Son sevgilinizden neden ayrıldınız?

Son sevgilinizden neden ayrıldınız?

• Kullanılan toplam oy
    77

DJ_MANIAC

New member
bi gün yanıma geliodu makyaj yapmamıstı gözüme çirkin gözüktü ayrılmak istiyorum dedim agladı 2 hafta boyunca sonra kesti sesini simdide okulda tip tip baqıo
:) :)

elmir

New member
benimkisi ankette olmadığı için yazıyorum.. en ciddi beraberliğimdi şu an halen onu arıyorum en çok sevdiğim ve beni en çok sevdiğine inandığım kızdı... ciddi olduğu için ailem araştırınca ailesi bizimkilere uymadı... anne çatlak baba alkolikti... ama benim ayrılma sebebim de biraz işin çok ciddi yerlere varmasıydı... ürktüm ve ona sebep söylemeden ayrıldım... halen sebebini bilmiyo ondan sonra 3. sevgilimle beraberim ve o yeni biriyle çıkıyo kıskançlıktan çatlıyorum...

combanant

New member
sevgilim olmadıki hiç aşka inanmam ama yinede boş durmam çapkınlık işte
son sevgilin ayrılma sebebine gelince kıskançlık herzamanki gibi

[me|2wi$]

H & M
beni sewmediğini hissetmiştim...bunu bile bile onunla olmaq aptallıq olurdu..dedim ayrılalım anasını satim...bu kadar....

magriman

Banned
Eren diye bi çocukla aldattı beni.Bende git o g*tvEren'e :D dedim.Sie dedim euheuhe.Oda zırıl zırıl o .................... nin kucağına gitti şimdi şeyi şey ediyolardır puahahaha

dursun

New member
wallahi ben zırt bırt arıyordu her gün buluşalım şöyle böyle derken

vurdum tekmeyi :D

gerilla_21

Banned
son zamanlarda bana ne kadar seni seviyorum desede bana karşı olan sevgisinin azaldığını hissettim ve benimde olan ilgim azalmaya başladı ve hissettiklerim doğru çıktı ayrıldık bi kaç kez aradı konuştuk aslında çok iyi zamanlardı onunla yaşadıklarım ama genede olmadı şimdi o nişanlı ben ise yanlızım :(

donjuan67

New member
ayri dünyalar, ayri düsünceler yüzünden... ben onu anlamaya calistikca o beni daha da az anliyo gibiydim.
üstelik ben deger verdikce sanki kendi degerim azaliyodu gibidi, bu kiz bana deger vermesini hic bilmedi:(

en sonunda sarhos kafayla dötümü yala , fuck u dedim :ter: :p :)

(aslinda saygim vardir ama hak etmisti sabrimi cok zorladi ve en sonunda tasdi).:mad:

ardindan bi iki kere yanina gittim köpeklik yaptim, genede yaranamadim:Sopa :D

dedigim gibi o beni anlamadi bende onu hala anlamis degilim, ama en iyisi simdi nasil ise :cool:

allaha sükür mutluyum

PC-oVeR

New member
2 KEZ ard ardına Boynuzladı Ondan Ayrıldık!
Kalt*k :D:D
Ulan kızlara güvenim kalmadı artık ya :(:(

1 ay tatile gitti geldiinde 1 hfta konuşmadık konu yoktu beraberce ayrıldk ama gzl kızdı bea esmer yeşil gözlü:cool: :D:D

ama şimdi yni sewglmle mutluym pek yni deil grçi 10 ay oldu:D:D:D

HTML