Son kez iPhone gerçekleri

ManUtd

Nevşehir Lee

internette gezecez diyosun flash yok ki neyi geziyosun.
java yok ya olabilir mi böle bişi.

İmOBiLeints Patchini yukLersin DüzeLir.

Kırarsın Iphone Cydia'ya ßir Source ekLersin ßAKARSın Iphonenin Keyfine ;)

uu boşver ya ben ümidimi estim ondan.
takıyorum ipodu kulağıma telefonla bağlantıyı kesiyorum:D

zaten nete dışardan girmem gerekebileceği durumlarda notebook yanımda olur önlem amaçlı.
malum bizim tel abd gelişli olunca turckcell den felan internet paketimiz yok. wi-fi bulmak gerekiyo önce:D

113342

New member
bence sen bu telefonu almadan yorum yapmışsın ben amerıkadan aldım 16 gb ve 280 $ 3G var Wi-fi var oyun var ne arasan var suan senın dedıklerıne pek fazla katılmıyorum ama bazı seyler dogru pil 1.5 - 2 yıl dayana bılıyo sonrasında bi 90-100 $ gozden cıkarmanı gerekıyo dedıgfınız gıbı 2 yıllık almak zorunda da deılsın 1440 $ felan gelıyo yazmıssınız onların hepsı yalan + gumrugden gecerken parada odemıyosunuz ; )

project

New member
Ben hollandadan aldim turkçe 3.0 versiyonunu yüklettim kullanıyorum ve bilgisayarı kullanmıyorum artık. Neden biliyomusun çünkü bilgisayardan bile daha güzel ve eğlenceli.. sen bence bi iphonu dene,, gitar programını kurup gerçek gitar gibi çal yada xrayla kemiklerine bak yada need for speedla telefonu direksiyonu gibi kullan yada telefonu sallayarak ibowl oyna o zaman farkı anlarsın.

coockmurat

New member
bunların hepsı abartı yazılanlarla hıc alakası yok kedı ulasamadıgı cigere mundar dermıs o hesap bence cok guzel telefon ona dokunması bıle farklı bence insanları buyuleyen bır özellıgı vaR:Gulumse:

ssteel

New member
artık işletim sistemi olmayan telefonlar özellik bakımından sınırlayıcı durumda şu an symbian bile iphonedaki özellikleri size sunabiliyo ben şahsen symbian işletim sistemli cihazıma 8 tane internet tarayıcı kurdum kafama göre takılıyorum symbian işletim sistemli cihazlar konusunda isteyenlere yardımcı olabilirim

symrna1907

New member
kvnc92 cok haklısın dostum tam bunlardan bazılarını yazıım derken senn yazıklarını gordum bu sadece iphonu kotulemek ıcın rakıp fırmalar tarafından yazılmıs bı yazıdır bn cok memnunum sahsen kvnc92 nin dediği programlardan bazıları bnde mevcut...

umutd07

:_:_мєтαℓ ƒıятıηα_:_:
wallaha 3310 dan farkı yokmuss :D yahu git nokia al, samsung al, sony al...ne isin war iphone yle...bn söliyeyim en kral nokia...

HTML