sonyerıcson neo v oyun yukleme

35deniz

New member
sonyerıcson neo v telefonumu yenı aldım bıldıgınız gıbı ıcınde oyun yuklu degıl baska bır sıteden hawk pcme oyun ındırdım fakat telefonuma kuramıyorum not yazmıs ama anlamıs degılım acemı oldumgumu dusunererk anlasılanbılır sekılde daha basıt anlatabılırmısınız

Yapmanız gereken linklerdeki klasörleri açarak apk ları yükleyin ve klasörden çıkan diğer klasörü olduğu gibi sd kartta gameloft-games klasörüne atın.apk yı yükledikten sonra oyunu sd dosyayı otomatik olarak bulup oyunu başlatması lazım.iyi eğlenceler şimdiden:)

VHF 16

New member
apk yı hafıza kartına at
eğer oyunun sd dosyaları varsa onlarıda hafıza kartına kopyala
sonra apk yı kur... okadar
eğer oğun bir ameloft oyunuysa sd yosyasını sd kartta game klasörüne aman gerek....bukadar

35deniz

New member
verılen lınkten hawk dosyasını ındırdım bu dosyanın ıcınden 2 dosya .apk ve hawk(ıcınde bır suru dosya var) 2 dosyayıda hepsını sd kartın ıcındekı games klasorunun ıcıne kopyaladım ardından .apk cıft tıkladıgımda dosyayı acamıyor uygun programı soruyor

VHF 16

New member
(Yalnız apk+sd dosyasını indirince geçerlidir bu aksi taktirde sd dosyasını telefon patch olarak download eder).

1. Apk+sd dosyasını bilgisayarınıza indirin.

2. İlk önce "Apk" dosyasını telefona atın ve usb kablosunu çıkartın.

3. Sonra telefona attığınız "Apk" dosyasını kurun 1 defa çalıştırın ve download ekranı gelene kadar bekleyin ardından oyundan çıkış yapın.

4. Usb kablonuzu telefonunuza bağlayın ve "sd" dosyasını SDCARD içindeki "Android>data" klasörünün içine atın.

ÖNEMLİ! :
( Eğer indirdiğiniz oyun "Gameloft" ise o zaman 4. maddeyi şöyle uygulayın ) ;
"sd" dosyasını SDCARD içindeki "gameloft>games" adlı klasörün içine atıyoruz.

ve oyuna girin...

Aksi bir durum olmadığı sürece oyun sorunsuz çalışır.

SD DOSYASI RESİMLİ ANLATIMI:

35deniz

New member
sadece .apk dosyasını telefona sd kartın ıcıne rastgele bır yere attım usb kablosunu cektım telefondan .apk dosyasını goremedım halıyle kuramadım :(((

VHF 16

New member
google play de x plore programını indir...bu program telefonun kök dizinini görmeye yardımcı olur
bu programla sd karta attığın apk dosyasını bul
böylece yükleyebilirsin...
yada apk installer tarzı bir program kur aynı işi yapar