Son Ergenekon dalgası fos çıktı !

skullface

New member
Bide bu tabir var tayyipseverler cümleler olumsuz geldiği zaman hemen vur tayyip damgasını ama bilmez ki benim tayyipçi olmadığımı sallar durur .

Kim masumdu sorusuna cevap verecek merci ben değilim zaten sabahtan akşama kadar açıklama yapsam gene ikna olmucaksın niye beni yoruyorsun ki.

Bu adamı başına getirenler zamanı geldğinde indirmesinide bilir.Başbakanlık seçimler 100 yıla bir yapılmıyor gelecek seçimde halk geleceğine dair şüpheye düşerse hükümetide indirir olay bu ne korkunuz var .
ben vurumuyorum arkadasım sen vurduruyorsun bana tayyipin penceresinden bakıyorsun ve ikincisi masum insanların öldüğünü söylüyorsun ama kimseyi veremiyorsun ve üçüncüsü milletimiz bu din konusunda o kadar hassas ki böyle cakallar cok kolay kandırır milletimizi bizde böyle insanlar oldukce tayyip yası yetse 100 yıl baskanlık yapar

Başıda fostu zaten!Dünyanın neresinde amerikanın parmağı ve kolu olmadan darbe yapılabiliyor ki?80 darbesini ordu mu yaptı?
ben yapmadım ya?..:)

türkeli

New member
ArkadasLar... Ergenekon örgütü bi gercek... bunu kabuL etmeyenLer benimsese iyi oLur...

oLay sudur ki;
bu 10. daLga tamamen gündemi değiştirmk içindir... bazı arkadasLar bu dediğime karsı da cıkabilir...

bundan önceki son 5 daLga da neLer oLdu? bazı seyLer teğet geçti, sonra piskolojıq gecti, üni.lerde türban olayı vs. seyLer...

şimdi ise gündem de ne var? fiListin - israiL savası...

Neden 10. daLga?

Türkiye bu savasa müdahaLe edemiyor... neden mi? müdahaLe etse israiL destekçisi emperyaList amerikaya karsı cephe aLmıs durumda olucak... diğer yandan MüsLümanLardan karşı cephe aLıcak ve ortada kaLıcak...

bu demek deiLdir ki Türkiye ve Erdoğan yönetimi bu savasa soquq... soquq deiLdir... sadece suanda mudahaLe edemiyor...

Filistin'e yardım etse; amerikayLa ara acılacak...
israile yardım etse Müslümanlardan tepki aLıcak; doğaL gaz kesilicek, İran tehditi bize sıçrayacak...

Suanda caLısmaLarı var hükümetin yok deiL... sadece biraz daha zaman bekleniyor... AnLaşma zemini ortaya sunucaqLar ve bu anLasma Türkiye'nin sayesinde oLucak... Bundan bir kaç hafta sonra Zebani demişti dersiniz ;)

Buraya kadar iLk defa akepe hükümetini korudum :D ama doğruya doğru şimdi ;)

Hükümet haLktan yani bizLerden caLısmaLarını yaparken baskı görüyor neden bu anlaşma zemini için eLinizi cabuq tutmuyorsunuz diye...

İşte bu 10. ergenekon daLgası da burdan cıqtı... sadece gündemi deiştirmek için... ha bu daLga zamanından erken geLdi.. normaLde Filistin savası bittikten sonra geLmesi lazımdı... işte oLayın kısa özeti bu...

Hükümetin bu daLgayı gercekLeştirmesinin tek sebebi üstünde ki baskıyı azaLtmak...
Çok hukuki bir açıklamaydı,yoksa anayasa mahkemesi başkanımısınız?Hani ne oldu insan hakları,suçu ispatlana kadar herkes masum du!sen istediğini al, olmadı bırak,gündem değiştirecekmiş(senin gündemini yesinler)gün gelecek devran dönecek başkalarıda gündem değiştirecek!Ondan sonra demokrasi falan filan inle!Bunlar resmen Türk ordusunda intikam alıyorlar ama ters tepecek,olan yine bizim milletimize olacak.

skullface

New member
tüm bu yapılanlar yapılanmalar ŞANLI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİnin gecmişte yaptığı darbelerin öcü alınmak için yapılıyor bunun üstüne laf söylenmez

HTML