Sihirli Eller

cakir

New member

Merhaba Günlük Bu İlk Yazım Sana O YüzDen Biraz Özen Göstermek İstiyorum Nağmelere,
Tarih 17 Kasım 2010 Günlerden Çarşamba Bugün Kurban Bayramının 2. Günü ...
Yer Benim Odam Ben Yine Herzamanki Miskin Halim İle Yatakdayım Valide Sultan Sesleniyor Bana Kalk Artık Evladım Öğlen Oldu Diye Tamam Anne BirazDan Kalkacam O Birazdan Tam 2 Saat Sonrası He He :lol:
Velhasılı Kiram YatakDan Kalkmış Bulunmakdayım Yüzümü Yıkadım Odama Geri Döndüm Hemen PC Başına Ve Hackhell :)
Buraya Bir Nokta Koyuyorum Şimdi Kahvaltıya Gidiyom İçeriDen Bir Ses Geliyor Gelir İken SüzgeçDe Getirrrr :durdurun
Kahvaltı Bitti, Gün Yeni Başlıyor Daha Ve Yine Ayrılık Saati Geldi İşde :)
Üstüme Ne Giysem Acaba Mavi Olan Mı Yoksa Hafif Beyaza Çalan Kotu Mu Yok Yok Ötekini Giyeyim :lol:
Ben Kaçdım Günlük Hadi Sise İyi Günler :)

cakir

New member

Merhaba Sevgili Günlük Tarih 18 Kasım 2010 GünlerDen Perşembe ...

Sevgili Günlük Bugün İçimDe Bir Sıkıntı Var NedenDir Bilmiyorum Allah Hayırlara Çıkarsın ...

Sevgili Günlük Biliyorum Artık Kocaman Adam Oldum,
Ama,
İçimdeki Çocuk Hep Aynı İşDe, İçimDe Ki Çocuğu Ne Kadar Üzseler KırsalarDa Kırgın Değilim Hiç Kimseye,
NeDe Olsa Kocaman Adamım Yüreğim Ufacık OlsaDa ...

Sevgili Günlük Çok Sevdiğim Şarkıyı Senin İle Paylaşmak İstiyorum Müsaden İle :)

Erkin Koray - SenDen Başka Hiç Kimse Yok İçimDe ...

Ne kadar kırgın olsan,
Dargın olsanda bile,
Dargın olsanda bile,

İnanki senden başka senden başka senden başka,
Hiçkimse yok içimde,
Kimse yok içimde ...

Sevgili Günlük Bu Gece Dişimin Ağrısı Tavan Yaptı Yine Kolonya Bile Kullandım Geçmedi Yavvvv KorksamDa Doktora Gitmenin Zamanı Geldi Artık ...

Sevgili Günlük Güne 1-0 Yenik Başladım Yine Evde Sigara Yasak Olmasına Rağmen Pencerenin ÖnünDe Tüttüreyim Dedim Valide Sultan Birden Karşıma Çıkıverdi Hani Söz Vermişdin İçmeyecekdin Sigarayı Bırakıyordun Diye Sitemkar Bir Konuşma Yaptı ...
Sigarayı Bırakma Meselesine Gelince ( Canım Validem Üzülmesin Diye Söylüyorum ) ...

Ben Kaçdım Günlük Akşama Karalarım Yine Bir Kaç Kelime :)

Duyduklarına Ve Gördüklerine İnanabilirsin Belkide; Belkide Yüreğinin Sesine Kulak Vermelisin ?

cakir

New member

Merhaba Sevgili Günlük Tarih 19 Kasım 2010 Kurban Bayramının 4. Günü Günlerden Cuma ...

Sevgili Günlük Sabah Sabah İstanbulun Tadını Çıkarmak İçin ErkenDen Yollara Düştüm Ver Elini Bakırköy.
Bugün İstanbulDa Hava Çok GüzelDi Sanki Kasım AyınDa Değiliz, Yazdan Kalma BirgünDü,
Kurban Bayramı Olması Sebebi İle Yollar Tam Bir Curcuna Hele Ki Bakırköy Tam Bir İnsan Seli Olmuş .
Gözüme Kestirdiğim Biryerde Oturmaya Karar Verdim Gez Gez Nereye Kadar Biraz Soluklandıktan Sonra
Nescafemi Söyledim Sigaramı Yaktım Yoldan Gelen Geçen İnsanları Seyre Daldım,
Herkes Kendi AleminDe, Kimisi Sevgilisini Almış Yanına, Kimi Eşi Ve Çoluk Çocuğu İle,
Kafamı Sağdan Sola ÇevirdiğimDe Biraz İleriDe Bir KenarDa Yavru Bir Kedi Durmuş Mahsun Gözler İle İnsanlara Bakıyor Birşeyler Söylüyor Belkide ...
Biraz İlerisinDe İki Tane Kumru Kavgaya Tutuşmuş Yerdekileri Yemek İçin Tabii Baskın Olan Galip Çıkıyor :)
Derken,
Zaman Su Gibi Akıp Geçmiş 1 Saat Nasıl Geçti Anlamadım Hemen ÜzerimDeKi Miskinliği Bir Kenara Atarak Fişek Gibi Ayağa Kalkarak Arkadaşım Hesap Lütfen ...
Biraz Önce İnsanlara Birşeyler Anlatmak İsteyen Arkadaşın Yanına Uğradım Elimdeki Emaneti Ona Teslim Edince Hoşuna Gitmiş Olacak Ki Hemen Yemeye KoyulDu,
Bu Vesile Bu ArkadaşımızınDa Gönlünü Almış Olduk :)
SağDa Solda Biraz Daha Vakit Geçirdikten Sonra Saata Bir Baktım Ki İşe Gitme Vakti Yaklaşmış Ve İşdeyim Artık ....

