Sizce korsanın önüne geçilebilinir mi?

Korsanın Önüne Geçebilirler mi?

• Geçerler Abisi x)

Kullanılan: 6 11.1%
  • Asıl Korsan Önüne gelenleri ezer Geçer Yani Hayır

Kullanılan: 48 88.9%

• Kullanılan toplam oy
    54

xfire

New member
Devletimiz başka ülkelerden gördüğünü yapmaya devam ediyor.Şimdi ki İnternetten Mp3,Film Telif hakkı içeren dosyaları indirme yasağı Getirdi. Sizce Bizi Engelliyebilirler mi?

U+Ur Hand

New member
yabancı olarak sanmıyorum vergiler bir bindiriliyor tam bindiriliyor yabancı ülkeler o kanununları yapıyorlar ama onlarda alım gücü var ve vergileri böle eşşek yükü ile bindirmiyolar

xfire

New member
İnternet hızlı değil zaten :D Hem kotasızlarada yardım olur kotayı aşmazlar xD Bize vurulan ilk darbe değil zaten :) Bazı kişiler borçlarını kapatmak için TürkTelekomu sattı.Çileye devam.:mad:

ARCHANGEL!

New member
Türkiye de Bu kadar sahtekar varken imkansız olarak görüyorum. ama korsan gerçekten gerekli bişi. Film Real de 20 milyon korsanda 2 milyon. bizim için korsan daha iyi

OnoseR

New member
keşke orjinal alabilecek kadar insanlarımızın geliri olsa da hiç korsana bulaşmasak ama şartlar korsanı zorunlu kılıyor maalesef

yyildirayy

Moderatör
Moderatör
şu anda hayır

haaa ilerde teknoloji dahada gelişir, korsancılar yetişemez bi umut :D:D

NeCcko

Altın Üye
Beni başbakann yapın korsanın önünü açayım :D

X_L

New member
Korsan almayıpta napalım birader bi orjinal cd nin fiyatı 10 tl den başlıo korsanı 1tl den dururken...

PePeSanceS

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
orjinal filmleri albumleri ucuz yap bizde alalım bedava varken niye o kadar para verip alayım

HTML