Sizin Motivasyon Cümleniz ?

ReddeviL10

New member
Beni motive eden birçok şey war.. mesela bir iş üzerinde başarısızlık görüyorsam : Hiçbirşey İmkansız değildir derim..
Bir kız arkımdan bir teselli cümlesi beni motive eder..Yada sevdiğim arkadaşlarımın beni desteklemesi ...

TaBi

Since1984
sessiz ve derinden işi bitiririm...çakallık yaparım yani.

herşey zordur ama hiçbirşey imkansız değildir...

pesymeest

New member
doğma güneş aydınlatacağın sabahın &%/%&/...

motivasyon sözcüüm yok telefonumun arkasında ki resme bakmam yeterli..

tevez19

New member
her gecenin bi sabaho vardır.allah(c.c)kimseye kaldıramayacağı yük yüklemez.eğer bir yük yüklemişse muhakkak beni sınıyodur ve bunu başarmam gerekiyo

|OuZ|

TeksiN
Ulan ben bu işi yapamam die başlarım hep :D ama yaparım :D böle motive cümlesi filan bana saçma geliyor ne bilim.. sadece sölemek istedim :D tşkrler belki burda işe yarar bi cümle bulurum

accumbens

New member
İnsanlar arasında doğuştan gelen bazı farklılıkların olduğu inkar edilemez..Ancak bunlar ,eğitimin ürünü olarak sonradan elde edilenlerin yanında bir HİÇtir

alitömük

New member
ben çok üzgün veya motivsiz olduğum zamanlarda hep şunu düşünürüm

hayattan her zaman tatalmaya bakacan hiç bişeyin beni üzemez ve her an sanki bi süprizle karşılaşacam gibi olacağımı düşünürüm

zaten hayat süprizlerle doludur bunu untmayaın

herroli

Türkoğlu Türk
Bu ne bitmez yolmuş deme,BİTMEYEN YOL YOK...Bu ne aşılmaz dağmış deme,AŞILMAYAN DAĞ YOK...

тєςђjσρ

นักแสดง
Balkona çıkarım (Çok güzel bir manzarası var)

Herşeye rağmen yaşamak güzel be bilader derim kendi kendime =)=)

YaVuZ_SeLM

New member
"Bekayı hak tanıyan, sa’yi bir vazife bilir; Çalış, çalış ki beka sa’y olursa hak edilir."

Beka: var olmak
Say' : çalışmak, çaba göstermek

Mehmet Akif Ersoy