Türkiye bağımsız mı?

RockStyLe

New member
Tukiye bagımsız bir ulke degildir.Amerikan uşakları oldukcada bu ulke bagımsızlıgına ulaştıramıcaz.

"TamBagımsızTurkiye" sloganı ise bagımsızlık istemektir.TamBagımsızTurkiye.

ThugNiggaz

Lollipop G
Alinti:
xDanTe23x´isimli üyeden Alinti Mesaji göster
ABD nin sömürgesiyiz

nedeni ise tayyip
çok basitsin çokkk

Yok arkadaş sen anlayasın diye basitleştirdi..Hani kanıtlar sunulunca yok be,öylemi,tayyip öyle yapmaz diyosunuz.Çocukta napsın bidaha parmaklarını ağrıtmak istememiş.

algoritmaA

New member
ABD nin sömürgesiyiz

nedeni ise tayyip
şu ifade bir nevi doğru ancak bi bakımdanda buyük bir ayıp..çünkü ülkemiz bu haldeyse bunun tek sorumlusu akp değildir...bakmak lazım chp naptı mhp naptı yada diğer partiler naptı..ozetle türkiye ne yazıkkı bağımsız değil bunun sebebi ise tüm partilerdir benim gozumde...

111111

New member
Alinti:
xDanTe23x´isimli üyeden Alinti Mesaji göster
ABD nin sömürgesiyiz

nedeni ise tayyip
çok basitsin çokkk

Yok arkadaş sen anlayasın diye basitleştirdi..Hani kanıtlar sunulunca yok be,öylemi,tayyip öyle yapmaz diyosunuz.Çocukta napsın bidaha parmaklarını ağrıtmak istememiş.
süper noktaya dokunmusun:D akrdesi tanımıyorum ama bircok kişiyi bolece tanımlamıs olmusun:D

bağımsız olduğunu zanneden bağımlı bir ülke
dogru halkı bagımsız diyor basdakiler abd m nasılsın borc ver yonetbizi diyor.

şu ifade bir nevi doğru ancak bi bakımdanda buyük bir ayıp..çünkü ülkemiz bu haldeyse bunun tek sorumlusu akp değildir...bakmak lazım chp naptı mhp naptı yada diğer partiler naptı..ozetle türkiye ne yazıkkı bağımsız değil bunun sebebi ise tüm partilerdir benim gozumde...
tüm aprtilerin sucuda olsa
en az dan en coka sıralarsak

CHP, MHP , Saadet, akp ;)

her aprtinin sucu avrdır evet cunku biz insanız elbet hata yaparız:D

HTML