Sorun / Çözüm: sXe injecdet açtığımda oyuna girince pc restart atıyor? Çözüm içeride.

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
hem %100 sonuç verir diyosun olmuyo sonrada cevap vermiyosun işe bak ne kadar güzel

bu işlem çözümlerden birisi arkadaşım. her pc'de işe yarayacak diye bir kaide yok... kaldı ki kullandığın yada arka planda çalışan herkangi bri program da res atmasına sebep olabilir. mesela sxe açıkkan knight online oyununa girmeye çalışan bir arkadaş direk res yer...

tatarcann

New member
Ben windows vista kullanıyorum aynı yerlere girdim fakat o üç seçenek kapalı yani tıklanmıyor üzerine yardım lütfen!

Vede restart derken oyuna giriyorum bi zaman geçiyor (zaman değişiyor az veya çok) sora mavi bi ekran geliyo %100 doluyor kapanıp açılıyo bilgisayar

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
Ben windows vista kullanıyorum aynı yerlere girdim fakat o üç seçenek kapalı yani tıklanmıyor üzerine yardım lütfen!

Vede restart derken oyuna giriyorum bi zaman geçiyor (zaman değişiyor az veya çok) sora mavi bi ekran geliyo %100 doluyor kapanıp açılıyo bilgisayar
vistada deneme şansım olmadı malesef. sadece xp'de deneyebildim.

freddy66

New member
Çok kısa anlatacağım. Aynı taktik knight online'da da geçerlidir...
Yöntem çok basittir ve %100 sonuç verir...
Konu ile ilgili kobayımız olan
Moderatör arkadaşımız hellboy726 üzerinde denenmiştir ve olumlu sonuç alınmıştır...

Resimlerde yapılanları yapın. Sakın başka bir yere dokunmayın. İlk resimde sonda knight online yazar. Resimleri diğer konumdan aldığım için öyle yazıyor idare edin...

Geçmiş olsun...
abicim ben sxe 7.2 kullanıyodum dün pc yi bi açtım sxe yi açıp cs1.6 serwer oynuycaktım sxe hata raporu werdi ve ardından hemen pc reset attı ben tekrar pc yi açtım sxe yi program ekle kaldır dan kaldırdım ve dha sonra c: den sxe yi de sildim tekrar sxe kurdum ama yine aynı reset atıyo kafayı yiycem ne olur yarım edin abicim şimdiden teşekkürler

Saol Okan kanka NE BARIYON GÖRMEK İSTEMİYOM DİE AÇACAM LEM :D:D:D :):)

yuhhh

New member

ama Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC)Konumlandırıcısı ayarlarını değiştirebiliiyorum...

Zeytin

Zeytin&Limon
vista ve win7 de rpc leri degistiremiyoruz. regeditten de editlemeyi denedim malesef sonuc alamadim.

biz baska yontemler bakicaz arkadaslar. (islemcin destekliyorsa win7 bolumune xp mode basligi acmistim ordan xp modda sxe calistirabilirsin oyun belki yer :)"

qunneR.'

New member
bNde de sXe acıLıyoR faKaT sXe Li bir sw ye qirdiqimde oyuN kapaNıyoR ve sXe NoT defTeRi acıyoR...NasıL cozebiLiriM??