TÜRKİYEDE İNTERNET HIZINDA DEVRİM VE ÇOK UCUZ (QuikNet)

BURG

New member
TÜRKİYEDE İNTERNET HIZINDA DEVRİM VE ÇOK UCUZ

Arkadaşlar internet hızında ilk adım atıldı ve hız yükselip fiyatlar uygun hale geldi işte QuikNet 'in bize sundugu avantajlar artık TTnet,Biri,TurkNet, gibi pahalı ve hızları düşük tarifeleri yetersiz olan firmalardan internet kullanımı yapmayacagız artık inceleyip fiyatları karşılaştırın 5 Mbps 29 TL 5GB KOTALI yada 5 Mbps 49 TL LİMİTSİZ bunlar sadece başlangıç 100 Mbps kadar gidiyor aşşagıda inceleyin detaylı bilgi için sitenin adresinide aşşagıda hepimize yarıyacak bu iş hızlar artacak fiyatlar düşecek

Paket Tarife

Hızlı
5 Mbps 29 TL 5GB KOTALI

49 TL LİMİTSİZ
Çok Hızlı
20 Mbps 39 TL 10GB KOTALI

69 TL LİMİTSİZ
En Hızlı
100 Mbps 69 TL 20GB KOTALI

129 TL LİMİTSİZ

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
2. QuikNet limitli erişim seçeneklerinde kota aşım ücreti 0,0070 TL/MB’dir.
3. 5 Mbps için internete yükleme (upload) hızı 1 Mbps, 20 Mbps ve 100 Mbps için 5 Mbps’dır.
4. Ücretsiz kurulum ve aktivasyon kampanyası abonelik başlatılırken 12 aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
Aboneliğin 12 aydan önce iptali halinde Tellcom 100 TL+KDV’yi kullanıcıya fatura eder. Taahhütsüz aboneliklerde kurulum ve aktivasyon ücreti olan 100 TL+KDV ilk faturaya yansıtılır.
5. Tellcom tarife, kota ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
6. Kampanyalarımız için www.tellcom.com.tr tıklayın

BURG

New member
sitesi yazıyor oraya gir detaylı bilgiyi al eskiden kaç lira veriyordun 1 mbit hızına 29 ödüyorsun şimdi kaç görüyorsun limitize geç 49 öde daha iyi valla benim için ideal yinede sen bilirsin

b____t

New member
bişey sorucam. şimdi bu telefon ağı türk telekomun değilmi. internetede telefon ağından bağlanıldığı için bu hizmeti sonuçta ttk dan başkası verebiliyomu??

UNDER258

New member
1mbps olsun ama sınırsız olsun fiyatta 30 tl olsun daha ne isteriz hala devam ediyor kota denen saçmalık

tr_tiger

New member
arkadaşlar bunların hepsi doğru ama şöle bi durum var bu tarifeleri kulanabilmek için kablo sistemin fiberoptik olması lazım yani heryere verilmiyo istanbulda belli başlı yerler bursada sadece 1 yer ve buralar genellikle büyük siteler

BURG

New member
bişey sorucam. şimdi bu telefon ağı türk telekomun değilmi. internetede telefon ağından bağlanıldığı için bu hizmeti sonuçta ttk dan başkası verebiliyomu??
fiber optik bu ttnetle alakası yok ayrıca kablo netinde var yeni adı uydu net

zaten ben önceden ttnettedim 1mbit 4 gb kotalı şimdi bir iki ay önce en uygun tarifeye baktımbana uyan sınırsız 512 uydunet 17tl buna geçtim şimdi şimdi internet pazarında bu kampanyalar çok cazip geliyor insanlara ve fiyatla hızla oynuyorlar artık şirketler o yüzden yakında otomatik hızlarımız yükselecek ve fiyatlarıda ona göre azalacak o yüzden ilk aşama başladı fiber obtik olan bu firma fiyatı cekip aşşagıya üzerine birde 5 mbit verince işler degişecek şimdi diger firmalarda yeni düzenlemelere gideecek merak etmeyin az kaldı hızlı ve ucuz internete

