Skype Nedir ? Nedeğildir? Öğrenelim !! [Resimli Tanıtım] !!

Hell

Başarıda bir sanattır.
Ailenizle irtibat halinde kalın

* Bir konferans yapın
* Bedava görüntülü arama
* İrtibatlarınızı paylaşın

Arkadaşınızı bulun, yeni arkadaş edinin

* Canlı sohbetleri dinleyin
* Ne hakkında istiyorsanız sohbet edin
* Ortak ilgi alanlarınız olan insanlarla bir araya gelin

Eğlenin

* Ruh halinizi arkadaşlarınızla paylaşın
* Kendi simgenizi oluşturun.
* Sizi gülümsetecek bir telefon zili bulun

Burası ana sayfanız; tüm cevapsız çağrıları, cevapsız sohbetleri, vs görebilirsiniz. Online kaç arkadaşınız olduğunu ve üyesi olduğunuz servislerin durumunu izleyebilirsiniz.

Skype'ta birini aramak için o kişiyi kontakt listenizde bulup büyük yeşil butona tıklayın.

Çok net olarak diğer kişilerle Skype'ta konuşma- bazı kişiler konuştukları kişilerin sanki yanındaymış gibi olduklarını söylüyorlar! Daha fazla konuşmak istemediğinizde sadece kırmızı butona basın.

Skype'la birebir görüşme dışında daha fazla kişi ile de aynı anda görüşebilirsiniz. Skype'la 4 kişiye kadar konferans görüşme yapabilirsiniz. Konferansa katılanların hepsi ile aynı anda görüşebilirsiniz.

Skype'la, bilgisayarı olmayan kişileri de arayabilirsiniz. SkypeOut olarak isimlendirilen bu servisle dünyanın herhangi bir yerindeki bir telefonu çok düşük tarifelerle arayabilirsiniz

Webden download ettiğiniz güzel resimleri arkadaşınızın da mı görmesini istiyorsunuz ? Skype dosya transferi ile gönderin. Tüm Skype gibi bu da güvenli ve şifreli ve her büyüklükte dosyanın üstesinden geliyor.

Konuşmaya ek olarak mesajlaşabilirsiniz de ve 48 kişiye kadar arkadaşlarınızı mesajlaşmaya davet ederek grup chat yapabilirsiniz. Chat hoşbeş etmek ve partilerinizi organize etmek için idealdir !

Download:
http://www.skype.com/intl/tr/download/skype/windows/downloading.html

fare_07

**forum haşeresi**
eyvallah msnnin yerine geçecek gözüküyo

delly

New member
bu skype ile cep telefonu da aranıyomu
öle bişise süper olur

halepci

New member
bunun için ücretli diyorlar hell ben yeni kullanmaya başlayacam da öyle mi acaba yoksa beleş mi :))

Hell

Başarıda bir sanattır.
halepci' Alıntı:
bunun için ücretli diyorlar hell ben yeni kullanmaya başlayacam da öyle mi acaba yoksa beleş mi :))
internet üzerinden başka bir pc ile konusmak ücretsiz yalnız bir telefon numarasını aramak isterseniz belirli bir ücret ödiyerek kontor satın almanız gereklidir.

Hell

Başarıda bir sanattır.
sx1serdar' Alıntı:
görüşmeler 8 saniyede gidiyor nedense ama özünde güzel bi program
bağlantı hızınızdan kaynaklanan problemlerden oluşan sorununuz oLabilir.
Ağ'daki paylaşımdan kaynaklanan sorunlar olabilir.
eğer bir bağlantıyı birden fazla kişi ile kısıtlı şekilde kullanıyorsanız (cafeler)yönetici makinada bulunan firewall engelliyor / yavaş çalışıyor olabilir..

sx1serdar

Banned
baglantı sadece bana ait benden başka giren yok, ya şu sıralar adsl de yada sitelerde bi sorun var, mesala artık youtubeden doya doya vidyo izleyemiyorum sürekli takılıyor sizlerdede durum böylemi, konuyu dagıttıysam kusura bakmayım:)

cirqn_qraL

New member
hellboy726' Alıntı:
internet üzerinden başka bir pc ile konusmak ücretsiz yalnız bir telefon numarasını aramak isterseniz belirli bir ücret ödiyerek kontor satın almanız gereklidir.

hell bu kontörleri internet üzerinden mi satin aliyoruz? evet se nasil olucak onuda anlatabilirmisin.