SkyStar 2 ile Discovery ve NBA Tv izlemek isteyen var mı?

maxdmc

New member
Aşağıdaki değerleri s2emu.ini dosyasının içine kopyalayın.

Sadece bu kadar. bu arada s2emu 1.22 kullanmanız gerekli.

İyi seyirler.

[S2emu]
SHL_Time=6
LogN2=1
CAM=000000
N2AU=1
AutoECM=1
Active=1
PMTCAT=1
N1AU=1
[BISS]
NBA TV =18 AA 00 00 C2 D3 28 00
TV8 =10 00 00 00 00 00 00 00
MINSK TV =10 09 19 32 36 24 62 BC
mgm int =13 24 35 6C AC BD EF 58
MEGASPORT =AB CD EF 67 FE DC BA 94
M1 INT-L TEST = 10 10 10 30 10 10 10 30
PROGRAMME NATIONAL =11 00 00 00 00 00 00 00
IRIB FEED = 11 11 11 33 11 11 11 33
Discovery = B9 8A C0 03 DE 11 03 F2

hepyek

New member
arkadaşım dediğin şeyi yaptım fakat progdvb yada skyview hata mesajından sonra açılıyor. sebebini biliyormusun???

adres63

New member
Eline sağlık dostum :)

mustafadambasan

New member
arkadasım Discovery = B9 8A C0 03 DE 11 03 F2 bu keyle bu kanalı açtıgınımı söylüyorsun yav bi resimini çekip verseyseydin bakalım nasıl açılıyo

maxdmc

New member
mustafadambasan' Alıntı:
arkadasım Discovery = B9 8A C0 03 DE 11 03 F2 bu keyle bu kanalı açtıgınımı söylüyorsun yav bi resimini çekip verseyseydin bakalım nasıl açılıyo

kardeş resmi ekledim :clap:

losnok

New member
selamün aleyküm hemşerim.Rica ederim ne demek ben gerçekleri söyledim.Kardeş ben senin dediklerini aynen yaptım,sadece discovery kanalını izlemeyi başaramadım.nba tv yi kusursuz izliyorum,star da düzeldi fakat dediğim gibi discovery kanalını izleyemedim.Lütfen yardımcı ol hemşo.Bende trabzon luyum.Açıkça tarif edersen memnun olurum kardeş.Bilgilerin çok güzel.Eksik olma sağol....

maxdmc

New member
losnok' Alıntı:
selamün aleyküm hemşerim.Rica ederim ne demek ben gerçekleri söyledim.Kardeş ben senin dediklerini aynen yaptım,sadece discovery kanalını izlemeyi başaramadım.nba tv yi kusursuz izliyorum,star da düzeldi fakat dediğim gibi discovery kanalını izleyemedim.Lütfen yardımcı ol hemşo.Bende trabzon luyum.Açıkça tarif edersen memnun olurum kardeş.Bilgilerin çok güzel.Eksik olma sağol....
merhaba,

senin kanal listendeki Discovery tv nin isminin nasıl yazıldığını kontrol et. Kanal listendeki ismiyle S2emu.ini içindeki isim formatı aynı olması lazım.

Birinde DISCOVERY diğerinde dicovery olursa çalışmaz. bunu bi kontrol et.

kolay gelsin hemşerim..

losnok

New member
merhaba hemşerim.yine olmadı discovery kanalı ya dediklerini aynen yaptım ama bi türlü olmuyo neden ki?bende alt dvb programını kullanıyorum.lütfen hemşerim yardım etsen...ben belgesel hastasıyım..ayrıca seninle msn den görüşebilirmiyiz hemşerim.

maxdmc

New member
losnok' Alıntı:
merhaba hemşerim.yine olmadı discovery kanalı ya dediklerini aynen yaptım ama bi türlü olmuyo neden ki?bende alt dvb programını kullanıyorum.lütfen hemşerim yardım etsen...ben belgesel hastasıyım..ayrıca seninle msn den görüşebilirmiyiz hemşerim.

[email protected]

losnok

New member
hemşerim sana ulaşmak ne kadar zor ya.şu discovery kanalını sana zahmet ayarlayalım ya.ayrıca senin gönderdiğin kanal listesinde mavi karadeniz diye bir kanal var,birde normal karadeniz kanalı olması lazım fakat yok.nasıl eklicez.ricever daki frekansı tv kartına yazdık mı olmuyor.kanal eklemeyi nasıl yapıcaz.kardeş seni yoruyorum ama kusura bakma çünkü usta olmak kolay değil bildiklerini başkalarına da öğretmen gerek hemşerim ben bilsem zevkle anlatırım valla...

maxdmc

New member
losnok' Alıntı:
hemşerim sana ulaşmak ne kadar zor ya.şu discovery kanalını sana zahmet ayarlayalım ya.ayrıca senin gönderdiğin kanal listesinde mavi karadeniz diye bir kanal var,birde normal karadeniz kanalı olması lazım fakat yok.nasıl eklicez.ricever daki frekansı tv kartına yazdık mı olmuyor.kanal eklemeyi nasıl yapıcaz.kardeş seni yoruyorum ama kusura bakma çünkü usta olmak kolay değil bildiklerini başkalarına da öğretmen gerek hemşerim ben bilsem zevkle anlatırım valla...

gerekli ayarları yaptık ama enteresan bişiy ama olmadı :eek:ut:

HTML