Sizce ayrılıkmı zor Yoksa Ölümmü?

Ayrılıkmı zor yoksa Ölümmü

• Ayrılık en zoru!

Kullanılan: 20 60.6%
  • Hayır bence ölüm

Kullanılan: 13 39.4%

• Kullanılan toplam oy
    33

_MahquM_

New member
bence Ayrılık zor çünkü ölen insanın yasını en fazla 1 hafta yaşarsın
ama ayrılık insana en çok koyan şeydir hep bir üitle ayrıldığın kişiyi beklersin
evet birgün çıkacak biliyorum dönecek dersin ama her geçen gün biraz daha
harab olursun bence ayrılık ölümden daha zor :sigara: :hhman:

LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYIN
DUYGULARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN

öldün mü kurtulup gidiyon işte ne olduğunu bile anlamadan

ama ayrılık sen yaşadıkça peşinden gelen sırtının kamburudur

Hüzün_melegi

New member
Ben bu konuyu forumlarda cok tarti$tim ya bence ölum acisi zor cunku artik hic birzaman sevdigini göremiyeceksin ben sevdigimin hayatta oldugunu biliyim o bana yeter en azindan insanin icinde bi umut belki birgun görebilirim diye ama öldukten sonra artik hic birzaman göremiyeceksin....

king_yavuzz

New member
ölüm kurtulmak deil bitmek deil bir başlangıçtır.
ayrılığın ardından ayrılık gelir sürekli ayrılık
hangisinden ağlicaksın yada neye şaşırıcaksın
öldünmü 1 kez ölüm için ağlarsın ama onun yokluğu hissedilir.
ayrıldıktan sora karşında işte bunun neresi ayrılık istersen sarılıp öpersin
istersen takarsın koluna yeter artık dayanamıyorum der çeker gidersiniz.
ama ölüm sadece karşında duran bir toprak parçasıdır.ona ne kadr seviyorum desende kolundan tutup kaldırmaya çalışsanda o gelmeyecektir

_MahquM_

New member
cicikiz' Alıntı:
Ben bu konuyu forumlarda cok tarti$tim ya bence ölum acisi zor cunku artik hic birzaman sevdigini göremiyeceksin ben sevdigimin hayatta oldugunu biliyim o bana yeter en azindan insanin icinde bi umut belki birgun görebilirim diye ama öldukten sonra artik hic birzaman göremiyeceksin....
SENDE HAKLISIN AMA BİDE ŞU YÖNDEN DÜŞÜN O KALPSİZİN BİRİ SENİ HİÇ SEVMİYOR AMA SEN ONA DELİ GİBİ AŞIKSIN VE GELECEĞİNİ SANIYOSUN AMA O ASLA GELMEYECEK!!!

Hüzün_melegi

New member
_MahquM_' Alıntı:
SENDE HAKLISIN AMA BİDE ŞU YÖNDEN DÜŞÜN O KALPSİZİN BİRİ SENİ HİÇ SEVMİYOR AMA SEN ONA DELİ GİBİ AŞIKSIN VE GELECEĞİNİ SANIYOSUN AMA O ASLA GELMEYECEK!!!
Ok ama sen o seni sevmesede ve sen deliler gibi seviyorsun onun ölmesinimi istersin ya$amasinimi??

Cicinho

New member
birbirini sevenler icin bence ölüm daha zor !

ama eger platonik ask yasiorsaniz özlem daha zordur !