Sevgili Günlük Bugün Dilime Dolanan Şarkım Şöyle ...
Leman Sam - Gönül ...

Bunca yıl herkesten kaçtın,
En sonunda buldum sandın,
Ansızın içini açtın,
Yapma dedim yaptın gönül ...

Sen istedin ben dinledim,
Senden ayrı olmaz dedim,
En sonun da bende sevdim,
Şimdi beni kurtar gönül ...

Sevgili Günlük İşyerindekileri Şimdilik Anlatmıyorum Sana, Derken Aklıma CapaciyDeki Yeni Yapılan Havuz Geliyor,
GerçekDen Çok Güzel Bir Havuz Yapmışlar Lazer Işıkları Ve O Müzik EşliğinDe Müziğin Ritmine Göre Suyu Ayarlamaları Müthiş Birşey ...
Görmeni İsterdim Sevgili Günlük ...

Sevgili Günlük Akşam İş Çıkışı Eve Gelmem Tam Bir BombayDı Yavvv Neler Olmadı Ki Neler Sadece Birini Anlatayım Sana,
Amcamın Biri Evinin ÖnünDe İndikten Sonra Servisin Kapısını Öyle Bir Çarptı Ki ( Ayı Gücü ) Servisin Kapısı ElinDe Kaldı Ha Ha :biggrin:
Amcam Kapı ElinDe ÖyleCe Kala Kaldı Olan Bize Oldu 15 Dakikamızı Aldı Güçlü Arkadaş :)
Neyse KapısızDa Olsa Yandaş Yemiş Cabriolar Misali, Müzik EşliğinDe Cıstak Cıstak Evime Geldim Çok Şükür .
Artık Nihayet Huzur Bulduğum Yerdeyim Yavvvv :)

Sevgili Günlük Ben Kaçdım Bugün Yarın Yine Görüşürüz İnşaAllah ...

Edep Bir Tac İmiş Nur-i Hüdadan Giy Ol Tacı Emin Ol Her Beladan !

cakir

New member

Merhaba Sevgili Günlük Tarih 20 Kasım 2010 Günlerden Pazar ...

Sevgili Günlük BirgünLük Bir Aradan Sonra Tekrar Merhaba :)

DünDen Kayda Değer Tekşey Gece Gece Sigara İçmek İçin ApartmanDan Dışarayı Çıkayım Derken FınDık Faresi İle Göz Göze Gelmemiz Oldu Beni GörünCe Çok ŞaşırDı Kerata Hemen PeşinDen Koştum Köşeye Sıkıştırdım Canafarı Lakin Nafile Bu İnsanı GörünCe Yanıp Sönen Otomatik Işık Yok Mu Zırt Dedi Söndü Bizim Canafar Pırrr UçuverDi Sağlık Olsun Elbet Yine Karşılaşırız :biggrin:

Bugün Dilime Dolanan Türküm Şöyle Günlük ...
Nilüfer Örer - Şımarık

Isısz Sokaklarda Çınlıyor Sesim,
Sensizlik İçimde Yapraksız Mevsim,
Karşımdaki Resimler Tek Tesellim,
Yarınlar Çok Yakın Dönecek Dönecek Dönecek,

Teskere Alsan Yine Bana Kalsan Şımarık,
Adam Olup Gelsen Yine Beni Sarsan Şımarık,
El Ele Versek Dünyamıza Girsek,
Ooooooof Oooooooof Şımarık ...

Sevgili Günlük Bu Sabah Güne Erken Başladım Cep Telefonumun AlarMı VioLa Müziği EşliğinDe Beni UyandırDı Cıstak Cıstak :)
Hemen YüzüMü YıkaDım Sağ Olsun ValiDe Sultan Kahvaltıyı Hazırlamış Gel EvlaDım Baş Başa Kahvaltımızı YapalLım Dedi Hemen Mutfağa Geçtiğim Gibi Sofra BeziNi Ve KasnaĞı Kaptım Ve Sofrayı HazırlayıVerdim Yeri Gelmiş İken MasaDa Yemek YemeĞi Sevmiyorum Günlük, Israr Etme Günlük MasaDa Yemek Yimen :) Velhasılı Kiram ValiDe Sultan İle Tavşan Kanı Çaylarımız EşliğinDe GüzelCe Kahvaltımız Yaptık ...
KahvaltıDan Sonra Hemen Bilgisayar Başına Bu Sefer HackhellDe Değilim Yazılım Adına Önemli İşlerim Var Ders Çalışdım İşe GideNe Kadar ...

