Sibel Tüzün Şok Etti !

Novo

New member
valla bilmiyorum hiç photoshop olma ihtimalinden şüphelenen yokmu?

üzgünüm nerden bileyim birden konduramadım bu kadına ne kadar sövseniz haklısınız!! :Sopa:

bim_28

Altın Üye
Sadece şunu söylüyorum buradan TRT yetkilerine
helal olsun ben esas onları kınıyorum hadi (adını
ağzıma almayacam çünkü o kadar kalitesiz bir kadın)
onun kanı bozuk TRT sen neden doğru düzgün seçim
yapmıyorsunda Türkiyenin itibarını düşürüyorsun.
Yazık sana yazık geçen senede Athena çıkmıştı yabancı şarkıyla
ondada güzel Türkçemizi bi güzel baltaladılar 3. olmuştuk. (farketmez)
Bence bu yetki TRT'nin elinden alınmalı yada Eurovision'a katılmamalıyız...

LEV

New member
CHI€F' Alıntı:
seninde bu yorumun beni şoke etti benim bayrağımı temsil ederken benim bayrağımı küçük düşürecek hareketlerde bulunamaz o bayrak taki kırmızının anlamını hadi sibel tüzün bilmio sende mi bilmiosun o akan kanrasa saygıdan kimse o bayrağı küçük düşüüremez

he sen şimdi adultçulara taıkıldın ha şimdi ben bu yorumu yapıorum profilime bak bakiim konularımı araştır kaç adult paylaşımım var ;)
hatunun türklükle bayrakla falan işi yok resme dikkat ettiysen fransız takılıyo :) eğleniyoruz burada kızmana da gerek yok:goz: s.tüzünü memleket meselesi mi yapacam hiç sorunumuz yokmuş gibi :goz:

lazzuri53

"LazigoL"
Sibel Tüzün'den sıra dışı tebrik!!!

"Eurovision seneye hayvanat bahçesine döner" diyen Sibel Tüzün'ün, birinci olan Mr. Lordi'yi sıradışı bir şekilde kutladı.

Atina'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda 11'inci olan Sibel Tüzün, yarışmanın galibi Finlandiyalı Lordi grubu için "Demek ki bu yıl erkeklerin ve çirkin yaratıkların yılıymış. Eurovision seneye hayvanat bahçesine döner" demişti.

Ancak eurovision-contest.com internet sitesinin ana sayfasında yayınlanan bu fotoğraf, Tüzün'ün, sonradan ağır bir dille eleştirdiği Finlandiyalı grubun solisti Mr. Lordi ile yarı finali geçmelerini sıra dışı bir şekilde kutladığını ortaya çıkardı.

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
allah Belasini Versin Su Goruntu Yuzunden

Isterse 40. Olsun Umrumda Olmaz Da

Bu Hayvanlara Yalatiyorum Imaji Vermis !!!!!!!!!!!!!!!!! Allah Belasini Versin

Cunku Sibel Tuzun Degil Turk Sarkici Olarak Geciyo Ismi O Sitede

terteren

Altın Üye
2 kere düşünüp bi kere konuşmak lazım
eurovision seneye hayvanat bahçesine döner diyip lordi grubunu eleştirirken mutlaka o resimden haberi yoktu allah ıslah etsin

F.S.M

New member
ayıp bunlar ayıp.....kültürümüze biraz sahip çıkalım...bali başka milletlere karşı...

Sercinho7

Dark Side of Creation
• Sibel Tüzün herkesi şok etti ! •

Eurovision'u kazanan grubu eleştiren Sibel Tüzün'un bu fotoğrafı herkesi şok etti !

Atina'da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda 11'inci olan Sibel Tüzün, yarışmanın galibi Finlandiyalı Lordi grubu için "Demek ki bu yıl erkeklerin ve çirkin yaratıkların yılıymış. Eurovision seneye hayvanat bahçesine döner" demişti.

Ancak eurovision-contest.com internet sitesinin ana sayfasında yayınlanan bu fotoğraf, Tüzün'ün, sonradan ağır bir dille eleştirdiği Finlandiyalı grubun solisti Mr. Lordi ile yarı finali geçmelerini sıra dışı bir şekilde kutladığını ortaya çıkardı.

mutti86

New member
niye yaw. kadında şarkıda iiyiydi bikere ! sibel e bitiyorm ben zati..foto da fotomontaj bence....değilsede kimsenin kimseyi eleştirmeye hakkı yok dostlar...en azından kötü sözlerle dimi :)11 olmamızın sebebide şarkının türkçe olmasıydı....çünkü ilk 1o a giren şarkıların en az5-6 tanesinden daha ii bi şarkı ve şovdu !

HTML