek çok yapmacık. Nasıl mı.? Birkere Akpartililerin % 60'ından çoğu Tayyip diyorsa bir bildiği vardır mantığında demişsin doğrudur buraya kadar. Zaten bu Akparti 7-8 yıllık bir geçmişi olan bir parti ve Oyverenlerin hiçbiri Baba dede partisi diye oy vermiyor. Yani bundan 10 yıl önce Tamamı başka partilere oy vermiş insanlar. Yani doğruyu gördüklerinde gidip oy verirler ama yanlışı gördüklerinde bırakıp başka partilere gitme eğilimindeler.

Oysaki CHP'yi irdeleyelim son 30 yıldır % 20-30 bandında gezen bir CHP (yada bazen SHP , bazen Sodep bazende DSP) daha üç ay öncesine kadar Deniz Baykal ne diyorsa doğrudur diyen CHP seçmeni partinin başına kılıçdaroğlu geçince bir anda Deniz Baykalı bırakıp kılıçdaroğluna sarıldı. Bir zamanlar sarıgül CHP'den şişli belediye başkanıyken Adamların hasıydı , Ne zaman genle başkanlığa adaylığını açıkladı Hırsızlar kıralı oldu. Yani demek istediğim CHP seçmeni için Adamların ,programların , tüzükleri , icraatların önemi yoktur. Altı ok sevgisi herşeyin üzerindedir.

Aynı örneği MHP içinde verebiliriz.
ben butun siyası partıler ıcın aynı ornegı verırım.benı konusturucaksın sımdı TÜRKİYE de kım basbakanını ve milletvekılını kendı ıcınden secıyor. son 50 yıldır amerıka kımı ısterse o basbakan oluyor istedıgının hukumetını devırıyor ıstedıgını ıktıdar yapıyor bu düzende ben hep muhalıf kalırım hıc kımse bana halkın partısıyım demesın hangı partıde üyeler,delegeler, kendı mılletvekılı adaylarını secıyor partı baskanı kımı secerse o mılletvekılı oluyor yanı hepsı sıstemın adamı ben bu adamlara bnm mılletvekılım demem dıyemem. neyse daha fazla uzatmaya gerek yok. bıdaha da bana chp den sundan bundan bahsetmeyın hepsı aynı partının lacıvertı

ayrıca verdıgım ornek bılakıs gercek akplı lerın lafları sana bıle yapmacık geldı demı o laflar .ben nasıl buluyorum bıde sen dusun

muratengin

New member
Derler yavrum derler, şerefsiz de derler, izansız da derleer, terbiyesi adam da derler, edepsiz de derler,
yalamada derleeeerrr...

Maksat Karambol ortamı oluşturmak olduğundan, ne dese yeridir...

HTML