slm millet ben kayseriden pınar

gentleman_

New member
pınar sen bırak bu abazaları bana bak bende kayserılıyım bana ulas ben senın hem arkadasın hemde dostun olurum muhahahhahah

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Bekliyorum abazalar iyice dökülsün diye

mydonosse

New member
burası profil oluşturup arkadas bulma sitesi deil güselim ya
burda arkadaslıklar kendiliginden zamanla dogar ok
umarım bu dediklerimi anlamışsındır ki burası abaza topluluğu deil
hehe umarım burda hoşca zaman gecirirsin ..

A S M E N

New member
pınar bende kayserideyim ne tesadüf :p
ne dersin bişeyler yapalım mı p: :mad:
git başımızdan yanlış yere geldin
burası iş ve işçi bulma kurumu değil !!

_scream_17

Banned
bende cabbar kıreşten katılıyorum sevgili arıyom acemiligimi atıcam hahahahah burasını arkdşlık sitesine çeviriceksin pınar:D

mObİdİk

New member
valla öyle bir başlık atmışki gelin beni alın misali çok canlar yakacak çoooookk :D pınar nooooolduuu ( cem yılmaz )

vitaminn

New member
gel muhendisliğe arkadas cevren cok genişler. makinacılar olarak bekleriz. ama pınar bi arkadasın dedigi gibi olursun . kucaktan kucaga evden eve hahaha:):):)

mObİdİk

New member
HoCuSPoCuS' Alıntı:
Bekliyorum abazalar iyice dökülsün diye
ya yoksa bu bir tuzak mı :durdurun :durdurun dikkat dikkat mesaj atanı banlıyorlar atanlara geçmiş olsun atmamaış olanlara tavsiye kaçın :durdurun :durdurun :durdurun

fare_07

**forum haşeresi**
SickDreTh' Alıntı:
BİZDE ABAZAYIZ YA HEMEN ATLICAZ PINAR NOOLUR BENIMLE ARKADAS OL DİYE!!!ULEN DEMO GIT SEN BASKA SITELERE UYE OL!!!ayrıca kız olmadıgının ustune ıddaaya gırerım!!!
benden çok yaşayacan valla lafı agzımdan aldın :)

sato

New member
pınar benim babamın bakkal dükkanı varrr bi sürüde BAL PARMAK satıyozzz... bi güN beklerimmm :D :D :D

SickDreTh

Altın Üye
pınar amcam nooldu tırstın sanırsam:D:Ddaa karpuz kescektık:)

pınar amcam nooldu tırstın sanırsam:D:Ddaa karpuz kescektık:)

pınar87

New member
arkadaşlar çok üstüme geldiniz ama bütün söylediklerim doğruydu bana inanmayanlardanda mesaj beklemiyorum zaten ne anlarsınız siz arkadaşlıktan

yalkın

New member
:eek: :eek: :eek: hocam hadi arkadaş olalım diyip hemencecik arkadaş olunmaz herhalde.işin içinde güven diye bişi var.ve bu da önemli bir faktör öyle değil mi sence?

HTML