sizce en iyi traş bıçağı hangisi?

Sizce en iyi traş bıçağı hangisi?

• Gilette

Kullanılan: 61 82.4%
  • Permatik

Kullanılan: 5 6.8%
  • Arko

Kullanılan: 1 1.4%
  • Wilkinson

Kullanılan: 0 0.0%
  • Derby

Kullanılan: 7 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    74

GhOsT

Tuning Moderatör
GiLette ;)...

kadir_1

New member
bende gillette mach 3 kullanıyorum ama fiaytı biraz tuzlu olduğu için derby samurai 2 aldım bidahaki traşta onu deniycem kullanan varsa bana değerlendirme yazabilir:)

vilyam kar

New member
valla ben Derby Samurai 3 Sistem (Değiştirilebilir Başlıklı) kullanıyorum makineyle beraber 5 tane yedek jileti var içinde bir jilet bana 2 ay yada iki buçuk ay gidiyor daha önce gillete ürünlerinin hepsini kullandım mach3 v.s gibi onlar en fazla 1 ay gidiyor Derby Samurai 3 Sistem (Değiştirilebilir Başlıklı) 2 ay 2 buçuk ay gidiyor sizede Derby Samurai 3 Sistem (Değiştirilebilir Başlıklı) yada Derby Samurai 3 kullan at öneririm isteyen değiştirilebilir başlıklı kullanır isteyen kullan at kullanır tercih sizin bunun yanında derby tıraş köpüğü kullanıyorum tıraştan sonrada herhangi bişey sürmüyorum.

Zombiee38

New member
Sırf Mac3 için gillette Harika bir bıçak Yaklaşık 8 senedir bu bıçağı kullanıyorum Başka bıçakla tıraş olmak zulüm gibi geliyor

nomad03

New member
gillette kuşkusuz. ama wilkinson ın kullan at traş bıçağı vardı 3 bıçaklı... tek kelime süper. bulamıyorum hiç bi yerde

Fatih Hoca

Banned
Kılıç :) Malkoçoğlu muydu Bakkal Gazi miydi neydi, adamın yarım metre sakalı vardı kılıçla traş oldu :)

DarthErim

Altın Üye
Gilette ama değiştirilebilir çift bıçaklı grisi.
Yedekleri kaybediyor insan. Yerini unutup ama bulunmuyor artık.
Mac3 o kadar iyi kontrol edilermiyor.

HTML