Sony Ericsson W810i Nasil?

CrosHower

New member
Arkadaşlar bende N73 le W810 i arasında kalmıştım ama bu yazıları okudum ve kararımı verdim tabiki W810 i (kullanmasını bilene) 1-2 hafta ya alıyorum inş w810

yasam_62_

New member
kardeş 1 senedir w810i kullanıyorum hiçbir sorununu görmedim kulaklık sesi muhteşem herşeyi süper sadece biraz nazik bir telefon yere düşürmemeye çalış

spartanusk

New member
Arkadaşlar biriyle konuşurken sesi dışarı vermek istiyorsam ne yapmalıyım w810i de?
Ayrıca herkes kullandığı programları,özelliklerini yazarsa daha çok faydalanabiliriz telefondan.Acoustic falan bir şeyler diyorlar ama bilmiyorum onları.İlk sorumu cevaplarsanız sevinirim çok önemli

yerdal32

New member
üstteki üyeye katılıyorum...2 senedir kullanıyorum ve çok memnunum fakat televizyonluları tavsiye ederim...onlar daha güzel...dha iyi ses çıkışı var...

large_mt

New member
vallah bende de sony k750i vardı 80 milyon masraf ettim.bende w 810i alak istiyorum.ve kulaklıkla harıka müzik dinleme keyfi yaşıyorsun

yakamoz463

New member
bende N95vardı sözlüme hediye ettim ve daha ucuz bırsey almayı dusundum ve bugun W810i aldım 10 numara ya abikide N95 gibi deil ama ses kalıtesı kamerası falan guzel tavsiye ederım diğer bahsettiğin tellerde guzel fakat buyukler neyse kendıne ii bak kardesım ben W 810 derim ok byee

bloodyhunt

New member
Arkadaşım ben W810i yi 3 senedir kullanuyorum ve sana diyeceğim tek şey eğer paran varsa imkanın varsa durumunda iyiyse al derim fakat sana birşey söyliyeyim hiç bir telefon markası sony ericsson gibi güzel dizayn olsun özellik olsun kullanım kolaylığı olsun yapamaz ama sony ericssonlar, nokia kadar sağlam olmadığı kesin sağlam sağlam ama 2 yıl ömrü var sana 2 yıl sonra kesinlikle bir arıza sorun çıkarır ve garantiye yollamak zorunda kalırsın ve w810inin fotoğraf kalitesi müzik kalitesi dış hopörler hariç oda güzel ama cızırtılı biraz, kullanım kolaylığı açısından sana tavsiye ediyorum eğer 2 yıl sonra tekrar telefon almaya paran olursa al yok ben bikere alim daha almıyayım baya bi kullanayım diyorsan kardeşim kesinlikle sony ericssonu unut..

chemy

New member
gerçekten W810i çok iyi bir telefon. tabiiki bazı dezavantajları ver. mesela şarj çıkışının arızalanma ihtimali yüksek.ama tabi benim dediğim bu olay 3. yılın sonunda gerçekleşti. zaten bir telefonu 3 yıl kullanan pek azdır. ama bozulmadığı müddetçe vargeçmeyceğim. 3g-4g.....10g farketmez w810i hiçbirini affetmez:)

chemy

New member
kardeş bu telefonla birçok oyunu da rahatlıkla oynarsın. onun dışında menüsü kolay. zaten arkadaşlar herşeyini saymış. bence tek dezavantajı kulaklık girişi. akadaşlarımda da var. genel olarak ilk arıza yapan yer kulaklık ve şarj girşi olan geniş bölüm.

sakula

New member
w810i geerçekten kendı kategorisinde 1 numara sesi muhteşem sesi Az daha telefonun kendısı walkman olduqundan dolayı zaten sesı yuksek ama sesı dahada yukseltmek ısteyen arkadaslar varsa w810 i gibi telefonlara sınırsız ses yukseltme patch'i var ve sadece Ses yukseltme patch'i ayrıyetten var... benim tavsiyem 'de w810i 'den şaşma.. :)

HTML