Sivasspor 3 - 5 Galatasaray (TEK BAŞLIK)

Sivasspor-Galatasaray ?

• Kullanılan toplam oy
    111
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OZZY_1999

New member
gs bu yıl hakemlerle kazandıgı 15 puanla buralara geldi ve şampiyon olmayı hiç hak etmedi eger adalet varsa sivas gs yi yener Fb de gençleri yendiginde puanlar eşit olur bu yıl şampiyon olmayı gösterdigi oyunu ve başarısı ile en çok hak eden takım Fenerbahçe dir. gs liler çok havalandı inşallah kaybederler
sivas şunları bi yense süper olacak

aziz yıldırım istifa eder bu şampiyonluguda gölgeler siz canınızı sıkmayın

aziz yıldırım : istifa ediyorum
taraftar : dön başkan
aziz yıldırım : dömem
aziz yıldırım : dömem
aziz yıldırım : bak dönerim ama galatasaray yine şampiyon olursa istifa ederim ozaman dönüşüm olmaz
taraftar : sen dön iş zaten zıvanadan çıktı her sene hersene rolantiye bindi helebi sezon başlasın düşünürüz

qxqx

New member
aziz yıldırım siz şampiyon oldunız diye istifa etmedi o yıl yapılan pisliklere ve ittifaklara karşı elimizden çalına şampiyonluga ve bu yaptıklarınızı aziz yıldırım üzerinden Fenerbahçe ye saldırmanız yüzündendi o sizin küçük düşünceleriniz sadece komik.

qxqx

New member
yahu kardeşim bjk'nin hakem hatasıyla kaybettiği maçlardan nie bahsetmıyorsunuzda iş galatasaraya gelince aslan kesiliveriyorsunuz hepiniz? Fener fener olarak 2007-2008 sezonunda ne yaptı allasen? Koskocaman bi elde var SIFIR. Bu senede boş geçirdiniz.Allah sizi başımızdan eksik etmesin.Sizin filmleriniz kısa metrajdan öteye gitmedi, gidemezde.Ama o filmlerin orjinalleri galatasarayın müzesinde mevcuttur dikkatini çekerim.Hayden selametle seneye için heves kurmaya başlayın şimdiden.
bjk nin hakem hatalarından neden bahsediyim konu gs nin hak etmedigi şampiyonlugu bu yıl hakemler bizimde puanlarımızı çaldı bjk nin de ama gs ye bu kadar çok puan kazandırdıkları için buralara geldi gs. eger sen Fener bu sezon ne yaptı diyorsan git bi doktora görün kendinde olan bu igrenç Fb kompleksinden kurtulmak için ne yaptıgı yazıyorum kafana iyi yaz
ş.liginden türk takımları arasında alınan en yüksek grup puanı 11 puan
anderleth inter psv cska sevilla chelsea gibi takımları yendi avrupa 5. oldu çeyrek final oynadı ve yarı finalin kapısından döndü
sevilla psv inter chelsea gibi dünya takımlarını yendi oynadıgı futbola herkes hayrandı bunu bütün avrupa yazdı daha ne yapacaktık herkes başarımızı görüyor Türkiye yi en iyi şekilde temsil ettik
ama gs paninon helsinbor gibi takımlara yenilip o guruptan zar zor çıkınca başarı oluyor demi çok komiksiniz sonra leverkusen gibi orta sıra bi takımdan 5 yiyince başarılı oldu sizin saçma mantıgnıza göre Kocaman bi SIFIR esas gs nin bu sene ki halidir
kıskançlıgından ne yapacagını şaşırmışsın sen o karşıladıgınız chelsea yi burda yendigimizde suratının hali nasıldı acaba yada sevilla yı eledigimizde interi yendigimizde siz bu saydıgım takımların hepsinden fark yersiniz zaten yaptıgınız belli bu sene baya bi rezil oldugunuz bu sene avrupa o yüzden fazla konuşma hala geçmişten bahsederek kendini avutuyorsun çünkü son 3-5 seneyi saysan konuşacak bişeyin yok avrupada. biz ilk defa kötü oynadık kaybettik derbi maçını o golüde kendi kalemize attık saçma bi şekilde ama havalara girdiniz çok saçma bi şekilde buralara hakemlerle geldiniz 4 metre ofsayttan goller verilen uydurma penaltılarla rakiplerin size karşı oynadıklarında verilmeyen penaltıları bunlar gerçek o yüzden şampiyon olmayı hak etmiyor gs

maverick36

New member
Arkadaşlar iyi dilekleriniz için saolun :D Size bi atasözü hatırlatmak isterim, birilerrinin duası kabul olsa gökten ..... :D Siz kendiniz ne yapabildiniz de Sivastan medet umuyounus ki :) ASY de aldığınız cevap yetmemiş sanırım. Biz GALATASARAY'ız, bir maç kazanmakla ŞAMPİYON ilan etmeyiz kendimizi, kendinizle karıştırmayın. Sıradan bir lig maçıydı, kazanmamız gerekiyordu ve kazandık hepsi bu. İki maçımız kaldı, en az 4 puan alırsak Allah'ın izniyle, işte o zaman ŞAMPİYONUZ! Tüm takımımız ve onlara yürekten bağlı bütün camiamız bu durumun farkında. Allah yardımcımıs olsun, tüm Aslanlarımıza yürekten başarılar dilerim.

