Siz Olsaniz Ne Yaparsiniz?

surgery

New member
kardesim kusura bakma ama sen zaten coktaaaan zokayi yutmussun bu saatten sonra senin cok bi yapabilecek biseyin kalmamis el mahkum ACILACAKSIN...
unutma bikere gonul verdiysen kolay kolay geri alamazsin

n£wj0o0

New member
savaskayaa' Alıntı:
bu yaşadıgın durumun başkası yaşıyormuş gibi anlat ve sor ona sen olsan nederdin de

cevabına göre davranırsın ama belki yanlış anlamayasın diye cevabı iyi olmaya bilirde söyleyiş tonuna göre davran bu durumda derim ben
aynen.. ya şey bi de mesela bi şekilde onun msninin şifresini deiştirip gir(biras haince ama benim sivri zekam böyle çalışıo:)) msn plusı warsa ileti geçmişlerini ara:)D) bakalım senin hakkında bişeyler demiş mi ne düşünüo...

ama ciddiim ne kadar gülsemde..

adanalı0001

New member
dostum bana kalırsa bir an önce kıza açıl duygularını ifade et benim başıma geldi aynı olay açılamadım bi türlü çok pişman oldum sonra

didem86

New member
ya ewet tabıkı cok emın olmak lazım duygulardan yoksa hıc bosuna rıske atma..ama ole dolndırma olayı hangı kız olsa anlar kendıne olduunu sora daha da kotu hal alır...once emın ol sora da pat dıye anlat olayı..bak bnm ıkı arkadasa da tawsıyem bu oldu ama bırı kaybettı bırı ewlendı cocuu bıle war.)....ısın zormus yawwww.(

Acı çekmektense kardeşim git yanına çaktırmadan hislerini belli et.bakalım ne yapıcak eğer oda sana mailiyse bi şekilde gösterir eğer değilse arkadaşlığını da kaybetmezsin.tam olarak açılma gaza gelipte yoksa hepten kaybedersin...

ikRa

Banned
bence sevgini içine göm ve bi daha düşünme yoksa kaybetme olasılığın çok yüksek o yüzden belli etmeden duygularını takıl ve o duygularından kurtul

HTML