Siyasi Partiler Şikayet Başlığı

ChaMuR

Altın Üye
Bölüm kurallarına aykırı olduğunu düşündüğünüz mesajları veya konuları bu başlığa yazarak veya bana pm (özel mesaj) atarak bildirebilirsiniz..

Özel Mesaj Gönder

By__Kabus

New member
kardeş şu erdogan dürüstmü adlı yazıyı neden savunanların mesajları silinmişte diğerleri silinmemiş madem öyle o mesaj hep silinsin

ChaMuR

Altın Üye
By__Kabus' Alıntı:
kardeş şu erdogan dürüstmü adlı yazıyı neden savunanların mesajları silinmişte diğerleri silinmemiş madem öyle o mesaj hep silinsin

arkadaşım bahsettiğin konuda rahatsız olduğun mesajların linklerini verirsen daha kolay yardımcı olabilirim..
ayrıca emin olabilirsinki bir konuya kim neyi savunuyo,benim görüşeme ne kadar yakın düşüncesiyle değil,kim forum kurallarına aykırı mesaj yazmış sadece bu düşünceyle bakıyorum..

DeathMatch

New member
işallah yararlı olurr

crnky

New member
-Yaptığınız yorumlarda bir başka üyeden alıntı yaparak mesaj atmak yasaktır..
Alıntı yapmak benim anladığım şekildeyse bu yasak çok fazla çiğneniyor. Bu yasak çiğnenince de 1 mesaj kuralının çiğnenmemesi çok zorlaşıyor. Birçok başlıkta bu tür kural ihlali var. Mesela şu örneği vereyim:

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=259534&page=2

Yalnız bunlardan çok var hiç dikkat edilmiyor. Bilginize...

Mephisto

R€B€L
konuda pek anormallık goremedım
eger kı cok atmasyon ve ınandırıcılıgı olmayan konular olursa kaynaksız onların kapanması daha iyi olur.

konuya kaynak eklendı

Mephisto

R€B€L
zaten kısılerın goruslerını bıldırmesı ıcın var bu bolumler
pek hakaret algılayamadım ben kısısel gorus sadece
konu serbest kursuye tasınmıstır