Sizce Bjk nin Holosko icin 5 milyon avro+burak koray wermesi aşırımı?

Sizce Bjk ninHolosko icin 5 milyon avro+burak koray wermesi aşırımı?

• Kullanılan toplam oy
    95

V.ManisaspoR

PLãyß0y
Sizce Bjk nin Holosko icin 5 milyon avro+burak koray wermesi aşırımı?

Ligtv anket sorusu Yorumları beKliyorum...:victory

Fatih Hoca

Banned
Böyle bi kazığı ne gördüm ne de duydum yaa:eek:haYa burak'la koray'ı nasıl verirler aklım almıyor.

V.ManisaspoR

PLãyß0y
Amaa Bir bakınnn benn Holoskonun gittigine Cok üzüLüyorum...

1-Holosko miLLi takımda banko Oynuorr.

2-Koray-Burak ı Ben miLLi takımda hiçç Görmedimm..

Biraz Düsünün:goz:

HOLOSKO SENİ COK ÖZLÜCEZZ

Iced Earth

New member
bence çok uçuk ama bu devre arasında alınacak en iyi oyuncu olduğu kesin. ligimizi tanıyor en azından. nili takımda oynaması neyi değiştirir ki slovakyayı küçümsemek amacı ile demiyorum ama bir türk milli takımı ile mukayese edilemez. faydalı olcağı kesin ama maliyetini aşırı görüyorum

mustafaacar42

New member
ya arkadaş cisse'nin yedeği veya delgadonun yedeği kaldı mı beşiktaşta. ibrahim akından sonra burak satılır mı hele koray gibi bir yedek satılır mı?

bence 5 miyon eoro + sinan engin + yıldrım demirören verilmeli

GhOsT

Tuning Moderatör
bence aşırı + hoLoskonun oynadığı futboL fazLa abartıLıyor..!

daimakce

New member
Aşırı hemde çok aşırı yazık olddu burak ve koraya.Holoka bu kadar mı değerli ve iyi futbolcu görecez.İnşaallah pişman olmazlar

araghorn-g

Pentaxian
ohaaaaaaa diyorum sadece. bizim yönetimdekiler harbi zeka özürlü galiba... böyle bir pazarlık nasıl yapılır anlamıyorum...

snrylmz03

New member
adamlar koray-holosko takasını kabul etmişlerdir ama bizi buraktan kurtarmak için üste 5 milyon euro istemişler yani konu yanlış burak için üste 5 milyon isteyen manisa kazıklandımı olmalıydı

carsi10ur

New member
ya klubun yarısını vermısler yasıklar olsun be bu ne bıcım bı yonetım sınanla demıröernı de verseydık tam olcaktıı bee ayıp ayıp:(

statics

New member
V.Manisa 5 milyon euro getirin alın bonservisini diyordu, fiyatı düşürmek için pazarlık yapıyoruz diye haftalarca yazdı gazeteler, 1 euro bile düşürememişler yanında koray+burak bu nasıl pazarlık anlayamadım:saskin

ѕσηυη¢υ

кιℓℓ ƒσя &#
Amaa Bir bakınnn benn Holoskonun gittigine Cok üzüLüyorum...

1-Holosko miLLi takımda banko Oynuorr.

2-Koray-Burak ı Ben miLLi takımda hiçç Görmedimm..

Biraz Düsünün:goz:

HOLOSKO SENİ COK ÖZLÜCEZZ
1-Koray'ın yerinde M.Aurelio oynuyor
2-Burak'ın yerinde H.Altıntop oynuyor
3-Slovakya ile Türkiye arasında bariz bir fark var ''milli takım oyuncularının kalitesi'' kıyaslandıgında

NeRoN_64

Banned
5 milyon Euro Ne Demek YAa

Avrupada DAha iyisini Bulabilme Olasiligimiz Vardi ARa$tirmacilar iyi Olsaylardi ...

+
Youla Hesabina Dönmese Bari , holoskonun Teknigine Sözüm Yok Ama Acik Alan Oyuncusu Olarak Görüyorum , manisadan RAfael Alinsa DAha iyi Olurdu =)))

HTML