Türk Ordusunun yapamadığını İran mı yapıyor?

Leke

Altın Üye
huahuahuahua . Gülüyorum Geçiyorum ama konuda gülünmeyecek gibi değilki . Sonra ben suçlu oluyorum . :D

ASKER BİZ HAZIRIZ HÜKÜMET TEZKERE'Yİ GEÇİRSİN K.IRAK'I BAŞLARINA YIKALIM DİYOR .
BİZİM SÜPERMAN HÜKÜMET HERŞEYİ BAŞARAN ENFLASYONDA TEK HANELİ RAKAMLARI GÖREN O MÜTHİŞ HÜKÜMET NEDENSE BİR KARARNAME ÇIKARTAMIYOR .

Sonra TSK'ya b.p atmayı çok iyi bilen bazı zatlar yine meydanlara çıkıp TSK'YI küçümsüyor .
HeHeheHe ya bende onlara gülmüyimde ne yapayım .
Başlık daha da ilginç TSK'nın yapamadığını İRAN mı yapıyor ?
:D

Ne diyelim TSK'nın hükümetten görev almadan birşeyler yapabileceğine inanan kesim ne bekliyor ? Darbe olmaz asla olmaz diyorlar ama TSK'nın IRak'a kendi kendine girebileceğini savunuyorlar .
Neyse ben daha fazla konuşmayayım .

Nede olsa tayyip her seferinde üstüne basa basa söylüyor . Bakın ne diyor ASKER bana bağlı yani BAŞBAKANLIĞA o zaman geçirsin TEZKERE'Yi asker neler yapabiliyor hep birlikte görelim .

Elasis

New member
uslanmaz42' Alıntı:
ELAİS nickli arkadasım kanıt istiyosan TEZKERE KANUNUNA bakarsın egerki sen secimlerden önce tayip erdoganın amerikaya gidip bushla görüstügünü hatırlamıyorsan bütün parti liderlerinin NE SIFATLA GÖRÜSTÜN SEN BUSHLA sözlerini unutmussun hele secimlerden sonra birinci parti cıkan AKP nin kurucusu ama siyasi yasagından dolayı milletvekili bile olmayan tayip erdoganın tekrar amerikaya giderek BUSHLA tezkere pazarlıgı yapması bunun arkasından AMERİKANIN DONANMASI VE ASKER TASIYAN GEMİLERİNİN İSKENDERUN LİMANI YANASIP TEZKERE KANUNU CIKACAGINDAN KESİN EMİN OLUP BEKLEMESİ ama o zamanın basbakanı ABDULLAH GÜL ün ben AKP MİLLETVEKİLLERİNİN OYUNA KARISAMAM DİYİP SERBEST BIRAKMASI SONUCU KABUL EDİLMEYEN TEZKERE SAYESİNDE AMERİKAN GEMİLERİNİN İSKENDERUN LİMANINI TERT ETTİGİNİ VE MÜTTEFİKLİGİN BİTME NOKTASINA GELDİGİNİ HATIRLAMIYORSAN..........SANA TONLARCA BELGE, SES KAYDI , GÖRÜNTÜ KAYDI GETİRSEMDE SEN BUNLAR FOTOMONTAJ DER GECERSİN ARKADASIM....BURAYA YAZI YAZARKEN LÜTFEN GECMİSİ BİRAZ BİLEREK YAZIN...YAZIN Kİ O ZAMAM YAZDIKLARINIZINDOGRULUK DEGERİ OLSUN...SAYGILARIMLA

Arkadaşım bu ülkede ilk defa Tayyip Erdoğan Amerika ile görüşen lider değil Zamanın da dış dünyaya açık olan bir çok lider Amerika ya gitti bu ülke çıkarları için gidildi. Tsk nın Genelkurmay başkanları falan bu ülkede amerikaya askeri ziyaretlerde bulunmadı mı? Gecenler de hudson enstitüsündeki olayları da biliyorsundur. Konuyu bu kadar dağıtmanın anlamı ne Hükümet-Tsk ansızın bir karar verip tee giremezmi şuan da girer. Her şeyin bir zamanı var. Bazı arkaşlar da TSK yı anlatmış Tsk olmasa falan diye başlamış Konuyla igili bir sürü güzel yorum var. Fikirlerini söyleyen olumlu arkaşları Teşekkürlerimi sundum gerisi boş yorum forum kalabalığı asılsız iddaa ....

