Türk Gm'nin Hikayesi *

Yasarbasss

New member
c:)
Konu eğlence amaçlıdır (ALINTIDIR)

Günlerden birgün K2 Firması Türklerin ne dediklerini anlamak için El alıntında çok iyi İngilizcesi olan serverların durumunu daha iyi takip edip sorunları dinlesin diye bir türk alır
[Kendi ağzından notlar]

GM in İlk günü

Ogün işe ilk başalyışım eğlence maksatlı olsun diye bu görevi üstlenmiştim Çeveremdeki insanların beni fark etmemesi için kılık Şekil değişip oyuncuların genelde yoğun olduğu bölelere girdim oarada özel mesaj penceremi açık olduğu için bi mesaj geldi

-Anaaa Baba nası o şekle girdin A....q biz beceremioz bu şekli söle baba allah rızası için nası girdin o şekle
(Normalde yasak konuşmamız ama)
-Transformation scrolla
-Ney one aq baba
-Değişim scrolu Skill bar yernine koy şekil deişirsin
-Hımm Peki baba kaç para o dediği şey ve nerde satılıor
-400 k Sundiers te satılır
-Nası bişi Göstersene bababileyim hani yanlış olmasın
O arada trade atılır GM türk kabul etmez
-Baba kabul et lütfen ya örenecem
-Olmaz git sundireste 5.inci soltun 1.si Beyaz kağıt
-Şeyy okede baba 400 k yokki verebilirmisin pls
-Olmaz veremem
-a.....q kendine müslümansın sade versen nolur sanki altı üstü oyun
PM blocklanır
Shouttan aynen şu yazı Geçer

Pochahontas Bi O.....Ç dur Ve 1-2 dk sonra geçemeden MuzipÇocuk has been banned

2. Gün
Herzmanki gibi ts kullanıorum orcBowman olarak
Pmimi açtım gene bi pm daha geldi
-baba nolur yardım et görevimi yapamıorum adamlar koxp açmış yalvarırım

-Oke Ne kesecez
-Machiriodus 80 tane agacım
(buradaki amacım sadece koxp yerlerni keişf amaçlı )
-Oke gidelim
-Aha oradalar baba bi tane kestirmiolar partiyede almıolar mage olduğum için
- Bekle bakalım
-Oke
Tam yanlarına gittim 8 kişi koxpta masus olarak bi kaç tane köpekleri fark edilir bi biçimde kestim

-Sie GİT LAN O.....Ç Slot bizim kutular bizim
-Arkadaşım lütfen efendi bi şekilde konuş ben sana küfrettimmi
-Etsen ne yazar lan msn ver ordan da söerim adres ver geleyim felan
Artık tepem iyice atmıştı yaptıkları zati bi suç koxp ban nedeni artı saygısızlık küfretme felan o arada zati şok olduğum 3.nokta her taraf Koxp kullanıcısı dolu ilkin o 8 kişiyi banladım fakat ilerideki hiç kimse aldırış etmedi ileri doru gittim Bu sefer dil deişikliği

-Hi
-ne Hi yı lan s...r git yeme bizi basbaya türksün a....q çocuna bak ta..ak geçio
-What ? Do you speak English Man
-LAN s......r git başıma bela olma a...g malına bak nesin olum sen okçumu koxp varmı varsa gel yoksa ks yapma kaybol
gerçekten tepem iice atmıştı bizim amacımız oyun içinde kimseyi banlamk diğidi bu görev için ayrı GMler vardı amacımız nezaketle oyundaki yenilikleri analtmaktı ama Masum türk ahlkım hala bi oyun içinde bile kendini gösterme gayreti içinde idi hiç bişi demeden bütün Asga ahalisinde bulunan koxperlerı banlayarak görevimden istifa ettim..

:::::ALINTIDIR:::::::biggrin

HTML