TÜRK Word Of Warcraft Serveri(ücretsiz wow)

kaptanoguz

New member
evet arkadaşlar bildiginiz gibi kaliteli bir online oyun olan word of warcraft hakikaten ücretiylede lide bi oyun 2 aylık 60 orjnal oyunu olmasına karsın paketiydi pacth di derken bi ton para tutan bir oyun ben ise bundan sıkılan bir gurup insanın kurmus oldugu kendi word of warcraf serverini size taktim etmek istedim oyunda normalde 15-20 hafta sonu 60 70 kişi oluyor oyun lag yok bug yok takılma yok item alma predir cart curt bunlarda yok
normal acıyosunun bir sürü class birini secip başlıyrsunuz lvl kasımı normal wowdan biraz hızlı ama yinede görevler ve kasmak zor bi 80 olmak kişinin oynuna göre 1-2 ayını alıyor
benim amacım oyunu kalabalıklastırmak biraz canlandırmak o maksatla burda sizlere paylasıyorum Knight sıkılanlar için bire birdir.

OYUN RESMİ SİTESİ :
World of Warcraft Gaming Portal! | Turkiye'nin En Guncel World of Warcraft Sitesi!!

Hepinize bekleriz denguenlar dreammine madenler falan cok renkli haritalar

sadece 1-2 resim oyundan

Youtubeden buldugum birnevi tanıtım videosu şeklnde gameplay pc yavas oldugundan kenim video cekemdim
Let's Play WoW with Nilesy - Level 30 (World of Warcraft Gameplay/Commentary/Lets Play) - YouTube