T-Bag

Theodore
evet gerçekten de pahalı bilgi için sağol konunda kapanmamış bu arada
Pahalımı :) şakamısın sen en ucuz interneti veren bu firma türkiyede :biggrin
Heryerdde yok yani şimdilik yaygınlaşıyor yavaş yavaş bizim burda olsa bir an düşünmem anında ttnet iptal ettiririm
Tellcoma geçerim

onekedisi

New member
dolandırıcı bunlar inanmayın...

arkadaşlar 24 aylık sözleşme imzaladım. bana dediler ki 24 ay bu fiyat değişmiycek. sonra bana 12. ayda dediler ki siz aslında 12 ay indirimli kullandınız asıl fiyatımız bunun 2 katı. sonraki 12 ay bunun 2 katını ödiyceksiniz. iptal ederseniz 12 aydır aldığınız indirimi ve modem fiyatını peşin olarak ödersiniz. 600 TL yapıyor. ben madur oldum. yasal haklarımı arıycam ama burası türkiye. kılıfına uydurmuşlar. özetle inanmayın. sahtekar bunlar. turkcell de öyle...

mahoni2651

New member
16 mbps hizmet verilemezken türkiye şartlarında kim 100mbps hizmet veriyo anlamadım telekom bir çok yerlere 4mbps den yukarı hizmet veremiyo hikaye hepsi

romulus70

New member
şuan tellcom büyük şehirlerde ankara istanbul izmir bide bursada bu altyapıyı döşüyor. altyapı tamamen fiberoptik bundan dolayı çok yüksek hızlara ulaşıyoruz. bildiğim kadarı ile istanbulun ve izmirin(izmirden tam emin değilim) yurtdışı çıkışları kendisine ait adsl kullanıcıları içinde galiba

BURG

New member
16 mbps hizmet verilemezken türkiye şartlarında kim 100mbps hizmet veriyo anlamadım telekom bir çok yerlere 4mbps den yukarı hizmet veremiyo hikaye hepsi
arkadaşım fiber optik kablo nun ne oldgunu bilmiyorsun herhalde bu evine giren telefon kablosu gibi degil o teknoloji çok eskide kaldı yurt dışında internete telefon kablosuylam giriyorlar sanıyorsun a be benim yeni nesil cahil gençligim benim bildigim şu anda üş ceşit kablo tipi var türkiye sınırları içerisinde biri kablo net yani uydunet kablo tv izleyenlerin internete baglaanmaları için digeri herkesin bildigi telefon kablosu en sonucusu ise dünyada kullanılan yüksek hızlarda iletişimi saglayan fiber optik kablolar bilmem anlatmşışımdır umarım

affective

New member
ttnet te sabit fiyat yok mesela hemen geçiriyorlar ben de anlamıyorum bazı zamanlar. Ama Tellcom mantıklı geliyor bana da. Bir de ttnet aklım da hiç bir zaman terk edilmemesi söyleniliyor. Kafam karışık. Bilmiyorum ilerleyen zamanlar da neler olacak hep baraber göreceğiz. inş.

BURG

New member
ttnet te sabit fiyat yok mesela hemen geçiriyorlar ben de anlamıyorum bazı zamanlar. Ama Tellcom mantıklı geliyor bana da. Bir de ttnet aklım da hiç bir zaman terk edilmemesi söyleniliyor. Kafam karışık. Bilmiyorum ilerleyen zamanlar da neler olacak hep baraber göreceğiz. inş.
tt net terkedilmemesimi geçiyor aklından dünyanın hiç biryerinde telefon hattıyla internete baglanılmıyor ttnet milleti kandırıyor yavaş hızlar fazla faturalar şimdi o yüksek mbitlik interniti getirmeleri için büyük bir alt yapıya ihtiyaç var ttnet bunu yapacagına telefon hattından millete internet veriyoruz diye kandırıyorlar asıl internet fiber optikdir yada kablo yayından gelen sistemdir şimdi ttnet bu hızını hiç birzaman telefon hattından dolayı yükseltemez mutlaka sistemi degiştirmesi gereekir birde bu telcom turkcellin bir bir şirketi e trukcelide biliyorsun kalitede bir numara ama hiçbir zamaan hattın kesilmez her yerde cekme avantajı var kaliteyle iş yapıyorlarsa herhalde bu internet işinide kaliteli yaparlar

HTML