Sorun / Çözüm: sXe injecdet açtığımda oyuna girince pc restart atıyor? Çözüm içeride.

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
Çok kısa anlatacağım. Aynı taktik knight online'da da geçerlidir...
Yöntem çok basittir ve %100 sonuç verir...
Konu ile ilgili kobayımız olan
Moderatör arkadaşımız hellboy726 üzerinde denenmiştir ve olumlu sonuç alınmıştır...

Resimlerde yapılanları yapın. Sakın başka bir yere dokunmayın. İlk resimde sonda knight online yazar. Resimleri diğer konumdan aldığım için öyle yazıyor idare edin...

Geçmiş olsun...

Dragon1212

New member
cok cok cok saol ama bende Yordam Çağrısı(RPC veya ona benzer birşey yok,sXe açıyorum hata veriyor bidaha denedigimde pc ye restart atıyor aynı zamanda sXe indirdim kurdum calıstırıyorum yani 2. kurmayı yaparken hata veriyor yardım edersen cok sevinirim sımdıden cok saol

Dragon1212

New member
Arkadasim Cok Cok Cok Cok Cok Sagol Minnettarım :biggrin sXe yuklendı sımdı counter'a gircem tekrar tekrar sagol :victory :durdurun

yine sorun cıktı restart atmıyor pcye ama sXe acamıyorum

Dragon1212

New member
şimdi sXe 4.4 yükselttim.açmaya çalışıyorum açılmıyor.ama güncelleştirme olunca kendisi açılıyor bazen de Yükleme Hatası Sorunu yazısına benzer hata verıyor

Danteab

New member
bendeki sorun cs deyken sxe kapatma hatası veriyor ardından belli bi süre sonra oyundan cıkıyorum sonra counter a girme istiyorum fakat sxe tıkladıgım anda makina reset atıyor bu sorun neden kaynaklanır?

tufaN`

HH Clan Team
bendeki sorun cs deyken sxe kapatma hatası veriyor ardından belli bi süre sonra oyundan cıkıyorum sonra counter a girme istiyorum fakat sxe tıkladıgım anda makina reset atıyor bu sorun neden kaynaklanır?
Evet Aynı Sorun Bendede var..

ßudweiser

New member
Bundan başka çözüm üretmemiz gerekli çnkü bu yapılan sistem değişikliği başka sorunlarla baş başa kaldğmzda onlarıda etkilicektir makineyi ancak cs için kullanıosanz değişeblr ancak pek sağlıklı gözkmüor bşka sçenek?

revolation

fazla pc teknik bilgisine sahip değilim =)

bilgim dahilinde tamamen kendimce bir çözüm olarak bunu buldum. ama daha fazla bilgisi olanlar daha farklı çözümler bulabilirler. Fakat bunu bikaç pc'de denedim (ofiste ki pc dahil =) ) işe yaradı.

tattao999

New member
baba sen varya birtanesin res olayı beni deli ediyordu şimdi sorun çözüldü sonsuz teşekkürler...

revolation

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
eLine saqLık denedim dostum...ßu arada tek sorunum o deqiL bazende oyunda iken sxe hata veriyor ve bilgisayar kafayı yiyor donuyo faLan...

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Saol kanka güzel paylaşım bende hiçbir sorun olmadığı halde bende senin tekniği uyguladım. Umarım pc bi daha açılır:D

QajanQ

New member
revo ya bu başlıktaki sorunun aynısı bende var dediklerinin aynısını yaptım ama olmadı gene aynı sorun; 4.6 sürümünde problem yoktu halada yok onu yükleyince normal açıyo ama 4.7 yi yüklediğimde tıklıyorum sonra oyuna tıkladığım zaman restart atıyo dediklerinin aynısını doğru bi şekilde yaptım ama olmadı.(XP sp2) kullanıyorum lütfen bi çözüm bul allah rızası için

Fyonb

предате&
pc den 4.7 yi kaLdır..sonra başLat menusünden arama yapıp sxe ye ait bütün dosyaLarı siL pc den...
daha sonra sxe 4.8 i kurmayı dene...serverLarda 4.8 aktif ve onda bu tarz sorunLa karşıLaşıLmadı şimdiye kadar...