Sevgili Günlük İşyeriNe Geldim Sağ Salim İçeriDen Bir Ses Geliyor Ha Ha HaHa Hi Hi HiHi Yeni Yapılan Havuzun Saat Başı Çaldığı Melodi Yüzüklerin Efendisi FilminDeki Savaş Müziği Adamın Tüylerini Tiken Tiken Ediyor Bir O Kadar Da Kafa Ütülüyor GeberesiCe :biggrin:
İşyerinDekileri Yine Es Geçiyorum Sevgili Günlük ...

Sevgili Günlük İşDen ÇıktıkDan Sonra NedenSe Kafam Esti Bir Kuaföre Gittim Güzelim Özene Bezene Baktığım Saçlarımı Hiçbir Neden Yok İken Kestirdim Üç Numara YaptırDım Günlük,
Eve GelinCeDe İlk Önce Hemen Banyoya Ve Sakal Tıraşı Oldum Uzamayan SakallarıMı Kestim ...

Nihayet Huzur Bulduğum YerDe Evimdeyim Günlük :)

Sevgili Günlük Ben KaçDım Hadi Sana İyi Günler :)

Dost Dediklerim SırtımDan VurDu ZamanLa; ZamanLa AnladımKi Allah'dan BaşKa DosT Yok Bana ...

cakir

New member

Merhaba Sevgili Günlük Tarih 01 Şubat 2011 Günlerden Salı ...

Sevgili Günlük Karalamaya Değer Birkaç Farz-ı Kelamım Var Müsaden İle =)

Çok Şükür 14 Senelik Sigara Macerama Son Verdim BugünlerDe Sevgili Günlük, Hatırlatma Şu İlleti Bak Canım Çekiyor Yine :)
Bu Gidişle 1556 Kilo Olacam Günlük Ye Ye Nereye Kadar :durdurun Acaba Tekrar Sigaraya Mı Dönsem Şaka Yavvv =)

Bugün Dilime Dolanan Türküm Şöyle Günlük ...
Ace Of Bace - Life is a Flower ...

We reside in a free of charge world.
I whistle lower the wind.
Carry on smiling.
Life is a flower, Life is a flower ...

Geliyorum Valide Sultan Geliyorum Çayım Bitti Zaten Tazelemeye Geliyorum =)
Boşverrrrrrrrrr Beaaa Varsın 1556 Kilo Olayın :)

İlle De Bir Tokat Mı Yemelisin Ensene; Ölüm Sana Gelmeden Sen Kendine Gelsene !

cakir

New member

Önüne Bak Koçum Önüne Hayat Kısa Üzülmeye Değmez Bırak Değmeyenler Üzülsün ...
Mevla Bir Kapıyı Kapatırsa Bir Yenisini Açar Elbet ...

Bugün Ki Türküm - AyağınDa Kundura Yar Gelir Dura Dura Şappiiii :p

İkili Oynayanları Sevmiyorum Nedense Önce Kendine Dürüst Olacak İnsan Gerisi Boş ...

Hayat Hiçbirşey Öğretmiyor İnsana; İnsan Yaşadıkça Ve Gördükçe Çok Şey Öğreniyor Hayatta ...

cakir

New member

İnsan söz dinlemeli biras karşındakinin söylediklerini yabana atmamalı kulak vermeli ...

Böön kü Türküm Sertab Erener - Rengarenk ...

Gözüm kara kalmadı yara
Oldum renga rengarenk
Bazen her şey sararıp solar
Biz hep renga rengarenk

çik çiki çik çiki çik çiki çik çiki :durdurun

Kim ne derse desin herşey olacağın varır ama olacakları önceden kestirebilmeli İnsan ...

cakir

New member

Sende eskiden kalma kuyruk acısı,bende terkedilmenin yarası ...

Kendi düşen ağlamaz ...

Adını sen koy ...

cakir

New member

Beni bir ben bilirim birde beni yaradan,
Bana bir ben lazımım birde benim için can atan ...

cakir

New member

Merhaba günlük bugün günlerden Pazar 26 Haziran 2011

İstanbulda yağmur yağıyor inceden,
Arabayla gesdim sonra indim yürüdüm ıslanınca kendime geldim biras kedi gibim arabaya geri kaçtım :)
Evim evim güsel evim benim :)

cakir

New member

Yanlış anlamaya yada anlaşılmaya ne kadar da meyilli bir toplumus yavvv ...
U dönüşü yapacak kadar karartersis değilis çok şükür ...
Sevdiğimiz belli sevenimis belli arkadaş,
Seni Çok Seviyorum AşK'ım Sen Benim Kazandibimsin :p