Super Program: Istediginiz Adresten Mail Atin (Fake Mail - Anony Mail Atmak)

fufu

New member
Arkadaslar assagida gordunugunuz programi, internette tesadufen gezerken buldum ve sizlerle paylasmak istedim, google da baya bi arama yaptim fake/anony mail nasil atilir diye, ve karsima tonla parali ve reklam iceren program falan cikti , tabi cogu calismiyordu, tesadufen resimdeki programi buldum ve denedim , sonuc mukemmel kendi yahoo ve gmailimde bile denedim hatta yahoo da inbox uma kadar mail attim hemde bulk maile takilmadan, ama programi kullanmadan once tek yapmaniz gereken sey, yerel ag baglantisindan dns leri elle girmek( ben telekomun dnslerini girdim) , aksi takdirde genel olarak adsl modem routeriniz dns server olaraktanimli fakat routeriniz ustunden domain lerin mx kayitlarini bulmak icin sorgulama yapamiyorsunuz , o yuzden telekomun dnslerini kullanin assagidakiler telekomun standard dns adresleri:

Telekom Dnsleri:
195.175.39.40
195.175.39.39

Adam zaten sitede belirtmis dnsleri elle girin diye, herneyse programin isleyisine gelelim, cok basit bi ara yuzu var, eger bir smtp client olarak varolan bi hesabinizi kullanarak mesela gmail serverlarina login olarak mail atabiliyorsunuz , fakat bu yontemde sizin gmailde kullandiniz email adresiniz sender olarak gozukuyor, ikinci metodu oneririm , bu method da ise program sizin makinenizi email serveri olarak gosterip karsidaki email exchange serverina mesajinizi iletiyor , hemde gonderici kismina istediginiz adresi yazmakta ozgursunuz, ancak yukarida belirttigim gibi yerel ag baglantisindaki dns adreslerini elle girmeniz sart, bunun icin ag baglantilarim>yerel ag baglantisi>ozellikler>tcp/ip kisminda DNS alanlarina yukardaki telekomun dnslerini yazin, iste assagida programdan bi screen shot var.

Programin web sitesi : http://www.buraak.com

Dns ayarlari:

.NET Framework 2.0 (Not: Programi kullanmadan once bunu bilgisayariniza yuklemelisiniz, Microsoft 'un kendi yazalim platformu, guvenle indirebilirsiniz.)
http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displayLang=en

Hepinize Iyi eglenceler Umarim bu baslik faydali olmustur :D:D:D

fufu

New member
Calisiyor dostum bizzat denedim ben, ayarlari dedigim gibi dogru yapman gerekiyor, hadi iyi eglenceler :)

DirtyFaCe

New member
arkadsım dowland edılmıyor downland lınkını tıklayınca hata verıyor dırek dowland lınkı verırsen sevınrız hem sen yaptıyasan bızde yaprız.. emegıne saglık

fufu

New member
dostum sitedeki link calisiyor, ana sayfada AnonyMailer Basliginin altinda Download it and try for just fun linki war tikla indir ordan...

fufu

New member
Dostum program .Net Framework 2.0 istiyor, onu kur ondan sonra calistir... Ben bizzat kullaniyorum hic bir problem yok...

fufu

New member
Hic kimse tesekkur etmedi yahu, o kadar oturup anlattim ve dogru durust calisiyorda, bu kadar mi yani ugrasmanin karsiligi...

_Ramses_

New member
ben kullanıyorum güzel program tavsiye ederim ewet dediğin gibi sadece telekom dns lerinde çalışıyor tşkler paylaşımın için

fufu

New member
_Ramses_ dostum walla ben sana tesekkur ederim , guzel bir aciklama yaptin , program gayet guzel calisiyor, tesekkur etmeye vakit ayirdigin icin allah razi olsun , keske herkes senin gibi olsa...

akay15

New member
paylaşım için teşekkürler.programı indirdim ama çalıştıramadım. DNS'leri elle girdim.daha sonra programda nereye ne yazacağımı bilmiyorum.Anladığım kadarıyla Sender bölümüne karşıda kimden geldiği gözükecek olanı, Receiver(s) bölümüne kime göndereceğimizi(kurbanı) yazacağız.konu ve mesaj zaten belli. Username ve Password bölümüne bizim gerçek hesabımızın kullanıcı adı ve şifreyi yazıyoruz.En son olarak da Send as a Email Server düğmesine tıklıyoruz. diğer bölümlere (SMTP ve Port) hiç dokunmadan yaptım bunları ama olmadı, bir hata penceresi çıkıyor. sorun ne olabilir.

fufu

New member
Dostum eger send as email server diyorsan, kullanici adi ve sifre girmen gerekmez, cunku send as server dedigin zaman sen zaten bi email serveri gibi gonderiyorsun bu nedenle sifre ve kullanici adi girmen gerekmez, ikincisi bi hata mesaji cikiyorsa bazi sunucular (hotmail gibi) spam a onlem olarak bizim gibi dinamik ip li adsl kullanicilarindan mail kabul etmemektedirler, bu karsi tarafin mail sunucusu ile ilgi bir problem , yani kisacasi hotmail den birine mail atamazsin adsl den , diger bi olay ise digelim SEND VIA SMTP gonderme yolunu kullanmaniyorsun ve senin bir mail sunucusunda hesabin war , sen kendi kullanici adi ve sifrenle bu sunucuya baglanip kendini authenticate ediyorsun ve maili oyle yolluyorsun bunun, web den maill yollamak ile bi farki yok , ornek veriyorum www.gmail.com a girmeden hizli bi sekilde atabilirsin. Yalniz bunu gizli mail atmak icin kullanma, cunku gonderen olarak senin mail adresin gorunuyor..

fufu

New member
Dostum ayni seyi soyledim .NET Framework 2.0 olmasi lazim yoksa hata verir calismaz, google da bi aratin .NET Framework 2.0 i ve indirip kurun o zaman calisir....

_Ramses_

New member
sendende allah razı olsun fufu kardeş zaten kullanımı zor bi prog değil sende cok güzel açıklamışsın ama insan oğlu nankördür biraz...

fufu

New member
Evet programin kullanimi cok basit, yeterki .NET Framework 2.0 yuklu olsun ve Dns ayarlari yapili olsun, programi calistirip kullananlar ne demek istedigimi anlayacaklar...

fufu

New member
Arkadaslar yakin zamanda programin yeni versiyonu cikacakmis , program ayni zamanda mail bomber gibi olacakmis ve dakikada yaklasik 200 tane mail atabilecekmis... Program cikar cikmaz yine ayni baslik altinda tanitmaya devam edecegim...

TuRK_HaRD

нα¢кιηg αяαşтıямα¢ıѕı
paylaşım için teşekkürler..

ilk mesajından Net Framework 2.0 download linkini de verip bu olmaksızın çalışmayacağını

belirtirsen kullanıcılar için iyi olacaktır..