Tüm Emulatorler [Nintendo,Sony,Microsoft,Sega,Arcade]

PRotype

Game Spider
Her türlü platform oyunlarının emulatorlerini bulacağınız yer burası. Sadece aramanızı yaptırın ve sonuca ulaşın. Hepinize bol oyunlar.

Nintendo

* Nintendo - GameCube Emulators

* Nintendo 64 Emulators

* Nintendo - Gameboy Emulators

Nintendo - GameBoy Advance Emulators

Super Nintendo Emulators

Nintendo NES Emulators

Nintendo DS Emulators

Virtual Boy Emulators

Sony

Playstation Emulators

Playstation 2 Emulators

PSP Emulators

Önemli NOT: Forumumuzda PS oyunları paylaşılması yasaktır. O yüzden istekte bulunmayınız.

Microsoft

Microsoft Xbox Emulators

Sega

Sega Dreamcast Emulators

Sega Saturn Emulators

Sega Genesis Emulators

Sega Master Systems Emulators

Sega Game Gear Emulators

Arcade

Mame Emulators

Nebula Emulators

Kawaks Emulators

* Eğer elimizdeki imkanlar el veriste tüm emulatorlerin kullanımı yapılacaktır. Lütfen şimdilik mevcut kullanım talimatları ile yetinin.​

jakhal

New member
yaf ben stereet fighter indirdim hangısını ındırmelıyım acaba???yardımcı olursanıs sewınırım

PRotype

Game Spider
yaf ben stereet fighter indirdim hangısını ındırmelıyım acaba???yardımcı olursanıs sewınırım

Dosya uzantısını söyler misin acaba? Ya da indirdiğin yerde yazar büyük ihtimalle. Her Emulatöre uygun Street Figther oyunu mevcut bu yüzden kesin budur diyemiyeceğim.

kıya

New member
kardeş paylaşım için çok sagol elinde mame 32v.87 binary exe emülatörü varmı run and gun adlı bir basketbol oyunu var mame nin diger emülatörleri oyunu çalıştırmadı bu çalıştırıyormuş galiba bulursan çok sevinirim şimdiden çok sagol

kıya

New member
üstad eline saglık yalnız mame dışındaki emülatörlerin nasıl oynandığını yazabilirmisin bi zahmet valla çok önemli ya..

üstad mame emülatörünün kullanımını biliyorum diğerlerinin nasıl oynandığını yazarsan çok sevinirim bu arada eline saglık emege saygı eyvallah...

kaptan61ts

New member
bende orjinal xbox "360 değil" cd si var emü programı ile çalıştıramadım.yardım edebilecek olan var mı..

magic329

New member
ya ben emu oyunları hastasıyım gba oynuyorum su anda ama format attım visual boy nsemu falan yukledim ama oyunlar cok yavas. konusmalar yurumeler falan. ne yapmam gerek?