SPA tune

eeyore_

New member
Özel Olarak Tasarlanmış OC Yazılımı
SPA Tune yazılımı SPARKLE'ın zeki Ar&Ge takımı tarafından geliştirildi. Ekran kartlarının içerdiği gelişmiş fonksiyonlar başarılı bir kullanıcı arabirimiyle kullanıma sunuldu. SPARKLE ekran kartı sahipleri artık en yeni DX10 oyunlarda en üstün grafik performansı ve 2D modda en yüksek enerji tasarrufunu elde edecekleri araca sahipler.

Tüm Fonksiyonları Bir Araya Getiren Tasarım
Ekran kartı kullanıcıları en yeni oyunlarda rüzgar gibi esmelerini sağlayacak süper performansı arıyorlar ama aynı zamanda çevreci anlayışla 2D çalışma sırasında güç tüketimi azaltmayı istiyorlar. SPARKLE'ın güçlü Ar&Ge takımının desteği sayesinde ortaya çıkmış olan SPA Tune yazılımı kullanıcıların her iki isteğini de karşılıyor. SPA Tune, kullanıcıların güç yönetimini optimize etmesini sağlayacak ve enerji tüketimini ekonomikleştirmek için uygun modu seçmesine olanak verecek.

Akıllı ve Kullanışlı Yönetim Arabirimi
SPA Tune yazılımı akıllı ve kullanışlı yönetim arabirimi hedefiyle geliştirildi. Ekran kartı çekirdeği frekansı, bellek frekansı, paralel işlemci frekansı, GPU sıcaklığı ve fan hızı için beş kompakt tasarımlı kontrol butonu sunuyor. SPA Tune yazılımı bu butonlara basit bir tıklamayla görüntü alanında ilgili değeri gösteriyor. SPA Tune yazılımı aynı zamanda Overclock modu (OC), standart mod (STD) ve yeşil mod (GRN) arası geçiş için butonlar da içeriyor.

Üç Ayrı Çalışma Modu
OC modu seçildiğinde SPA Tune yazılımı yüksek hız, en iyi performans ve daha fazla güç tüketimini devreye alıyor. Kullanıcılar OC MODE seçtiğinde ekran kartı en yüksek frekansta çalışıyor ve DX10 oyunlardaki gereksinimi sağlamak için performansı en üst seviyede tutuyor. STD modda standart performans devreye giriyor ve daha az güç harcanıyor. Kullanıcılar STD modu seçtiğinde ekran kartı standart frekansta çalışıyor. İnternette gezin, Blu-ray DVD izleyin ya da oyunlar oynayın problem değil! GRN mod ile enerji korunur ve en düşük güç tüketimi gerçekleşir. Kullanıcılar GRN mod seçtiğinde ekran kartı en düşük güç tüketimini gerçekleştirir. Ekran kartının fanı en düşük hızda çalışır ve gürültüsüz hale gelir.

http://hotfile.com/dl/81557260/5402fa1/SPAtune.rar.html

Zeytin

Zeytin&Limon
Normalde riva kullaniyordum 64 bitte biraz problem yasadim. Dun Ati'nin expertool'unu indirdim fakat hala tam anlamiyla memnun degilim.

Birde bunu deneyeyim :)