Türk’ün; Türk‘ten Başka Hiç Bir Zaman Dostu Olamaz-->

dreammaker

New member
ChAcMooL.cK' Alıntı:
IRK VE IRKÇILIK
Belli bir ırkın doğal üstünlüğünü savunan teori ve görüş. Kalıtım yoluyla geçen fiziki özelliklerle kişilik, zeka ve kültür özellikleri arasında bir sebeb-sonuç bağlantısı bulunduğu inancından kaynaklanır. Tarih boyunca üstün sayılan ırkların diğer ırklar üzerinde egemenlik kurma ve sömürme girişimlerinde meşrulaştırıcı bir gerekçe olarak kullanıldı. Toplumlar arasındaki birlik ve dayanışmayı yok etmesi zulüm ve sömürüye neden olması yüzünden İslâm tarafından kesin biçimde yasaklandı. [/QUOTE

valla chacmool.ck daha nedenirki eline sağlık
insanlar artık kendi kafasından komplo teorileri üretmeye başladılar,kendi kafalarından ürettikleri bu düşüncelerin gerçek oldukları kanısına varıp buna gore yaşamaya ve yaşatmaya çalışıyolar,bu şekilde düşünmeleri çok saçma bence

ChechenWar

New member
bu laf cok sacma !!! türkün türkten başk hiç bir dostu olamazz !!! ne sacma bi şey yaa !!! kendi adınıza konuşun !!! Bir Türk başka bi ülkeden dostnu secebilir!! bu lafı unutmanızı öneririm :q

Uykusuzhergece

New member
Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle
öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır.
Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde
kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının
tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu
bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni
ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek."
M.KEMAL ATATÜRK

Türk Birliğinin kurulması sentezi Türkün Türkten başka dostu olmadığını gerçeğini çok güzel bir şekilde gözler önüne sermektedir.
Eğer dost olarak görmek istiyorsanız diğer devletleri size kimse bişey diyemez, zaten tarih gerçekleri sinesinde barındırıyor, siz bişeyi değiştiremezsiniz....

Türk'üm demeye utanan, Türkiyeliliğe sığınan zavallılar yazmasın lütfen bu başlığa!!!!

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
yillardır kuyumuz kazıldı zaten
ama ülkemız ole
bereketlı kı yıllardır
herkes yedı sıyasetcısınden
kiytırık mudurune
abd den ab ya kadar nato dahıl
ala bıtmedık....

||ßoK||

Banned
TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR!