Siz Olsaniz Ne Yaparsiniz?

senisevmek

New member
ARKADAŞLAR BEN KIZA AŞIK OLDUM ÇOK SIKLIKTA YAPTIĞIM BİŞEYDE DEĞİL:)BU KIS BENİM EN YAKIN ARKADAŞIM KANKAM. SON ZAMANLARDA ONA KARŞI DUYGUSAL BİŞEYLER HİSSETMEYE BAŞLADIM ONU DÜŞÜNMEDEN DURAMIYORUM KONUŞTUĞUMUZ ZAMAN SAÇMALAMAYA BAŞLIYORUM ATEŞ BASIYOR SOĞUK SOĞUK TERLİYORUM SANKİ ONA OLAN HİSLERİMİ ANLICAK VE BENDEN SOĞUYACAK DİE KORKUYORUM.SİZCE ONA AÇILMALIMIYIM?AÇILIRSAM ONU KAYBETME İHTİMALİMDE VAR.AÇILMAZSAMDA ACI ÇEKİYORUM.NE YAPMALIYIM SİZCE TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM LÜTFEN:sigara: .

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
bi sekilde onun duygularını da ogremeye calıs sakayla karısık ben sana teklif etsem ne yaparsın filan de.sonra arkadaslıgınıdakaybedersin uzulursun...

Seciil

New member
Lemmm kankimm sen aşık mı oldun ulennn nie bana sölemiyon önce heeee..buraya konu açmışş gelip bana sölemiyo bak yaaa küsüm sana:mad:

Mephisto

R€B€L
bana kalırsa hic öle şakasına falan etme ya
acıkca söle,doğal takıl
cekiniorum biraz falan dee ama ben sana farklı duygular hissetmeye başladım dee.yanlış anlama beni bu duygular cok masum vs ayak yap =) (öledir gercektede zaten)
şakasına etmek falan yada bahsetmek gerceii gibi olmaz

facetoface

Altın Üye
arkadasım onun tarafında da bişeyler varsa belli eder ztn
belli etmiyosa acılma arkadaslıgınıza yazık olur zmna bırakırsın belki ilerde ;)

rampa

New member
insan her istediğini her zaman söyleyemez, her zaman yapamaz,her zaman düşünemez.bazı kurallar ve şartlar önemlidir.öncelikle bunları düşün!uymayan durumlar varsa o içindeki hissi sil veya hapset!yoksa kendine zarar verirsin

savaskayaa

New member
bu yaşadıgın durumun başkası yaşıyormuş gibi anlat ve sor ona sen olsan nederdin de

cevabına göre davranırsın ama belki yanlış anlamayasın diye cevabı iyi olmaya bilirde söyleyiş tonuna göre davran bu durumda derim ben

[me|2wi$]

H & M
onun duyguLarını yoqLa bi baqaLım beLki kar$ıLıq werir sana..ama $unu söyLiyim eğer kendinden emin degiLsen hiÇ bozma dostLuğunuzu..geLip geÇiCi bi$i oLabiLir bu beLki aLı$kanLıq oLmuştur sende o.. o yüzden bu gibi $eyLer hissediyosundur..

teCrübeLiyim ben bu konuda :sigara:

StrikeMan

New member
Sonu ne oLurSa oLsun harßi a$ıksan git aCıl kısa baktın ya arkadaşlıgımız nolcak filan dio sende arkadaşlıgımızı daha ileri bi seviyeye taşıyalım de yada şöle bi taktik isle onla ark deilde yani ark dan daha yakın ol göz göze gelmeye calış filan secim senin ama bu sonunCu daha koLay gißi..

alish

вυяαq αℓι&#1
me|2w!sh!m' Alıntı:
onun duyguLarını yoqLa bi baqaLım beLki kar$ıLıq werir sana..ama $unu söyLiyim eğer kendinden emin degiLsen hiÇ bozma dostLuğunuzu..geLip geÇiCi bi$i oLabiLir bu beLki aLı$kanLıq oLmuştur sende o.. o yüzden bu gibi $eyLer hissediyosundur..

teCrübeLiyim ben bu konuda :sigara:
+1907 AkLımdan GeçenLeri SöLedin :goz:

lazzuri53

"LazigoL"
Seciil' Alıntı:
Lemmm kankimm sen aşık mı oldun ulennn nie bana sölemiyon önce heeee..buraya konu açmışş gelip bana sölemiyo bak yaaa küsüm sana:mad:
lem yoksa sana kankim diyen seciil'e mi aşık oldun:p :)

nese şaka bi yana bence durum tamamen kıza bağlı ve bunun en iyi cevabını sen değil o kızı tanıyan başka bi kız bilir yani eğer seciil tanıosa kızı ona sormalısın..:cool:

[KooZ]

New member
Teklif etme bence eğer oda sana karşı birazda olsa sevgi besliyosa onu gözlerinden görürsün:=

senisevmek

New member
LaZiSH' Alıntı:
lem yoksa sana kankim diyen seciil'e mi aşık oldun:p :)

nese şaka bi yana bence durum tamamen kıza bağlı ve bunun en iyi cevabını sen değil o kızı tanıyan başka bi kız bilir yani eğer seciil tanıosa kızı ona sormalısın..:cool:
seçiilim ne dersin yardımı olurmusun:eek:

мєяωєм

New member
hımm ciddi bi konu bence ilk önce o kızında duygularından emin ol hayatında belki biri vardır seni kırmamak için sana birşey söylemiyor olabilir eğer bunları araştırmadan hemen bişeyleri önüne dökersen belkide çok samimi olan dostluğunuz sadece bir selam vermekten ibaret olabilir o yüzden çok iyi düşünerek hareket et madem kankin bu durumda duyguların değil mantığınla hareket et

örnek verim sana lionkingle beraberim şuanda çok güzel bir ilişkim var bana açılmadan önce ise çok güzel bir arkadaşlığım vardı herşeyimi konuştum paylaştım erkek arkadaşım vardı o zamanlar o yüzden bana açılamamıştı yani beni tanıyana kadar benim hakkımda bazı bilgileri ednene kadar bana duygularını söylemedi sabır etti erdi muradına (bende erdim tabi onu çok seviyorum) dediğim gibi duygularına biraz hakim ol ve mantığınla hareket et ok arkadaşım

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
moralini bozmak istemem ama bu olay benimde başıma gelmişti.çok sevdiğim,kardeş olarak bildiğim bi arkadaşım da bana yakınlaşmıştı.hep bana şakayla karışık sözler söylerdi.tabi anladım.biraz uzaklaştım yani ondan.sonra düzeldik.o başkasını sevdi.olayda kapandı.şimdi yine arkadaşız.
gelelim sana... bence söyle.ya da ağzını ara.belki de o da senden hoşlanıyo.herkez ben değil ki kaçarcasına uzaklaşsın dimi yani...:D :goz:

tulay07

New member
bak açılmayıp onu kaybettikten sonra onun da sana karşı duyguları olduğunu ilerde öğrenirsen kahrolursun.bu yazılarda seni kurtaramaz kafanı taşlara vursanda olmaz.1 kere cesaret et sona olacağına bırak.türk filmlerine özenme tesadüfler çok nadir olduğu için tesadüftür.

HTML