Siyasi Partiler Şikayet Başlığı

olimpiyat

New member
Öcalan için ölmeye hazırız konusu altında açık açık bölücü probaganda yapılıyor gereğinin yapılmasını diliyorum

öle bilirler sıkıntı yok herkesin düşüncesine saygı duymalıyız unutmayalımki bu ülkede düşünce özgürlüğü var...
biji aşiti kurdistani.
tahmini çevirisi (yaşasın kürdistan barışı)

ibnü'lvakt

New member
dedi bana dedi sana

meclisi bir kasımpaşa havası sarmış ne gariptir ki bütün milletvekilleri bu garip havadan etkilenmişe benziyor...
mahallede laf dalaşı olur ya dedi bana dedi sana kavgası veya anasınıfında oynadığımız yer kapmaca oyunu evet mecliste garip bir hava var birbirlerinin arkalarından dedikodu iftira atanları tutunda şak şakçışarı ...garip bir hava bu... çocuklar kıraathanesi
sorunlar üzerinde odaklanmaktan başka bir şey yapmayan koca bir koyun sürüsü
TBMM ye saygımız sonsuzdur lakin parti kapatılmakta Cumhuriyeti garanti altına alamayız
cumhuriyetin yaşamasını istiyorsak arada sırada onu kanla yıkamak zorundayız...askerimize
kurşun sıkanların hem de bir bebek katilinin demokrasi ve insan haklarından bahsetmesi ve çözüm için bu militanlardan tavsiye alınması ne kadar gülünç bir durumdur açıkcası demeden alamıyor insan kendisini, bu ülkede millet denilen bir şeyin önemi kalmış mı diye ???

btguven

Banned
100 akp gerçeği adı altında yalan yanlış maddeleri sıralamış arkadaş, benim açtığım yolsuzluk konuları nereye gitti acaba?

ecstasy

Super Moderator
Orda ki yazıları taşıyayım dese sayfalarca yazı olacak ve yine kimse okumadan yazacak.
Bu şekilde olması bölüm için daha iyi.

İsteyen açar bakar istemeyen es geçer. İcraatlar adı altında elli tane konu olmasından iyidir.