Sizce ayrılıkmı zor Yoksa Ölümmü?

Ayrılıkmı zor yoksa Ölümmü

• Ayrılık en zoru!

Kullanılan: 20 60.6%
  • Hayır bence ölüm

Kullanılan: 13 39.4%

• Kullanılan toplam oy
    33

Sineksavar

New member
OGLUM BENİM HERŞEYİMDİR:( :(

OGLUM BENİM HERŞEYİMDİR:( :(ONDAN AYRI KALMAK ÖLÜMDEN DAHA BETER ONUN İÇİN AYRILIK ÇOK ZOR DUR ÇEKEN BİLİYOR.:(

bjkrize86

New member
tabiki ölüm daha zor ayrılınca bi zaman sonra unutmasan bile alışırsın ama ölünce zebanilerle burun buruna gelince bi soralım bakalım hankısı sor :)

cantanem

New member
eger sevdiğim insan bana ölümden de beter olanı ayrılığı yaşatıyosa onu görmeyi haketmiyordur bence arkadaşım tabikide ayrılık zor sevdiğimden ayrı kalmaktansa öldüğünü bilmek daha ii çünkü onu paylaştığın tek şey ölümdür...........

lazzuri53

"LazigoL"
_MahquM_' Alıntı:
Burası bir forum ve herkes duygularını düşüncelerini paylaşabilir sen öyle düşünüyosan elbette sana zıt düşenler olabilir ama ayrıldıktan sonra unutulmaya
değen insanlar olduğu gibi unutulmayacak insanlarda var...
Kusura bakma ama galiba senin hayatında unutulmayacak birisi olmamış gibi
:hhman:
merak etme dostum ben 3 yıl bi kızın ardından asmıştım suratımı,çok çektim diyebilirim ama o zaman zarfında onun ölmesini hiç istemedim ;)
yani ayrılık geçicidir;mesela o günlerde onu asla unutamayacağımı düşünüyordum ama bak unuttum ama eğer ben ona divaneyken o ölseydi ben onu asla unutamazdım:goz: :goz:

Sineksavar abi -Allah Korusun-
ya ölseydi :S

inşallah kavuşursunuz..:(

cesii

New member
ben konuya duygusal olmayan yönde yanaşayım ayrılıkta sadece ayrılma ihtimali ve tekrardan birleşme ihtimali vardır fakat ölümde bu yoktur kısa ve öz (tabi diğeride ölürse bişey diyemem :))

αѕ!_υє_мαυ!

όℓυ ∂σgмυ$ &
ölüm diyince tamamen kaybetme
ayrılık 3 günlük ayrılık sanıyo bazı arkadaşlar
ömür boyu ayrılıktan bahsediliyorsa bide zaten o insan için yaşıyorsan farkı yok benim için ikisininde

HTML