Türk Adult'a A.Mod Adayıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOSTYUZ

New member
Ben Adulta Falan Girmem Ama Yinede Bişileryaziyim :) :)

Nebiliyim Başindan Beri Baktim Herkez Böyle Hayret Ya :)

Diger Forumlarada Ugrarim Ama Adultan çikmam Dürüstce Böyle Yani

__leon__ Un Da O Alttaki Sağ Köşeye Acayip Yakişacağini Düşünüyorum Ve Diyorum Ki +1 Abi Hatta Bir Kaç Milyon +1+1+1+1+1+1+1

{Üstat}

New member
+9999999999999999999999999999999 daha yazacaktımda repeatta :D girer

cccenk

New member
keşke imkanım olsada bir değik binlerce (+) verirdim.bana göre __LEON__ paylaşımları olsun,
yapılan paylaşımlara katılımları olsun bu görevi en başta hak edecek kişidir.emeğe değer veren ve forumumuza emek veren bu arkadaşımızı canı gönülden mod olarak görmek isterim.hayırlısı neyse o olsun

Gargamel

New member
valla _leon_ ben zaten çoktan beeeeeri kendi kendime diyodum bu _leon_buraya adya olksada versek diyee sana çok yakışır bence oraya modluk +++++++++++++ yakışır sana yakışır san +++++++++ hayılı olsun şişmdiden

gotcha78

New member
herks girmiorum demis ve ++ vermisler. Nese ben ara sira bakiorum her baktigimda da LeoN arkdsimizin paylasimlarini gormemek elde deil. Ben faslasi ile hak ettigini dusunuorum onemli olanda katkida bulunmasi ve o bolum icin calismasi. Kocaman ++ ve de simdiden hayirli olsun

ii forumlar

terteren

Altın Üye
türk adult resimlerde yeterli paylaşımın var senden çok daha az paylaşımla mod olmak isteyenlere + verildiğini düşünürsek sana da + vermek düşer

ayrıca bu konuya zırt pırt mesaj atıp hit aldırmaya çalışmadığın için ayrıca teşekkür

yönetim değerlendirecektir

cccenk' Alıntı:
keşke imkanım olsada bir değik binlerce (+) verirdim.bana göre __LEON__ paylaşımları olsun,
yapılan paylaşımlara katılımları olsun bu görevi en başta hak edecek kişidir.emeğe değer veren ve forumumuza emek veren bu arkadaşımızı canı gönülden mod olarak görmek isterim.hayırlısı neyse o olsun
aynen katılıyorum +++++ daha öncede +++ vermiştim ama hadi artık senin mod olmanı bekliyoruz yönetimdeki arkadaşlarımızın karar ama biz bi an önce olsun diyoruz karar yönetimdeki arkadaşların

Sineksavar

New member
sen gel kardeşim milletin yok ben girmiyorum felan lafına bakma ben hep ordayım bol bol tşk ederim sana:) yaa bu arada bende işte o filimlerden yayın lamak istiyorum elimde ğüzel kendi çekimlerim var ama nasıl yapılacagını bilmiyorum banada ögretirmisiniz acaba ,bekliyorum cevabınızı:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML