SS2 Digital TV Kartı YARDIMMMM

EndureN

New member
S.A ArkadaşlaR

arkadaşlar bende ss2 digital tv kartı var bilgisayarıma format atmadan önce kullanabiliyordum ama şuan kullanamıyorum bi hata mesajı çıkıyor "cannot set turnerstatus(wrong settings) error:90010115" hata koduyla bitürlü beceremedim neden böyle bi hata veriyo ayarlarda bi sorun yok kabloda sinyal var diesec kullanmıyorum kart bozuk olsa bilgisayar görmez sanırım dvbviewer programının son versiyonunu kullanıyorum daha öncekilerde de aynı sorunu verdi progdvb ve alt dvb programlarında da başka bi sorun verdi
bilen arkadaşlardan çok açil yardım istiyorum formu araştırdım ama benim sorunumu anlatan bi şeye rastlamadım lütfen yardım edin şimdiden tşk

ya arkadaşlar Allah Rızası için bi yardım edin delirmek üzereyim

bosver

New member
SS2 kartın kullanım kılavuzunda kart takılıyken format atmayın , onarılması imkansız hatalara sebep olabilir yazıyor. Eğer kart takılıyken format attınsa kartın yanmış olabilir.......

Kullanım kılavuzundaki ifade şöyle:' skystar2 tv kartınız bilgisayarınıza bağlı iken kesinlikle format atmayınız.Bu kartınızın Eon kilidinin kitlenmesine sebebiyet verebilir.'

Görüldüğü gibi zarar verebilir diyor, verir demiyor.

wed

New member
kardeş ben 4 yıldır kullanıyorum 20-30 kez format attım hiç bir sorun olmadı . arkadaşım bilgisayarına format at sopnra yeniden kur

olmazsa kartı çıkartıp yeniden tak ve tekrara dene

35berko

New member
evet arkadaşlar bu sorunla herkez karşılaşmaz bende bircok kez format attıgım halde böyle bi sorunla karsılaşmadım. yinede format atmadan önce ss2 kartınızı cıkarmayı öneririm. eger böyle bir sorunla karşılaşırsanız skystar2 repairzip dosyasını indirin ve bilgisayarınıza kurun. sorunsuzca calışacaktır

wed

New member
benim tavsiyem ss2 ile alakalı ne varsa kaldır ve sonra yeniden kur ve dene ProgDVBpover instalı kur orda hatalar kurulurken düzelebiliyor.

badsector_

New member
SS2 Kilitlenme

Bende 4 yıldır kullanıyorum bir çok defa format attım böyle bi olay iki kere başıma geldi birincisini tekrar format atarak çözmüştüm ama bu sefer çözemedim

sürücü falan güncelledim olmadı,
slot değiştirdim olmadı,
repair dosyasını yaptım olmadı

başka bir yol bilen var mı yadım etsin lütfen yardım edecek olan varsa lütfen beni eklesin
[email protected] şimdiden çok tşk ederim.

ERCUMENT28

New member
arkadaşım öncelikle ss2 kartının sürücülerini iz kalmayacak şekilde kaldır. hangi dvb programını kullanıyorsan onuda kaldır, programlar klosöründende açılan dosyasını sil. sonra technisat sitesinden skystar2 nin son driver ını indir. sonra powerinstall 7.3 ü kur. eğer ses kartın düzgün yüklümü bi bak!! çünkü vistada ses kartı otomatik görüyor fakat ses kartının ayarlarını yapacağın menüsü yüklenmiyor. hata oradan veriyor.

HTML