Sezerİn KÖŞk Karnesİ

Deff

New member
K£ĿWΪNAТǾЯ' Alıntı:
Sezerin oruç tutup tutmaması önemli değil, oğlunun neiş yaptığıda önemli değil, öenmli olan atmış olduğu imzalar. Yasa çıkartılırken imza atmıyor ancak genel af yada terörist affı olduğunda tereddüt bile etmeden imzalıyor.

Bir diğer konuda emekli askerlere bomba tedarik edilmesi. Bu demektirki askeri malzemeler patlayıcılar eylemlerde kullanılıyorsa TSK da bu tür eylemlere destek veren birileri var.
Bir şeyi iyi öğreninde yorum yapın...suçluları affeden yasayı kim yolladı Sezer'e biliyomusun...Sizin adamınız adalet bakanı Cemil Çiçek....Bu suçluların ölümcül hasta olduğunu öne sürüyor ve Sezer'e yolluyor....Yani affeden kişi adalet bakanı Cemil Çiçek...Sezer'e çamur atmaya çalışan dinci basının oyunları bunlar ve sizin gibilerde onların ağzından konuşup bize caka satmaya çalışıyor...Maksat adı hiçbir kirli işe bulaşmamış A. Necdet Sezer'i yıpratmak...Çünkü AKP'nin yemediği halt ,kayırmadığı yandaşı, yapmadığı sahtecilik kalmadı, yüzlerce yolsuzluk dosyası ve teröründe hortlaması cabası...Bu yüzden Orda kirli işe bulaşmamış bir adamı görmeye tahammül edemiyorlar....

r_sen81

New member
Şeyh lafını yazarken dikkatli olun. Sağcımısınız solcumusunuz bilmem ama eğer müslümansanız ŞEYH kavramını çok iyi bilinde gelin. Bu dünya Peygamber efendimizden sonra Hakiki ŞEYH lerin duası suyu hürmetine gidiyor. Siz kendini bilmez bir kaç adamın kendine şeyh demesiyle onların şeyh olduklarına mı inanıyorsunuz, yada şeyh liğin o manaya mı geldiğini sanıyorsunuz. OSMANLI Padişahlarının hepsinin bir ŞEYH i vardı. Padişahlar şeyh lerinden ders alır onların sözlerini dinlerdi. Keşke o ŞEYH lerimiz hala olsalarda sizin sezeriniz onları davet etse. Sizin bu laflarınızı görünce kanıma dokunuyor ne kadar küstah insanlarsınız...

Ben ne Sağcıyım ne solcuyum sadece MÜSLÜMANIM.

C-eRbEru-S

New member
Deff' Alıntı:
Bir şeyi iyi öğreninde yorum yapın...suçluları affeden yasayı kim yolladı Sezer'e biliyomusun...Sizin adamınız adalet bakanı Cemil Çiçek....Bu suçluların ölümcül hasta olduğunu öne sürüyor ve Sezer'e yolluyor....Yani affeden kişi adalet bakanı Cemil Çiçek...Sezer'e çamur atmaya çalışan dinci basının oyunları bunlar ve sizin gibilerde onların ağzından konuşup bize caka satmaya çalışıyor...Maksat adı hiçbir kirli işe bulaşmamış A. Necdet Sezer'i yıpratmak...Çünkü AKP'nin yemediği halt ,kayırmadığı yandaşı, yapmadığı sahtecilik kalmadı, yüzlerce yolsuzluk dosyası ve teröründe hortlaması cabası...Bu yüzden Orda kirli işe bulaşmamış bir adamı görmeye tahammül edemiyorlar....

Arkadaşım bunu sezere yollayan adalet bakanlığımı iyi biliyomusun şahsen ben daha farklı biliyorum bu konu hakkındaki yürürlükte olan maddeyi ki

diyelim bakanlık yolluyo herşeyi veto eden sezer kalkıp teröristlerin affını veto etmekten çekiniyo değil heralde biraz düşünerek konuşalım please

K£ĿWΪNAТǾЯ

New member
Deff' Alıntı:
Bir şeyi öğrenmeden yorum yapmıyorum vede dinci gazeteleri okumuyorum, Sezerin affettiği teröristler başlıklı konuya yazmıştım herkese tek tek linkmi vermem gerekiyor.
Rahşan hanımın affına bir şey diyemiyorsunuz çünki Sn. Sezer kendisini o makama getiren Ecevit ailesine olan vefa borcunu ödedi. Hastaların affına gelince ki hepsine terörist affı dememiz doğru olmaz bu linke tıkla ve oku bir zahmet. Adalet bakanlığna raporları incelemesi için çankaya gönderiyor, mahkumlar adalet bakanlığına başvurmuyor. Adalet bakanlığı incelediği raporlara olumlu yada olumsuz desede önemli değil çünki son karar Sezer'e aittir.

Deff

New member
K£ĿWΪNAТǾЯ' Alıntı:
Bir şeyi öğrenmeden yorum yapmıyorum vede dinci gazeteleri okumuyorum, Sezerin affettiği teröristler başlıklı konuya yazmıştım herkese tek tek linkmi vermem gerekiyor.
Rahşan hanımın affına bir şey diyemiyorsunuz çünki Sn. Sezer kendisini o makama getiren Ecevit ailesine olan vefa borcunu ödedi. Hastaların affına gelince ki hepsine terörist affı dememiz doğru olmaz bu linke tıkla ve oku bir zahmet. Adalet bakanlığna raporları incelemesi için çankaya gönderiyor, mahkumlar adalet bakanlığına başvurmuyor. Adalet bakanlığı incelediği raporlara olumlu yada olumsuz desede önemli değil çünki son karar Sezer'e aittir.

Aziz kardeşim biz rahşan ecevitin yaptığı affa öfke kustuk...zira direk terörist affıydı o...bunun için asla rahşan eceviti affetmeyeceğiz...ancak Sezere yollanan af dosyası adalet bakanlığının onayı olmadan Sezere yollanamaz...yani bu dosyayı ilk onaylayan kişi Cemil Çiçek...Ancak bu afta rahşan ecevitin affından çok farklı yönler var...bu af sadece ölümcül hasta mahkumları kapsıyor..Cemil Çiçek bu affı kapsayan dosyaya imzasını atıyor ve Sezer'e yolluyor...Cemil Çiçeğin imzası olmadan o dosya onaylanmaz...Hadi bunları geçtik..benim derdim A. Necdet Sezere atılmaya çalışılan çamurlar...Sanki teröristleri affeden Sezermiş gibi yansıtılmaya çalışılıyor ve o dosyaları yollayan bakanlardan hiç bahsedilmiyor...Burdada ciddi bir art niyet söz konusu...

esfanu

New member
RAHŞAN AFFINI ONAYLAYAN KİMDİ?
Sayın SEZER Bu affı onaylamasaydı bu mahkumlar teröristler dışarı çıkabilirmiydi?
İŞ sayın SEZERDE bitiyor arkadaşlar evet yada hayır,ama hep evet demiş ,siz kabul etmesenizde.hayırlı işler

[{TuC€Du}]

New member
kim ne derse dedin bu ulkenin başına bir BAŞBUĞ gibi biri gelse boyle olmazdıı ama gibisini bırak benzeri gelemez işe o kotuu ...

HTML