Solidworks 2012 x64 / x86 (32 Bit & 64 Bit) FULL

Sizce paylaşım ne kadar başarılı?

• Kullanılan toplam oy
    108

chilacash

New member
Sayın adminim, değerli konu başlığını açan arkadaşım Allah Rızası için bir yardım, o kadar linki indirene kadar canım çıktı sen git 24. partta şifre hatası ver :(

chilacash

New member
sorunu hallettim ama başka sorun oluştu kurulumda bir iki yöntem var onları deneyeyim olmadı buraya yazacam ;)

kandelini

New member
Sayın Admin, 32bit ve 64bit iso'larını ayrı ayrı yüklerseniz sevinirim. 64 bit kullandığımdan, 32bit'i indirmeme gerek yok. Bir de SolidWorks dosylarında swwi/lang klasöründe bulunan türkçe dışında tüm klasörleri silebilirsiniz. Böylece dosya boyutu 1,2 GB küçülür. İndirmesi kolaylaşır. Paylaşım için teşekkürler

chilacash

New member
sayın adminim, kurulu olarak önceden 2010 sp0 vardı, bunun yanına 2012 yide kurmak istedim, solidworksdata klasörünü falan karışmasın diye aynı dizinde ama farklı isimde kurmasını istedim. kurulum yaparken resimdeki gibi belli bir seviyeye kadar sorunsuz çalışıyor fakat bir kısma geldiğinde aşağıdaki sorunu alıyorum. önceden 2010 sorunsuz çalışıyordu sanırım dosyalar mı karıştı bişey oldu sürekli aynı hatayı alıyorum. 2010 u kaldırmak istedim programlarda kurulu değildi bende çeşitli sitelerden solidworksün kurulu olduğu dosyaları ve regedit kayıtlarını tek tek sildim, buna rağmen 2012 yi kurarken yeni bir 2012 kurulumu mu oluşturulsun yoksa mevcut 2010 sürümü 2012 ye mi yükseltilsin diye soruyor. her iki seçeneğide tek tek denedim fakat aldığım uyarı aynı.

sesslik

New member
öncelikle, paylaşım için çok teşekkür ederim.. x86 da, 20.,21,22,23 nolu partlar da rapid dosya bulunamadı uyarısı veriyor, diğerlerini indiriyorum şuan...bu linkleri yenileyebilmeniz mümkün mü acaba.

cemhakan

New member
arkadaşlar 2 yıldır solidworks 2010 kullanıyordum, kaldırayım 2012 yi kurayım dedim, ama uzun zamandır uğraşmama rağmen kuramadım. regeditteki tüm dosyaları tek tek sildim. ilk etapta başlangıç ekranındaki ileri tuşu bile çalışmıyordu, sonra bir arkadaşın tavsiyesi ile yeni admin bir kullanıcı açtım ve oradan yüklemeyi deneyerek bu ilerleme sorununu çözdüm fakat, şimdi de %40 civarına geldiğinde değişik denemelerimde değişik hatalar verdi, VSTA, 1903 vb. işletim sistemim 32 bit Windows 7. tavsiyelerinizi rica ediyorum. saygılarımla

forumlog

New member
selam benim indirdiğim solid worksta setap exe ve swdata1.id support ve sldim dosyaları yok bana rarlayabilirmisin onları rica etsem?

soulmean

New member
hocam şu dakika itibariyle x64 yükledim. cevap yazmayı borç bildim. linkler sağlam proğram çalışıyor. hiçbir problem yok. eline sağlık emeğine sağlık çok teşekkürler...