V.ManisaspoR

PLãyß0y
BeyLer Tartışma Dedigim O Kadarda Takımın Fanatigi Olmayın sakin sakin :=))

qxqx sana bişey dicemm onLarı bırakda..Gs macını aLsaydınızda Şampiyon Olsaydınız aynı Lafı diyecekmiydin Cok merak ediyorum..:saskin

qxqx

New member
BeyLer Tartışma Dedigim O Kadarda Takımın Fanatigi Olmayın sakin sakin :=))

qxqx sana bişey dicemm onLarı bırakda..Gs macını aLsaydınızda Şampiyon Olsaydınız aynı Lafı diyecekmiydin Cok merak ediyorum..:saskin
ben bunları sadece şuanda konuşmuyorum ki bu derbi maçtan da önce olan olaylar bunlar yani bu gerçek degişmez ben ispatıyla gs nin bu yıl hakemlerle buraya geldigini gösterdim eger hak etmedigi halde şampiyon olursa gs gerçekten yazık. gs maçını alsaydık bu yıl zaten hak eden bizdik iyi oldu derdim ayrıca biz yada gs kazanınca lig bitmiyor sadece avantaj kazanmış oluyor o maçı kazanan daha iki maç var

V.ManisaspoR

PLãyß0y
ben bunları sadece şuanda konuşmuyorum ki bu derbi maçtan da önce olan olaylar bunlar yani bu gerçek degişmez ben ispatıyla gs nin bu yıl hakemlerle buraya geldigini gösterdim eger hak etmedigi halde şampiyon olursa gs gerçekten yazık. gs maçını alsaydık bu yıl zaten hak eden bizdik iyi oldu derdim ayrıca biz yada gs kazanınca lig bitmiyor sadece avantaj kazanmış oluyor o maçı kazanan daha iki maç var
Git allahını sewersen noLur kendi böLümüne yhaaaa..Fener hakediyomuşş pehhh

Hiçç güLecegim yoktu walla:saskin

Derbide gs Kim Oldugunu gösterdi fb ye bu yeteR.Sözün bittigi yer Burası ..

Hadi bidaha msj yazmıcam sacma konuscan gene sende yazma memnun Olurum iyi forumLar:goz:

qxqx

New member
evet Fener hak ediyor bu yıl ki avrupa da ki performansı başarısına bakarsan bunu görürsün lig de gs gibi hakemler kazanmadı Fb o yüzden hak ediyor ayrıca hala yüzsüzce derbi de çok ii oynamış gibi konuşmanızda ayrı bi yüzsüzlügünüz ilk yarıda ki maçı hatıladın mı 2 0 kazandıgımız işte o maçta 6 7 oluyordu üstün olan bizdik ama bu derbi için konuşmak sadece komik olur gs nin de Fb nin de sadec 1 pozisyonu var maç boyunca net olarak o bi nevi kendi kalemize attıgımız gol olmasa kazanamayaktınız işte bu igrenç havalanmalarınız yüzünden inşallah sivas kazanacak ve size dersinizi verecek eger bu olmazsa gerçekten yazık olur çünkü gs bu yıl asla şampiyon olmayı hak etmiyor hakemlerine dua etsin gs buraya kadar onlarla geldi

qxqx

New member
gerçekleri yazmam hoşunuza gitmedi tabi bide bu dediklerimi maç maç yazıp ispatlasam bile

gs bu yıl hakemlerle kazandıgı 15 puanla buralara geldi ve şampiyon olmayı hiç hak etmedi eger adalet varsa sivas gs yi yener Fb de gençleri yendiginde puanlar eşit olur bu yıl şampiyon olmayı gösterdigi oyunu ve başarısı ile en çok hak eden takım Fenerbahçe dir. gs liler çok havalandı inşallah kaybederler
Kazım Kanat havası sezdim sende :durdurun

Ayrıca....

KÖPEKLER istedi diye atlar ÖLMEZ !!

Hacker-22

Atam izindeyiz!
aziz yıldırım siz şampiyon oldunız diye istifa etmedi o yıl yapılan pisliklere ve ittifaklara karşı elimizden çalına şampiyonluga ve bu yaptıklarınızı aziz yıldırım üzerinden Fenerbahçe ye saldırmanız yüzündendi o sizin küçük düşünceleriniz sadece komik.
nedense her GS şampiyon olduğunda SADECE fenerliler hakkımız yendi diyor:D başka kimse hakkımızı yediler veya GS şike yaptı demiyor:D:D:D:D

bence Galatasaray maçı kazanır ama Sivası küçümsemesin, hangi takım olursa olsun ciddiye alınmalı. hazır buraya kadar gelmişiz son anada mahv etmiyelim herşeyi... ben GS ye güveniyorum haydi bastır CİMBOM!!!

cıkmış birileri namal okuyor bundan önceki şampiyonluklarını çok iyi biliyorus karalama felan yapıp gölge düşürmeye çalışmasınlar.ELLE KOLLA DEĞİL BİLEKLE YÜREKLE anladın sen onu.hıyar verim?

not: bu gün mini miniklerde bile şike yapan kulübmü hak ediyor? zie lan ade
katılıyorum kardeş:clap:clap:clap asıl şike yapan onlar ama başkalarına çamur atmaya kalkıyorlar

BaroO

New member
Boş işler Arkadaşlar Bunlar Sivas zaten Tek santrafor çıkacakmış tipik bi beraberlik maçı olacak bence Ayrıca Fenerli Arkadaşların da neden bu kadar Hazmedemediklerini anlamıyorum.Olumusuz yorumlar yazarak Milleti Ateşlendirmenin anlamı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML