Türk Adult bölümüne adayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
evet bıraz daha tecrübe kazanırsan neden olmasın ve ayrıca paylaşımlarınıda artırmalısın;)
şimdilik-1

ayilmaz74

New member
Destek Vermeye Devam ArkadaŞa

aydinsn

Beşiktaşım
Evet sen çok çalışıyorsun benimde dikkatimi çekti bence de dostum hakediyorsun..

cancan

New member
calışmaların cok hoşuma gidiyor inşallah olursun tabi calışmaların devam etsin
hakkında hayırlısı neyse olsun
+10000

DureX

New member
Calısmaların cok gusel arkadasım..sabıt baslık altında verıgıdın resımler bıl hassa..
Benden sana+1

phrisme

New member
aa ne aip şuna baq :) eaheha payLaşımLarın gerçekten güzeL hayırLısı oLsun ;)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Bence güzel paylaşımların var online süreni de artıracağına inanıyorum. +1 Hakkında hayırlısı dicem ama :)

Leke

Altın Üye
Benden de +1 . Herkes beğenmiş bende beğenirdim . Çarşıya çıkıpta +18 girmek olmuyor .
:D

baykus

New member
valla ben senın turk adult bolumunu cok ıyı ıdare edebılecegını dusunuyorum olmanıda cok ıstıyorum her yaptıgın calısmayıda desteklıyorum umarım olursun

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
sen hakketmişsindir +1111111111

deepdejavu

New member
abi buyur +1 bendensin:) paylaşımların oldukça güzel ve kaliteli,umarım devamlarıda en az bunlar kadar güzel olur.

oykun77

New member
Arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce adaylığımı koymuştum sanırım o zamandan bu zaman kadar iyi bir yol kat ettiğimi düşünüyorum. Sizde yorumlarınızı tekrar almak istiyorum sizce bu bölümü hakedecek durumdamıyım.Az bulan arkadaşlarada bu istatistik durumu sunarım değerlendirmelerinizi bekliyorum

şu anki durumum....

--------------------------------------------------------------------------------
Teşekkür Sayısı: 809
--------------------------------------------------------------------------------
418 Mesajına 1.380 Kere Teşekkür Edildi

adaylığa koyduğum zamanki durum...

Teşekkür Sayısı: 63

203 mesajına 519 kere teşekkür edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML