Sitemizdeki Photoshop Dersleri yeterlimi?

Sitemizde Bulunan Photoshop Derslerinden Yeterince Verim Alabiliyormusunuz

• Evet . Yeterli buluyorum

Kullanılan: 29 22.3%
  • Hayır . Yeterli Bulmuyorum

Kullanılan: 74 56.9%
  • Fikrim yok. Takip etmiyorum

Kullanılan: 27 20.8%

• Kullanılan toplam oy
    130

Asit00

New member
ben bilgisayarımda cs3 kullanıyorum, ve türkçe yamalı. anlatılan derslerde ve konularda menüleri hep ingilizce olarak veriyorsunuz. mesela ben bi çalışmayı kendim deneyim deyince sizin dediğiniz menüleri bulana kadar bi sürü zaman harcıyorum, menülerin türkçe anlatımını da verirseniz çok sevineceğim. derslerde genelde cs 3 dışındaki sürümlerde ki anlatımlar var..

3mr

£ м ρ α χ
ben bilgisayarımda cs3 kullanıyorum, ve türkçe yamalı. anlatılan derslerde ve konularda menüleri hep ingilizce olarak veriyorsunuz. mesela ben bi çalışmayı kendim deneyim deyince sizin dediğiniz menüleri bulana kadar bi sürü zaman harcıyorum, menülerin türkçe anlatımını da verirseniz çok sevineceğim. derslerde genelde cs 3 dışındaki sürümlerde ki anlatımlar var..
internette anlatılan derslerin %99 u ingilizce Ps üzerinden ve CS2 üzerinden anlatılıyor...
Tavsiyem ingilizce kullan! CS2 veya CS3 farketmez...
Benim düşüncem PS'yi Türkçe kullanmanın hiç bi avantajı yok
Menüleri dolaşırken Boşa vakit kaybı olur senin için

Asit00

New member
internette anlatılan derslerin %99 u ingilizce Ps üzerinden ve CS2 üzerinden anlatılıyor...
Tavsiyem ingilizce kullan! CS2 veya CS3 farketmez...
Benim düşüncem PS'yi Türkçe kullanmanın hiç bi avantajı yok
Menüleri dolaşırken Boşa vakit kaybı olur senin için

haklısın aslında türkçe kullanmak bana pek bi fayda sağlayacak diye bişey yok. ingilizcemde kötü sayılmaz, ama nedense türkçe daha cazip geliyor. tavsiyeni dikkate alıp bi süre ingilizce kullanmaya çalışacağım. türkçe kullanmamın sebebi ise genelde kendi başıma elimde hiç örnekler olmadan çalışmalar yapıyorum, böyle çalışma yaparkende türkçe menüde değişik şeylere rastlamak daha kolay oluyor.

teşekkür ederim...

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
derslerin çoğu eskiden verilmiş bunlarında çoğuda ölü ölü değilsede imageshack ;)

kukla13

New member
konuların bir çoğu başka sitelerden alıntı yapılmış, hatta bazı konularda resimler dahi açılmamakta
bu durumda bilgi eksikliği ve kirliliği söz konusu , benim önerim hackhell photoshop takımı kurulması eminim bunu isteyenler vardır, bu şekilde hackhell forumunu daha yukarılara taşıyabiliriz.
dikkat ettim program ve HUT bütün konulara göre forumda daha çok itibar görmekte fakat hackhell sadece bunlardan ibaret değil bence üstadlar bir araya gelirse harika bir photoshop takımı kurulabilir. eğer bu sitedeki misafir rütbesindeki kullanıcıları hackhell'e bağımlı yapmak için en büyük fırsat bunun olduğunu düşünmekteyim böylelikle paylaşımın sadece birkaç program ve donanım yardımından çıkarıp forumun her konusuna fazladan talep alabiliriz alıntı yapmadan bir şeylere emek harcayarak photoshopta harikalar yaratabiliceğimize inanmaktayım başka arkadaşlarında fikirleri varsa bunları yaplaşmalı konunun başından beri okudum herkez ilgilenmiyorum diye mesaj çekmiş sırf yazmak için yazan birçok kullanıcı var bu ankette sırf benim oyumda bulunsun diye photoshop programının ne işe yarağını bile bilmeden oy atanlar var ilk önce bunları değiştirmeliyiz

saygılarımla

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Biraz temeli olanlar için yeterli bence.

ARZ_TALEP

New member
bence de photoshop konusunda biraz geri kalmış. ilgi çekici dersler olmalı. şu şöyle yapılır bu böyle gibisinden. yen üye oldum takip imkanım pek olmadı ancak brush, icon paylaşımı falan var genelde.

WaTcHFuL

EVERYWHERE

TheMetaor

тм ρRoduction
konuların bir çoğu başka sitelerden alıntı yapılmış, hatta bazı konularda resimler dahi açılmamakta
bu durumda bilgi eksikliği ve kirliliği söz konusu , benim önerim hackhell photoshop takımı kurulması eminim bunu isteyenler vardır, bu şekilde hackhell forumunu daha yukarılara taşıyabiliriz.
dikkat ettim program ve HUT bütün konulara göre forumda daha çok itibar görmekte fakat hackhell sadece bunlardan ibaret değil bence üstadlar bir araya gelirse harika bir photoshop takımı kurulabilir. eğer bu sitedeki misafir rütbesindeki kullanıcıları hackhell'e bağımlı yapmak için en büyük fırsat bunun olduğunu düşünmekteyim böylelikle paylaşımın sadece birkaç program ve donanım yardımından çıkarıp forumun her konusuna fazladan talep alabiliriz alıntı yapmadan bir şeylere emek harcayarak photoshopta harikalar yaratabiliceğimize inanmaktayım başka arkadaşlarında fikirleri varsa bunları yaplaşmalı konunun başından beri okudum herkez ilgilenmiyorum diye mesaj çekmiş sırf yazmak için yazan birçok kullanıcı var bu ankette sırf benim oyumda bulunsun diye photoshop programının ne işe yarağını bile bilmeden oy atanlar var ilk önce bunları değiştirmeliyiz

saygılarımla

Benim derslerime bi bakmanı isterim % 80 90 ı bana ait dersler.
Team Kurmak için yeniz yüzler görmek isterim nedense ben burda 2 seneyi aşkındır burdayım ama daha hiç yeni yüzleri göremedim.Kullanan teşekkür edip mesaj yazmaktan bile aciz.

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Konu güncel.

Oylamaya devam

mr.aLi

Moderator
ben daha yeni öğreniyorum ufak tefek murat abi sayesinde
ama bencede dersLer yetersiz