TÜRKİYEDE İNTERNET HIZINDA DEVRİM VE ÇOK UCUZ (QuikNet)

Blade

BaBaCaN
istanbul ankara gibi bölgeleri kapsıyor başka bölgeleri kapsamıyor ne işimize yarıyacak :vur

cakir

New member
Şu An İçin En İyisi TTNET Sınırsız 45.75 TL Olandır,Boğulursan Büyük Denizde Boğul.
Hangi Firmaların İyi Olup Olmadığını Anlamak İçin Zamana İhtiyaç Var,Bence Mevcut Tarifede Kalmakda Yarar Var.

alicengiz

New member
şuan için sistemin oturmasını ve yaygınlaşmasını beklemek lazım.56 k modemden sonra adsl ye geçince bize çok iyi geldi ttnet in tarifeleri,ancak dünyada artık en düşük hız 5mbit.ttnet de bitecek yerine özel şirketler girecek sonunda ttnet de fiberoptiğe geçip fiyatlar iyice ucuzlayacak..bunun için 2-3 sene var..ardından her yer wireless olacak..kablo falan da kalmayacak..bunun içinde de 5-6 sene var..izleyelim görelim..

onekedisi

New member
dolandırıcı bunlar inanmayın...

arkadaşlar 24 aylık sözleşme imzaladım. bana dediler ki 24 ay bu fiyat değişmiycek. sonra bana 12. ayda dediler ki siz aslında 12 ay indirimli kullandınız asıl fiyatımız bunun 2 katı. sonraki 12 ay bunun 2 katını ödiyceksiniz. iptal ederseniz 12 aydır aldığınız indirimi ve modem fiyatını peşin olarak ödersiniz. 600 TL yapıyor. ben madur oldum. yasal haklarımı arıycam ama burası türkiye. kılıfına uydurmuşlar. özetle inanmayın. sahtekar bunlar. turkcell de öyle...

BURG

New member
arkdaşlar bu işler cep telefonlarının ilk defa cıktıgı zamanlarda ilk turkcell vardı faturalı hattı o kadar pahalıydıki cep telefonu olan baya zengin sayılıyordu eee şimdi günümüze bakıyoruz (oglum seninki 3 mpikselmiş ooo nekadar düşük diyoruz degilmi bu olayda aynen bu ttnet bizi kazıklıyor telefon hattıyla düşük hızı bize pahalıya veriyor eee biz napacagız ttnet kullanacagımıza tekel olacagına bir çok firmadan belli birşekilde bölünecegizki daha iyi hizmet gelsin aynen şimdi turkcellin çan çekiştigi gibi diger firmaların yaptıgı kampanyalar ve telefon hattı taşıma işlemleri turkcelin elinde olan tekeli yıkıyor ilerde ttnetinde olacagı bu o yüzden yeni abone olacak yada internetinden memnun olmayan arkadaşlar tavsiye edin 3 beş firma var herkes dagılsın yoksa kalite gelmez

onekedisi

New member
dolandırıcı bunlar inanmayın...

arkadaşlar 24 aylık sözleşme imzaladım. bana dediler ki 24 ay bu fiyat değişmiycek. sonra bana 12. ayda dediler ki siz aslında 12 ay indirimli kullandınız asıl fiyatımız bunun 2 katı. sonraki 12 ay bunun 2 katını ödiyceksiniz. iptal ederseniz 12 aydır aldığınız indirimi ve modem fiyatını peşin olarak ödersiniz. 600 TL yapıyor. ben madur oldum. yasal haklarımı arıycam ama burası türkiye. kılıfına uydurmuşlar. özetle inanmayın. sahtekar bunlar. turkcell de öyle...

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
ttnet 24 ay bağladı bizi kendisine
daha var 12 ay mecburen ttnete devam

onekedisi

New member

HTML