_MahquM_

New member
Cicinho' Alıntı:
birbirini sevenler icin bence ölüm daha zor !

ama eger platonik ask yasiorsaniz özlem daha zordur !
FAZLA TARTIŞMAK İSTEMİYORUM AMA AYRILANLARIN İÇİNDE KESİNLİKLE BİR ÜMİT OLUYO FAKAT OLEN KİŞİNİN GERİ DÖNMEYECEĞİ BİR SÜRE SONRA BİLİNÇ ALTINIZA YERLEŞİYO VE UNUTULUP GİDİYO (İSTİSNALAR KAİDEYİ DEĞİŞTİRMEZ DİYE BİR LAF VAR...)

cicikiz' Alıntı:
Ok ama sen o seni sevmesede ve sen deliler gibi seviyorsun onun ölmesinimi istersin ya$amasinimi??
ELBETTE HİÇKİMSE SEVDİĞİNİN ÖLMESİNİ İSTEMEZ BENDE ÖYLE DEMEDİM ZATEN SİZE EN ÇOK KOYAN BİR KİŞİNİN SEVDİĞİNİZİN VS.. ÖLMESİMİ YOKSA SİZDEN AYRILMASIMI? DEDİM

yoldas

New member
ikiside aynı yere varıyor
ölüm daha zor
çünkü ayrıldığında içinde yine görecekmişsin gibi bir umut olabiliyor
ölümde ise sen onu değil o seni bekler

Hüzün_melegi

New member
_MahquM_' Alıntı:
FAZLA TARTIŞMAK İSTEMİYORUM AMA AYRILANLARIN İÇİNDE KESİNLİKLE BİR ÜMİT OLUYO FAKAT OLEN KİŞİNİN GERİ DÖNMEYECEĞİ BİR SÜRE SONRA BİLİNÇ ALTINIZA YERLEŞİYO VE UNUTULUP GİDİYO (İSTİSNALAR KAİDEYİ DEĞİŞTİRMEZ DİYE BİR LAF VAR...)

ELBETTE HİÇKİMSE SEVDİĞİNİN ÖLMESİNİ İSTEMEZ BENDE ÖYLE DEMEDİM ZATEN SİZE EN ÇOK KOYAN BİR KİŞİNİN SEVDİĞİNİZİN VS.. ÖLMESİMİ YOKSA SİZDEN AYRILMASIMI? DEDİM
Ok sana ba$ka bi örnek annen uzakta sen uzaktasin annenden ayrisin hasretinimi cekmek zordur yoksa onun ölum acisinimi cekmek zordur?

alish

вυяαq αℓι&#1
ÖLüm Daha Zor.. AyrıLınca En Azından Hayatta OLduğunu BiLiyorsun...

_MahquM_

New member
LaZiSH' Alıntı:
kusra bakma ama çok saçma bir konu olmuş dünyada ayrılık son deildir
biri gelir biri gider
ama ölen geri gelmez..!!!
Burası bir forum ve herkes duygularını düşüncelerini paylaşabilir sen öyle düşünüyosan elbette sana zıt düşenler olabilir ama ayrıldıktan sonra unutulmaya
değen insanlar olduğu gibi unutulmayacak insanlarda var...
Kusura bakma ama galiba senin hayatında unutulmayacak birisi olmamış gibi
:hhman:

QapriS

New member
ayrılık sor tabiki de çünkü sewgilin ölse arkasından bi süre üsülürsün onun olmadıına alışırsın amaayrılık sewgilin başka kısla birlikte we sen onu görüyosun sürekli her gördüünde yeniden bitti dediğin üsüntüleri hissedersin off offfffffffffffff

Sineksavar

New member
Ayrilik

BENİM GİBİ KIRŞEHİR,LİYSEN VE NEŞET ERTAŞTAN BİR AYRILIK,BİR YOKSULLUK BİRDE ÖLÜM Ü DİNLİYORSAN VEDE BENİM GİBİ EŞİNDEN VE ÇOCUGUNDAN AYRILDIYSAN ÖLMEK ENGÜZELİ.YİNE YUKARDA ARKADAŞIM YAZMIŞ ÖLÜM ALLAHIN EMRİ ŞU AYRILIK OLMASAYDI DİYE .ÇOCUGUNUZDAN AYRI KALMAK BENCE EN KÖTÜSÜ:( :(

HTML