Sokakta gördüğünüz en lüks araba!!!

_x_X_x_

New member
mustang gt 2005(bursa-buttim yanı)
corvette kırmızı tahminimce 1996(bursa-ankara yolu)
porshe cayman S(bursa)
ferrari (modeli aklımda deil ama izmir yolunda 1-2 saniye görmüştüm)
selby siyah tahminimce 1966(izmir yolu tatile giderken bizle ta.sak geçmişti hiç unutmıcam)
daha birsürü varda aklıma gelmiyor...

dr3ans0ul

New member
hummer lamburghini gallardo bmw m6 bmw m3 audi TT mitshubishi Evolation Mazra R8 hummer escalade porshe carierra porshe jeep wardı bide ismini unuttum DAa bisürü De önemli olan Görmek Deil onlarla GEzme :D

kd1979

New member
Ben ankara tunalı da yaşıyorum. çok lüks araba gördüm ama bundan yıllar önce balina kasa arap plakalı 1000SEL mercedes görmüştüm beyaz...

boga1907

New member
Ben almanyada Lamburghini Murcilago 2008 model gördüm +Ferrari: F430+Modena 360+Marenelo+Mercedes meclaren slr...

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
wallah efsane araba dogan sahın kartal SERCEDES onlarla buyuduk bız onlar luks ama cıddı en luks gordum araba mersedes sporumsu modelıydı hatırlamıom ama baya pahalı oldu bellıydı

tommik

New member
ben kadıköy tarafında oturuyorum, bağdat caddesinde bu lüks arabaların 1001 çeşidini görüyorum, ama benim fikrim şu: erkek adama (parası olan tabi) gidecek en güzel spor araba bir mustang dir, o olmazsa camaro dur. caddede o kadar ferrari vesayre araba var, hepsi mustang ların yanında rengarenk çoçuk oyuncağı gibi kalıyor. abi mustang tam erkek arabası beee, kaslı araba, oturaklı araba... aaaahh ahh

aduger

New member
Mercedes cl63 amg zırhlı (amcamın)
corvette z06 (ankara-adana yolu)
bmw 745li (oran da park halinde)
bmw z4 (ankara-ist)
ferrari f350 (ankara-ist)
lamborginhi gallardo (ist)
porche carrera gt (bilkent)
subaru impreza wrx sti (demetevler park halinde)

hatırladıklarım bunlar

scorpion03

New member
Ferrari
Bmw M5
Bmw M3
Bmw Z3
Bmw Z4
Bmw X5
Porshe Cayenne
Porshe 911
Porshe Carera
Porshe Boxter
Hummer
Audi Tt
Modellerini Bilmediğim Lüx Mercedesler
VE EN SON MİTSUBİSHİ LANCER EVO

Dean Winchester

SupernaturaL
bunların hepsi hemen hemen hergün gördüğüm arabalar. 42 t ye binerseniz bahceköyden taksime kadar sahilden gidio. bebekte fln gormek mumkun. yani bi farrarinin arkasına parketmiş bi brodway de görmek mümkün. yani ülkemizde kimi insanlar bakıyo bole kimileri bakılıyo:D biz otobüsten bakmaya devam edicez gibi görünüyo.

1001Design

330i ///M3 Design
Bugatti Veyron Haric Hepsini Gördüm

akin_34

New member
En pahalımı yoksa en güzel modifiyelii derseniz bence modifiyeli. ;)
Etiler-bebek tarafında istemediğinz kadar var ama artık o kadar sıradan görünüyoki...
Geçenlerde başımdan geçen olay Z:burnu ışıklarda durdum yanımda 911 turbo durdu
Aracın yanından geçenler turbo ya bakıp geçti bende focus vardı (yapılı) aracın farlarından egzos una kadar hangi modelden alıntı die tek tek baktılar.

HTML