Sizce Bjk nin Holosko icin 5 milyon avro+burak koray wermesi aşırımı?

Sizce Bjk ninHolosko icin 5 milyon avro+burak koray wermesi aşırımı?

• Kullanılan toplam oy
    95

Liη & Liη

New member
beşiktaşlı yöneticiler de nerde çakma adam var bulup getiriyolar diatta cisse filan.. hepsi Emiönü'nde saat satan zenciler gibi :D:D

edit.. holosko iyi ama 5milyon euro etmez kesinlikle

LeaDerLyCa

New member
ya arkadaş cisse'nin yedeği veya delgadonun yedeği kaldı mı beşiktaşta. ibrahim akından sonra burak satılır mı hele koray gibi bir yedek satılır mı?

bence 5 miyon eoro + sinan engin + yıldrım demirören verilmeli

yazmış ehehehe

aynen katılıyorum

neo_neo

New member
korayı verdikten sonra beşiktaşın 5 milyon euro alması gerekirken kazığın yağsızını yedik...bide demirören iş adamı...demirören şirketler grubunu nasıl yönetiyor anlamak mümkün değil..hiçmi bi insanda ticaret kafası olmaz,sanki holosko manisayı şampiyon yaptı adamı maradona ilan ettiler..ben iddaa ediyorum bizim pascalı şimdi getirin bu takıma holoskodan daha faydalı olur..üç büyük kulüpte oynamak öyle herbabayiğidin harcı değil..neymiş holosko milli takımında banko oynuyomuş milli takımı 2008 varmı acaba?

viper02

New member
değmez değmez daha bebe ya bu kadar kaliteiydide niye daha once kimse farketmedi bu adamı demi ya

darknight_

New member
Bnce burak weriLmesi ii ama koray weriLmemeLiydi..Cisse sakatLanınca weya kart cezaLısı oLunca kim oynycak yerine..Şimdi gidip Koray'ın yerine oyuncu aLcakLar..:angry::eek:
+ 5 MiLyon euro HoLosKo içi çoooK fazLa bi para..2.5 yada 3 miLyon euro eder en fazLa..!! :durdurun :vur
+ bi de Koray we Burak weriLdi düşünün yani..Her biri 1 miLyon euro etse topLam 7 miLyon euro yapar bu paraya awrupada çok daha kraL futboLcuLar war..:saskin:melek

V.ManisaspoR

PLãyß0y
5 milyon Euro Ne Demek YAa

Avrupada DAha iyisini Bulabilme Olasiligimiz Vardi ARa$tirmacilar iyi Olsaylardi ...

+
Youla Hesabina Dönmese Bari , holoskonun Teknigine Sözüm Yok Ama Acik Alan Oyuncusu Olarak Görüyorum , manisadan RAfael Alinsa DAha iyi Olurdu =)))
Rafi Yide satarızz Daiii :):durdurun5 miLyon euro yhaaa:victory

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
vala oynadığı 2 maçta ii oynadı ama yinede 5milyona eyw burakada eyw ama koray gönderilmesdi bea...

zarkanyas

New member
bence çok abartı bir transfer adamlar zaten 5 milyon avroyu kabul etmişlerdi burak ve korayı niye verirsiniz ikiside bu ligin kalburüstü oyuncuları

allah bilir bu yonetim seneye burakı almak için manisaya 5milyon avro artı holoskoyu verir

Wizzy

|͇̿C͇̿¤͇̿̿
yaw a. holosko kım :D bence cok fazla holoskoya o kadar para + o oyuncular verılırmı

vefaliriza

New member
holoskonun klas goleri felan var mı da o kadar abartılı para verildi ben hiç izlemedim o oyunucuyu
bence koray iyi bi yedek deildi ,direk ilk 11 de oynaması gereken biri idi.

mozz

New member
Aşırı değil, Holosko buna değer.

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
şişme oyunculara verilen paralardan sonra aslında parasının konuşulmaması lazım.ancak koray ve buraka yapılanlar ayıptır..

koray'umut

New member
holosko süperrrr

dünkü gantep macına bakın her golde holoskonun parmagı var.uzun zamandır böle etkili bi adam görmedim ben.nobre neden çostu sanıyosunuz.adam sıfırdan topu ortalamak icin tüm gücüyle kosuyor.daha ne olsun.seneye avrupada cok iyi bi takıma 10 milyon euro ya gitmezse şasırmam

HTML