Solidworks 2010 x64 / x86 (32 Bit & 64 Bit) FULL

Sizce paylaşım ne kadar başarılı?

• Kullanılan toplam oy
    482

eminmerc

New member

merhaba arkadaşlar,
WIN7 64 bit olarak yüklemeye çalıştığımda resimdeki gibi bir hata veriyor. Bunun nedenini bilen varmı acaba, çözemedim bi türlü. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

berkay.41

New member
Merhaba Arkadaşlar Windows Xp Kullanıyorum X64 bit Linkteki Solidworks u x64 olarak indirdiğimde Türkce mi olacak Program..???

machine61

New member
Arkadaşım öncelikle teşekkür ediyorum. Fakat sp5in kurulum olayını tam olarak anlamadım. dosyaları indirim ortak ve win64 diye ayırmışşın. ikisinin birleşecegini varsayıyorum. ve yukleme olayını nasıl yapıcaz yani tek tek butun dosyaları setupmı yapmak gerek toplu bir setup olanagı varmı? yada sp0 cdsinin içine entegre yapabilirmiyiz?

MrMaSTeR

New member
Bütün herşey için çok ama çok tşk ederim... Günlerdir uğraşıyorum bir türlü sorunu çözememiştim. Ama senin resimli konu anlatımını adım adım takip ederek uyguladım sonunda oldu. Sorunsuz şekilde programı kullanabiliyorum! Ellerine emeğine sağlık tekrardan çok teşekkürler !!!

eminmerc

New member
aşağıdaki gibi 50 tane 64 bit dosyasını indirdikten sonra

SW2010-SP0.0-X64-64Bit-TR_Multi-Full-By-azrailalialaydi.part01

birleştirme işleminde 32 bit olarak çıktığını görünce ne hissediyorsanız, bende bunu yapan arkadaşa karşı aynı duyguları paylaşıyorum...

SW2010-SP0.0-X64-32Bit-TR&Multi-Full

Dr.ATOM

New member
Süpersin Dostum... Ellerine, Emeğine sağlık Teşekkürler...
Sen bizi güldürsün Allahta seni gülsürsün inşallah... :)

azrailali

New member
aşağıdaki gibi 50 tane 64 bit dosyasını indirdikten sonra

SW2010-SP0.0-X64-64Bit-TR_Multi-Full-By-azrailalialaydi.part01

birleştirme işleminde 32 bit olarak çıktığını görünce ne hissediyorsanız, bende bunu yapan arkadaşa karşı aynı duyguları paylaşıyorum...

SW2010-SP0.0-X64-32Bit-TR&Multi-Full
Yanlış olan linki yazsana!

carc

New member
windows 7 64 bit e sorunsuz kuruldu ve şuana kadar bir problemle karşılaşmadım. ellerine sağlık azrail ali, teşekkür ederim. yalnız sp5.0 nasıl kuruluyor onun resimli anlatımını bulamadım. bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı?

nakres67

New member
azrail kardeş win7 64 bite göre dosyaları indirdim rardan çıkarırken bütün partlar için crc hatası veya şifre yanlış diyo klosörler boş olarak çıkıo bütün partların sorunlu olma ihtimali yoktur diye düşünüyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisin? şimdiden teşekkürler

lep33ham

New member
ali bey paylaşımlarını, dürüslüğünü ve efendiliğini takdir ediyorum. linkler ve prograrm güzel çalışıyor.. yalnız crack arkadaşın dediği gibi sp5.0 ın nasıl kurulduğunuda resimli anlatırsan çok makbule geçer. ayrıca full olarak solid2010 eğitimi varmı. öyle bir paylaşımda süper olur. kendine iyi bak. paylaşımlarını dört gözle bekliyorum.

kirtan

New member
dostum emeğine sağlık çok güzel bir çalışma olmuş fakat çok küçük noktada sorunum var yardımcı olabilirmisin. dosyayı indirdim crack leri yaptım sayılır fakat son crack dosyasında (SWExplorer) exe dosyası boş bu cracki yapamıyorum yardımcı olurmusun

kirikkale3

New member
64 bit sp5 hotfile linkleri update 1 den 14 e kadar indirildiğinde çalışır mı ? Ve kurulum yine aynı mı yapılacak ? kurulum da internet gerekiyor mu ?

teşekkürler...

kirikkale3

New member
SOLIDWORKS 2010 SP5.0 X64 (64 Bit) kurulumunu anlatır mısınız ? Ve 2 grup link var update 14 parça linki ve diğeri bunlar birleştirilecek mi ? Yardımcı olursanız sevinirim...