sigarayı bırakmak için ne yaptın?

Aysar

New member
SmR' Alıntı:
ben o çılgınlığı bir kez yaptım çılgınlık diyorum dikkat edin neden çılgınlık çünkü bırakmaya kalkıştıgım da tuncelide askerdim kafayı sıyıracaktım her kez gözüme terörist gibi görünmeye basladı uzman çavuşumun uzattıgı sıgara ile tekrar basladım.şimdi bırakmayı düşünmüyorum çünki şimdide bilğisayarcıyım her an pc ler havada uçabilir biri bana sıgara versiinnn bitti benimkiii

:saskin :saskin

seni sigarisiz görmek istemem

krostakma

New member
ENICMATIC' Alıntı:
ben sigarayı ancak şöyle bırakabildim (1.5 yıldır içmiyorum şuanda) sigarayı çok ama çok sevdiğim aşık olduğum ve sonunda meğer önüne çıkan her erkekle yatan benim duygularımla oynayan insan olmaktan uzak sevgilimmiş gibi farzedip ve kendime bu kadar kullanılmışlığı ve bu kadar acizliği yakıştıramayıp ondan bi an evvel uzaklaştım ama onu hala çok seviyorum.... :(

:clap :clap :clap :clap :clap :clap

ben de sigarayı benzer bir yöntemle bıraktım:( bana her gün ihanet eden beni ciğerimden vuran en değerli varlığım babacığımı elimden alan dost sandığım düşmanım olarak gördüm ve yaklaşık 16 aydır görüşmüyoruz kendisiyle:clap :clap :clap :biggrin :biggrin

googles

New member
hiç başlamadım :D
gecen gün 1 dal sigara içtim keşke içmeseydim :D 2 gün yedigim yemegin tadını alamadım :D :p

RuTH

Altın Üye
konu denk geLmiş :D
bugün bırakmak için Nikotin Sakızı çiğnedim
yaktı, mahvetti beni
kimseye tavsiye etmem...
tadı haLa ağzım da öğğğ

arkadaslar tavsiyeleriniz icin tesekkurler.cogunu denesemde tik yok.
kac idda kaybettim hatirlamiyorum,yiyip yutmadigim kalmadi.
bir tek sakiz denemedim,onuda FOFER tavsiye etmiyo :)
hatta sunu anlatayim benim amcam sigara yuzunden 2 bacagini kaybetti.
ona bakip lan icmeyecem diyiyorum.sonra disari cikinca efkar basiyo,gelde icme diyo insan.
bu ne is kafam bu kadarina basmiyo.aslinda iradeliyim ama su sigara sanki benim icin geri donulmez bir yol,her ne kadar birakmak istesemde.
ENICMATIC in dedigi gibi kendimizi mi kandiriyoruz acab?
2 gundur suudi arabistandayim,burda malbora 2 milyon.ucuz gorunce dalmammi kartona :))bi daldim sonra nasil birakirim diye kendime mal mal soru soruyorum simdi.
ne yapacagimi sastim kaldim yaw.zararlarini hepimiz biliyoruz.mermi atamam diye odum kopuyo walla.

Mephisto

R€B€L
anketsız konu olduguna daır sıkayet geldı vede herteldene tasıyorum.

Sımdıye kadar 3-5 tane ıcmısımdır (paket deıl) yada ıcer gıbı yapmısımdır o sekılde dalgasına :D

Kullanmıyorum

zoece

New member
Wala kardeslerim sigara hiç kullanamadım imkanım olmadı bi türlü ama her türlü içkiyi denemişimdir hatta bira konusunda arkadaslar bana kısaca sünger bob derler :D

cashmania

New member
bıraktım sayılır nasıl mı?yurt dışındayım(ingiltere) 1 paket marlboro tl ye vurursak 13 14 milyon olunca bırakmak zorunda kaldım:)))

KaRaBaSaN__1

New member
tanıdığım bütün arkadaşlarım içiyor ama ben içmedim onların inadına..benden tek sigara almak için 250 bin lira istiyorlar cebimde ne kadar para olursa olsun vermiyorum.neden diye sorduklarında ben aracı olmıyacağım diyorum bana gülüyorlar ama hala almadım ve almamaya devam edicem..

TürKReiS

Forum Koruyucusu
Ben her yaz başlarım hasta oluncaya kadar içerim sonra bırakırım :)

şuan ciğerler yanmaya başladı bile,bana yaramıyo sigara,normalde çok yararlı bişey ya :)

thy.willen

New member
ben evdekilerin ısrarı üzerine bıraktım tam 15 gün içmedim ben bıraktım ama evdekiler dayanamadı geri başla dediler...

müthiş sinir stress ortamı oluşturuyormuşum içmeyince öyle dediler bende kıramadım tekrar başladım.. bıraktırmıyorlar napim

inanonder

New member
bence doktora basvur birakamam felan diyenleri dinleme
onemli olan istemek..
Ben doktordan bant aldim 2 gundur icmiyorum:)
bakalim bitirecem bu mevzuyu akilli adam sigara icmez kardesim unutma.!

GebzeLi

Altın Üye
Haftada 1 weya 2 kere içerim...
ßağımLıda deiLimdir...
Lazish gißi ßırakma gißi derdim yok ßağımLı oLmadıım için =)

age_3

New member
sıgarayı bıraqmann tek yontemı war oda hıpnoz olucaqsınız we beynınıze kazıtıcaqsınız bıraqmayıı

HTML