USLanmAZ™

FORMUN USLANMAZI
Elais' Alıntı:
Arkadaşım bu ülkede ilk defa Tayyip Erdoğan Amerika ile görüşen lider değil Zamanın da dış dünyaya açık olan bir çok lider Amerika ya gitti bu ülke çıkarları için gidildi.............karDESİM NELER DEMİSSİN NELER :) :vur ...............YIL 2002 TÜRKİYE 3 KASIM SEÇİMLERİNE GİDİYOR......SECIMLERE BİRKAC AY KALA TAYİP ERDOGAN DIYE BIRISI (SİYASİ YASAGI OLAN BİRİSİ) AMERİKAN BASKANI BUSH İLE GÖRÜSÜYOR....1.SORU????HANGİ SIFATLA GÖRÜSÜYOR...2SORU????? TÜRKİYENİN CIKARI İÇİN BU ADAM BUSHLA NEYİ GÖRÜSEBİLİR????? SORU3????BUGUN SENİN YADA BENİM HİÇBİR DEVLET ADAMLIGI GİBİ SIFATIMIZ VARMI?? ............YOK..........BİZ BUSHLA GÖRÜSEBİLİRMİYİZ.....1000 METRE YANINA BİLE YAKLASAMAYIZ.....AMA TAYİP HİÇ BİR SIFATI YOKKEN GÖRÜSTÜ............ACABA TÜRKİYEMİZİN HANGİ CIKARI İÇİN GÖRÜSTÜ?????.................BİRDE SUNA CEVAP VER 3 KASIM SECIMLERI OLMUS %34 OYLA AK PARTİ BIRINCI ABDULLAH GÜL HÜKÜMETİ KURDU TAYİP ERDOGAN MİLLET VEKİLİ BİLE DEGİL.......AMA BİR BAKTIK TAYİP İLE BUSH BU KEZ TEZKERE PAZARLIGI YAPIYOR.......HAYIR ORTADA BİR HÜKÜMET VAR...BASBAKAN ABDULLAH GÜL VAR....DİŞ İŞLERİ BAKANI VAR....AMA MİLLET VEKİLİ BİLE OLMAYAN TAYİP BEY BUSHLA TEZKERE PAZARLIGI YAPIYOR DÜNYANIN NERESİNDE GÖRÜLÜR BÖLE BİR SEY..........NE KADAR KOMİK DEGİL Mİ???? SEN HALA GENEL KURMAYBASKANI DİYOSUN O ADAM TSK LERİNİN BASKANI BİR SIFATI VAR TABİKİ BELLİ ÜLKELERLE BELLİ SEYLER GÖRÜSÜR BİR BASBAKAN VEYA DIS İŞLERİ BAKANI İÇİNDE AYNI SEY GECERLİ AMA HİÇ BİR SIFATI OLMAYNA BİR ADAM TÜRKİYE ADINA NASIL PAZARLIK YAPABİLİRR???????

night_blue

New member
Once Amerikadan Izin Cikicak Sonra Bunu Tbmm Onaylik Ondan Sonra Askere Is Dusucek...... Bakalim Ne Olucak 1 Sehite Bile TahammÜlÜmÜz TÜrk Mİlletİ Olarak Kalmadi Ne Yapilacaksa Cabuk Yapilmali Ama Unutmadan Mantikli Ve Kesin Cozum Gecici Deyil

HTML