SS2 de DT abo kartta bazı kanallar neden açılmıyor

Doppler

New member
Söyleki..

SS2-ncs client ile mesela goldmax1, 24, moviemax2..gibi bazı kanallar açılmıyor. Goldmax2, moviemax1 ise açılıyor. Bu kanallar Dreamboxda da aynı çanak üzerinden açılmıyor, ama orjinal box da aynı çanakla tüm kanallar gösteriyor..

aynı çanaktan orjinal kutuda gösteririken,ss2 ve dreamde neden görtemiyor.

Yardımlarınızı bekliyorum..

istceko

New member
ncs client ve wincsc plugin klasorunde birlikte olsun fakat wincsc çarkini durdurmalisin

bide kanal özellikleriden caid 00 değerine çift tıklayip kaydetmelisin

harem

New member
Doppler' Alıntı:
Söyleki..

SS2-ncs client ile mesela goldmax1, 24, moviemax2..gibi bazı kanallar açılmıyor. Goldmax2, moviemax1 ise açılıyor. Bu kanallar Dreamboxda da aynı çanak üzerinden açılmıyor, ama orjinal box da aynı çanakla tüm kanallar gösteriyor..

aynı çanaktan orjinal kutuda gösteririken,ss2 ve dreamde neden görtemiyor.

Yardımlarınızı bekliyorum..

kardes kartın update etmiyordur.ondan acmaz onları update etttirmen lazım kendi boxları kartı cok ii tanıdıgı icin update eder surekli ama dreambox ss2 gibi cihazlarda muhtemelen senin kullandıgın cam yada plugin newcamd tır oda zaten o kartı update etmez nasıl edebilirim?
yazdıgına gore elinde dreambox var
dreamboxuna scam2.5 camını indir kartın takılı iken bu acılmayan kanallar uzerinde bu cam acıkken bekle acılmayan kanallar acılacaktır.kanal acıldıktan sonra newcamda gecersen izlersin izletirsin...

saygılar..

Doppler

New member
Harem kardes

ss2 de dediğini anlarım ama,

Dreambox 7025 de var bende scam'de açıyorum zaten kanalları, ama gariptir lig, vs bir çok kanal açılıyor, sadece 24, goldmax1 vs kanal açılmıyor. yani % 80 sorunsuz, %20 açılmıyor..

Bu kanallar hem ss2 de hem de dreamda böyle olurken, orjinal kutuya takıyorum, hepsi açılıyor..

Başka bir neden var ama, anlayamadım gitti.

saygılar..

harem

New member
Doppler' Alıntı:
ss2 de dediğini anlarım ama,

Dreambox 7025 de var bende scam'de açıyorum zaten kanalları, ama gariptir lig, vs bir çok kanal açılıyor, sadece 24, goldmax1 vs kanal açılmıyor. yani % 80 sorunsuz, %20 açılmıyor..

Bu kanallar hem ss2 de hem de dreamda böyle olurken, orjinal kutuya takıyorum, hepsi açılıyor..

Başka bir neden var ama, anlayamadım gitti.

saygılar..
kardes kartını degiştirtmeyi dene onun baska bi acıklaması yok inan buna kartında bi sorun vardır kendi boxlarında calısması kadar dogal bişi yok kendi boxlarında kesin calısır.

HTML