sigara içer misiniz????

sigara içer misin?????????

• Kullanılan toplam oy
    181

.com.tr

New member
Hayatta İÇmem İÇenİde Şİddetle Kinarim Ve Zukarim Allahin VerdİĞİ Cana Sen Nasil Olurda Zarar Verİrsİn Hem Bu DÜnyada Hem ÖbÜr DÜnyada Zarari Var BÜtÜn KÖtÜ AliŞkanliklarin Özellİkle ""sİgara"nin

Hacker-22

Atam izindeyiz!
iyiki içmiyorum bırakmak isteyenlere kolaylıklar diliyorum bir çok tanıdığım ya zor bıraktı yada kaç kere denediği halde bırakamadı bu illeti

uzaylıcan

New member
Arkadaşlar yaklaşık 6 senedir sigara içiyordum. 5 ay evvel bıraktım iyiki de bırakmışım.İçen arkadaşlara sesleniyorum. Bırakmak gerçekten çok kolay yeter ki isteyin. Ben günde 2 paket sigara içiyordum. Bir günde bıraktım hemde kimsenin desteğini almadan hatta ilaç falan kullanmadan bıraktım.
Sigarayı bırakın hem cebinizdede çok para kalıyor.

VolkaN

Altın Üye
hiç içmedim içmeyide asla dusunmuyorum içenlerinde bu illetten bir an once kurtulmaları dilegiyle...:D

emsalsiz31

New member
walla sigara olayı manyaq bişe ya icad eden adamın alnından öpeyim e bazı zamanlar küfrettiğim oluyo ama çoğu zaman yoldaşımız olmuyo diil yani bende bi hayli sigara içerim

33mad

New member
Lanet olsun

20 senedeir sigara içtim ama ramazanda bıraktın lanet olası sigarayı dünya varmış .şimdi çevremdeki herkese sigarayı bırakmalarını tavsiye ediyorum..

timuçin670

New member
İçmedim içmemde en sevmediğim şey ve umarım içen arkadaşlarda kurtulurlar ve bunun sadece kafada bittiğinide sölemek istiyorum kafanıza takar sabredersiniz istersiniz 1 günde bırakırsınız yeter ki isteyin bu bağımlılık yapmıyor allah size sabır versin ve yardımcınız olsun umarım en kısa zamanda kullanan tüm kardeşlerim bırakırlar :)

gktrkkaan

New member
içmem içenid e uyarırım. arkadaşlar kendinizi zehirliyorsunuz bir. abd yi zengin ediyorsunuz iki. hastalanarak devletin başına yeni harcama kalemleri ekliyorsunuz üç. lütfen sağlık

HTML